Як дивитися заблоковані відео YouTube

Categories:

YouTube є найпопулярнішою платформою потокового відео в Інтернеті. Люди можуть дивитися, лайкати, ділитися, коментувати та завантажувати відео безкоштовно. Понад 30 мільйонів людей щодня використовують цю програму. Хоча ви можете дивитися більшість відео без будь-яких перерв, є випадки, коли деякі відео обмежуються або блокуються. Це тому, що творці відео заблокували їх у певних країнах, що обмежує доступ до відео в деяких геолокаціях. Однак у нас є рішення, які можуть стати відповіддю на те, як дивитися заблоковані відео YouTube. У цій статті ви також прочитаєте, як дивитися заблоковані відео YouTube у вашій країні, оскільки в таких країнах, як Китай, В’єтнам, Іран та багато інших, YouTube заборонено.

Як дивитися заблоковані відео YouTube

Ви можете скористатися переліком методів, згаданих нижче, щоб переглянути заблоковані відео на веб-сайті YouTube.

Спосіб 1. Використовуйте VPN і проксі-сервер

Використання VPN (віртуальної приватної мережі) є одним із найбезпечніших і найпростіших способів перегляду заблокованого відео на YouTube. VPN може дуже зручно замаскувати вашу IP-адресу та надати вам доступ до різних геолокацій, де необхідне відео не заблоковано. Отже, ви можете переглядати обмежене відео як локальний, оскільки використання VPN зашифрує ваше з’єднання, щоб зробити його приватним і безпечним.

Проксі працює так само, як VPN. Це дозволяє користувачам переглядати заблоковані відео з іншої IP-адреси. Однак ви не можете сподіватися, що вони будуть у безпеці під час перегляду обмеженого вмісту.

Перегляньте нашу статтю про найкращі безкоштовні VPN для Windows 10 і найкращі безкоштовні VPN для Windows 11. Ви можете використовувати програмне забезпечення VPN і змінити розташування сервера, щоб переглядати заблоковані відео.

Спосіб 2: обійти регіональний фільтр YouTube

Обійти регіональний фільтр YouTube можна двома способами для перегляду заблокованих відео YouTube. Нижче наведено обидва способи:

Варіант I: Зміна URL-адреси відео YouTube

Зміна URL-адреси відео YouTube є одним із найпростіших методів, яким можна скористатися. Все, що вам потрібно зробити, це відредагувати URL-адресу відео. Наприклад, це URL-адреса заблокованого відео.

https://www.youtube.com/watch?v=P9ZaXT5LuML

Вам доведеться замінити watch?v= на v/, тепер URL-адреса стає,

https://www.youtube.com/v/ P9ZaXT5LuML

Ось як дивитися заблоковані відео YouTube у вашій країні.

  Як користуватися міні-програвачем YouTube

Примітка. Якщо ви все ще не можете переглянути обмежене відео, ви можете скористатися наступним способом, який описано нижче.

Варіант II: використання Hooktube

Hooktube – це веб-сайт/додаток, який відомий тим, що ділиться відео YouTube без перегляду. Це дає вам змогу переглядати заблоковані відео на веб-сайті YouTube, обходячи вікові та геолокаційні обмеження. Це одна з альтернатив для YouTube і також називається дзеркалом YouTube. Він завантажує відео швидше, ніж YouTube, і дозволяє користувачам переглядати відео без зайвих зусиль. Hooktube також дозволяє користувачам завантажувати заблоковані відео YouTube. Ви можете ввести назву відео в рядку пошуку програми або перенаправити посилання з YouTube на Hooktube.

Примітка. Веб-сайт Hooktube більше не існує. Однак ви можете завантажити програму зі сторонніх веб-сайтів на свій страх і ризик.

Спосіб 3. Використовуйте Smart DNS

Одним із способів перегляду заблокованого вмісту на YouTube є використання розумного DNS. Він поєднує в собі DNS і проксі-сервери. Частина DNS системи бере на себе відповідальність, коли користувач хоче переглянути заблокований або обмежений вміст, а потім направляє запит через проксі-сервер. Він підробляє ваше місцезнаходження в Інтернеті, перенаправляючи ваш трафік через різні сервери. Він працює швидше, ніж проксі-сервери, оскільки з’єднання через розумний DNS не шифруються. Прочитайте наш посібник, щоб змінити налаштування DNS у Windows 10.

Спосіб 4: Використовуйте браузер Tor

Tor це браузер, який можна використовувати для перегляду обмеженого вмісту. Браузер Tor відомий своєю ефективністю в наданні користувачам приватного досвіду перегляду, дозволяючи їм залишатися анонімними в Інтернеті. Tor – це абревіатура від The ​​Onion Router. Однією з особливостей браузера є автоматичне очищення історії перегляду після кожного сеансу. Браузер Tor допомагає користувачам отримати доступ до геообмеженого контенту. Він шифрує інформацію між користувачем і сервером. Для завантаження браузера рекомендується VPN. Браузер також сумісний з Windows, Mac і Linux. Вбудований блокувальник реклами дозволяє користувачам безперервно переглядати веб-сторінки. Браузер також сумісний із доповненнями Firefox. Таким чином, це може бути одним із найкращих варіантів перегляду заблокованих відео на веб-сайті YouTube.

Спосіб 5. Використовуйте розширення для браузера Hola

Hola це розширення для браузера VPN, яке дозволяє отримувати доступ до обмеженого вмісту, не розкриваючи вашу особу та вашу веб-діяльність. Таким чином, ви можете використовувати його для перегляду заблокованих веб-сайтів YouTube. Тим не менш, у 2021 році розширення було відкликано через звинувачення в зараженні шкідливим програмним забезпеченням. Але тепер воно повернулося. Ви можете завантажити та спробувати його на свій страх і ризик.

  Видалити запропонований канал з YouTube

Спосіб 6: Використовуйте Google Translate

Використання Google Translate допомагає переглядати обмежений вміст, використовуючи його як проксі-сервер для обходу брандмауера. Ви можете виконати наведені нижче дії, щоб дізнатися, як переглядати заблоковані відео YouTube у вашій країні за допомогою Перекладача Google.

1. Відкрити Перекладач Google на робочому столі.

2. Вставте URL-адресу заблокованого відео на лівій бічній панелі екрана.

3. Натисніть іспанську або будь-яку іншу мову в правій частині панелі.

4. Клацніть URL-адресу в правій частині панелі.

5. URL-адреса перенаправить вас на YouTube, і ви зможете переглянути відео.

Спосіб 7. Використовуйте автономне завантаження

Використання автономного завантаження на YouTube є однією з таких функцій, яка дозволяє завантажувати заблоковані відео YouTube. Під цим ми маємо на увазі, що якщо ви подорожуєте кудись за межами вашого регіону, де ви можете отримати доступ до заблокованого вмісту, ви можете просто завантажити відео в автономному режимі, щоб переглянути його пізніше. Деякі відео можна завантажити, лише якщо у вас є підписка на YouTube. Однак цей метод не працюватиме, якщо ви живете в країні, де YouTube заборонений. Ви можете використати наведені вище та нижче методи, щоб зрозуміти, як дивитися заблоковані відео YouTube у вашій країні.

Спосіб 8. Використовуйте YouTube Video Downloaders

Якщо вищезазначені методи не працюють на вашу користь, ви можете спробувати скористатися завантажувачем YouTube для перегляду заблокованих відео YouTube. Ви можете завантажити будь-який із доступних в Інтернеті завантажувачів YouTube і встановити їх на свій ПК. Скопіюйте та вставте URL-адресу відео, а потім завантажте його. Ці програми безкоштовні та прості у використанні. Ви можете вибрати якість і роздільну здатність, у якій ви хочете завантажити відео. Ми згадали кілька найпопулярніших завантажувачів відео YouTube, які можна використовувати для завантаження обмеженого вмісту:

 • SaveFrom.Net
 • Завантажувач MiniTool uTube
 • iTubeGo
 • Y2Mate.com
 • SnapDownloader
 • За допомогою Click Downloader
 • Онлайн-завантажувач відео
 • SaveTheVideo.com
 • GiveFastLink
 • ssyoutube
 • deturl.com

Перегляньте нашу статтю про 22 найкращі безкоштовні програми для завантаження відео, щоб дізнатися більше про завантаження відео YouTube.

Онлайн-завантажувачі відео – це веб-сайти, які дозволяють завантажувати відео YouTube. Це може бути корисним, якщо ви хочете переглядати обмежений або заблокований вміст на YouTube. Вони є безкоштовними та дозволяють завантажувати необхідні відео лише кількома кліками. Окрім завантаження, ці веб-сайти також мають численні функції, такі як конвертація форматів відеофайлів, стиснення відео та багато іншого. Все, що вам потрібно зробити, це скопіювати та вставити URL-адресу відео та натиснути «Завантажити». Ви також можете вибрати якість і роздільну здатність відео перед його завантаженням.

  Як завжди відкривати відео YouTube у режимі театру

Часті запитання (FAQ)

Q1. Які країни заборонили YouTube?

Відповідь: YouTube заборонено в таких країнах:

 • Вірменія
 • Китай
 • Еритрея
 • Фінляндія
 • Іран
 • Індонезія
 • Північна Корея
 • Південний Судан
 • Сирія
 • Судан
 • Туркменістан
 • Таджикистан
 • Туреччина
 • Об’єднані Арабські Емірати

Q2. Як розблокувати YouTube на телефоні?

Відповідь: Ви можете завантажити та встановити будь-яку з популярних VPN, як-от NordVPN, ExpressVPN тощо, із магазину Google Play. Створіть обліковий запис і змініть місце розташування на будь-яку іншу країну. Це розблокує YouTube на вашому телефоні, і ви зможете переглядати відео.

Q3. Як розблокувати сайт?

Відповідь. Щоб розблокувати веб-сайт, ви можете скористатися деякими із зазначених вище методів. Ви можете використовувати ці методи, щоб розблокувати веб-сайт, використовуючи:

 • VPN
 • Проксі-сервер
 • Браузер Tor
 • Розумний DNS
 • Перекладач Google

Q4. Як дивитися відео, які скрізь заблоковані?

Відповідь: у таких випадках ви можете використовувати VPN. Ви можете завантажити будь-яку з широко використовуваних VPN, як-от Nord, Surfshark, IPVanish, Private VPN і Express VPN, і встановити їх. Створіть обліковий запис і виберіть своє місцезнаходження в будь-якій іншій країні. Якщо це не працює, ви можете скористатися браузером TOR.

Q5. Чи є незаконним перегляд заблокованих відео YouTube за допомогою VPN?

Відповідь: використання VPN є законним у більшості країн, окрім таких країн, як Китай та Іран, які заблокували YouTube з різних моральних, релігійних і політичних причин. Тому перевірте правила та норми країни, перш ніж використовувати VPN для доступу до обмеженого вмісту.

***

Перегляд обмеженого вмісту на YouTube зовсім не є проблемою, оскільки ми маємо вищезазначені методи, які пояснюють вам, як дивитися заблоковані відео YouTube у вашій країні. Тому ви повинні бути обережними з методом, який ви використовуєте. Сподіваємося, цей посібник допоміг вам дізнатися, як дивитися заблоковані відео YouTube. Поділіться своїми запитами чи пропозиціями в розділі коментарів нижче.