techukraine.net Youtube Як дивитися відео на YouTube разом з друзями: 7 способів

Як дивитися відео на YouTube разом з друзями: 7 способів

| | 0 Comments| 9:39 AM
Categories:

Це велика радість поділитися відео з YouTube з друзями. Ще краще дивитися це разом з ними. На жаль, це не завжди можливо, особливо якщо ви живете окремо.

Отже, ми склали список способів перегляду YouTube разом із друзями. Крім того, що ці служби допомагають вам дивитися YouTube разом, ці служби допомагають синхронізувати відтворення, щоб ви та ваші друзі дивилися одне й те саме одночасно.

Watch2Gether — це чудовий спосіб переглядати YouTube разом з іншими, оскільки вам не потрібно реєструвати обліковий запис. Ви просто створюєте кімнату, а потім надсилаєте URL-адресу, щоб ваші друзі могли приєднатися.

Скористайтеся функцією пошуку вгорі, щоб знайти відео або вставити в певне посилання YouTube. Ви також можете використовувати функцію чату, щоб поговорити з усіма, що допоможе зберегти перегляд і розмову в одному місці.

SyncTube має простий інтерфейс, але він ідеально підходить для групового перегляду відео. Створіть кімнату, і ви зможете негайно почати перегляд відео YouTube (і Vimeo, якщо хочете). Знайдіть відео або вставте URL-адресу за допомогою панелі вгорі. Будь-яке нове відео автоматично додається до списку відтворення кімнати.

Ви можете контролювати конфіденційність кімнати та встановлювати дозволи користувача; це означає, що ви можете зупинити приєднання випадкових людей і запобігти тому, щоб ваші друзі випадково пропускали відео.

Щоб використовувати twoseven, вам і вашим друзям потрібно створити безкоштовний обліковий запис, але це того варте.

  Як активувати нову темну тему YouTube на вашому iPhone

Окрім можливості синхронізувати відео YouTube для всіх у кімнаті, twoseven також дозволяє кожному ділитися своєю веб-камерою та мікрофоном. Це означає, що ви всі можете дивитися відео одночасно, бачити й чути один одного одночасно. Це чудово для збереження особистого зв’язку навіть на великих відстанях.

Scener — чудовий спосіб дивитися фільми з друзями, але він також працює як рішення для перегляду YouTube разом із ними. Ви можете спілкуватися через текстовий чат із додатковою підтримкою аудіо та відео, якщо ви сплачуєте абонентську плату.

Якщо ви використовуєте комп’ютер, ви повинні використовувати Google Chrome і встановити розширення Scener, тоді як iPhone є єдиним підтримуваним мобільним пристроєм.

Під час використання Kast не потрібно шукати URL-адреси YouTube. Натомість ви можете шукати та ставити відео в чергу безпосередньо в службі, що спрощує її використання. Ви також можете спілкуватися в текстовому чаті та ввімкнути веб-камеру та мікрофон.

Edge і Chrome є єдиними підтримуваними браузерами, або ви можете завантажити окрему програму для Windows або Mac. У преміум-версії немає реклами, анімованих реакцій та інших несуттєвих функцій.

З Metastream легко розібратися. Вам навіть не потрібно залишати сайт або пропускати те, що відтворюється, коли ви хочете додати відео до списку відтворення, оскільки ви можете переглядати YouTube із самого Metastream.

Окрім бічної панелі, яка містить список користувачів, список відтворення та текстовий чат, відео займає більшу частину екрана, що чудово підходить для перегляду кінематографічних відео YouTube з друзями.

  Як зробити так, щоб відео YouTube безперервно повторювалися

Недоліком Metastream є те, що він підтримує лише Firefox і Chrome, і вам потрібно встановити розширення для браузера, але зробити це швидко та безкоштовно.

Наразі всі ці служби створювалися з метою перегляду відео YouTube разом із друзями.

Однак ви також можете скористатися інструментом для відеоконференцій із можливістю показу екрана, щоб виконати роботу. У цьому випадку ви та ваші друзі приєдналися б до віртуальної зустрічі. Тоді одна особа поділиться своїм екраном з групою, щоб усі могли дивитися.

На відміну від інших служб, які відтворюють відео локально для кожної особи, це рішення означає, що відео відтворює лише одна особа — в ідеалі той, хто має найнадійніше підключення до Інтернету.

Усунення поширених проблем із синхронізацією відео

Хоча ваша вечірка перегляду YouTube має пройти без збоїв, у вас можуть виникнути деякі технічні проблеми.

Спочатку спробуйте оновити сторінку. Ви пропустите пару секунд відео, але здебільшого просте оновлення може вирішити всі проблеми. Не хвилюйтеся, це не перерве трансляцію для всіх інших у кімнаті.

Якщо ваше відео постійно зависає або буферизується, зменште якість потоку. Це зменшує роздільну здатність, тому відео може виглядати більш піксельним. Однак це краще, ніж відео перестає завантажуватися.

  Як перемотати відео YouTube вперед і назад на десять секунд [Android]

Крім того, якщо служба підтримує веб-камери та мікрофони, ви можете спробувати вимкнути один або обидва з них. Це пов’язано з тим, що ці пристрої використовують пропускну спроможність, яку краще було б використовувати для самого відео YouTube.

Нарешті, блокувальники реклами можуть викликати проблеми з синхронізацією. Деякі служби взагалі не працюватимуть, якщо ви запустите одну, тому вимкніть усі запущені служби. Крім того, багато відео YouTube підтримуються рекламою в середині відео. Якщо у вас є блокувальник реклами, а у вашого друга немає, потік буде розсинхронізований після відтворення реклами.

Транслюйте фільми та багато іншого з друзями далеко

Існує багато служб, призначених для перегляду відео YouTube з друзями. Швидко спробуйте їх усі, щоб побачити, який вам подобається найбільше. Як бонус, усі вони безкоштовні для використання; ваші переваги зводитимуться до того, якому інтерфейсу та функціям ви віддаєте перевагу.

Якщо ви хочете транслювати фільм, а не відео YouTube, багато потокових сервісів, як-от Disney+, Amazon Prime Video та Netflix, мають офіційні та сторонні функції групового перегляду, тож ви можете насолоджуватися фільмами синхронно з друзями.