Як дивитися відео з більшою швидкістю

| | 0 Comments| 8:44 PM
Categories:

Хто сказав, що ви повинні дивитися відео на звичайній швидкості? Прискорюйте відтворення, щоб пройти повільні лекції або дивитися повільні телесеріали. Ці поради працюють із YouTube, Netflix, локальними відео та всім, що можна транслювати в Chrome.

Прискорення відео YouTube

На YouTube ви можете натиснути значок шестірні під час відтворення відео та вибрати опцію «Швидкість». Ви можете вибрати діапазон швидших швидкостей до 2x, що вдвічі перевищує нормальну швидкість. Ви навіть можете вибрати меншу швидкість.

Інші потокові онлайн-сервіси можуть мати подібну опцію. Подивіться навколо плеєра, щоб побачити, чи можете ви знайти регулятор швидкості.

Прискоріть Netflix та інші відео в браузері

Netflix, як і багато інших потокових онлайн-сервісів, не має вбудованого параметра швидкості відтворення. Для Netflix та подібних служб ви можете використовувати розширення для браузера під назвою Контролер швидкості відео щоб додати цю функцію до всіх веб-сайтів із відео HTML5. Зазвичай ми не радимо встановлювати багато розширень Chrome, але це ідеально підходить.

  Чи можете ви вимкнути екстрені виклики 911 на iPhone?

Це розширення додає невелике вікно у верхньому лівому куті вашого відеопотоку, яке дозволяє вибрати нову швидкість. Просто перемістіть мишу у верхній лівий кут, щоб переглянути панель.

Натисніть кнопки + або –, щоб збільшити або зменшити швидкість на 10%. Ви також можете натиснути кнопки >, щоб перейти вперед і назад по відео, що є функцією, яку не пропонують деякі програвачі у браузері.

Відкрийте параметри розширення — клацніть правою кнопкою миші піктограму розширення на панелі інструментів веб-переглядача та виберіть «Параметри», щоб знайти налаштування гарячих клавіш. За замовчуванням ви можете натиснути D, щоб збільшити швидкість, і S, щоб сповільнити її.

Завдяки цьому ви можете повністю позбутися від плаваючого вікна і просто натиснути кілька клавіш, щоб прискорити та сповільнити.

  Як переналаштувати кнопку Bixby на Samsung Galaxy S8/S8+ [No Root]

Звичайно, якщо ви дивитеся Netflix чи інший сервіс на своєму смартфоні, планшеті, Roku чи іншому потоковому пристрої, це розширення для браузера не працюватиме. Неможливо пришвидшити відео на цих інших платформах, якщо додаток служби не має опції для прискорення відео, як це робить YouTube. Ви завжди можете підключити ПК або Mac до телевізора, щоб скористатися цією функцією у своєму розважальному центрі.

Прискорюйте локальне відео за допомогою VLC

Якщо ви переглядаєте завантажені відеофайли — або навіть слухаєте подкасти чи будь-який інший тип аудіофайлів — популярний і популярний Медіаплеєр VLC має параметри швидкості відтворення.

Відкрийте відеофайл у VLC і виберіть Відтворення > Швидкість > Швидше. Ви також можете вибрати «Швидше (точно)», щоб прискорити його на менший крок.

Комбінації клавіш можуть бути зручнішими. Натисніть ]щоб збільшити швидкість відтворення, поки не досягнете бажаної швидкості. Клавіша[зменшитьшвидкістьі=повертаєшвидкістьвідтвореннязазамовчуваннямДізнайтесябільшепрокомбінаціїклавішVLC[keywillreducethespeedand=returnstothedefaultplaybackspeedLearnmoreVLCkeyboardshortcuts

VLC має багато інших опцій у режимі реального часу для зміни відео під час його відтворення. У розділі «Інструменти» > «Ефекти та фільтри» у Windows або «Вікно» > «Відеоефекти» на Mac ви знайдете цілу набір інструментів для налаштування ваших відео. VLC дозволяє змінювати контраст і яскравість відео, налаштовувати його колір, обрізати певні частини відео та додавати різні ефекти.

  Як налаштувати відеоплеєр MP4 на Ubuntu

Повторне кодування відеофайлів

Є й інші божевільні речі, які ви можете зробити. Ви можете копіювати DVD-диски у відеофайли на вашому комп’ютері за допомогою Ручне гальмо а потім прискорити ці відеофайли, змінюючи окремі відеофайли, щоб вони відтворювалися швидше. Лайфхакер має посібник із цього.

Однак ми не радимо цього робити. Ви можете прискорити відтворення відео, дотримуючись наведених вище порад, тому зазвичай не потрібно постійно змінювати відео. Для перекодування відеофайлів також знадобиться багато системних ресурсів.