Як деактивувати призупинений обліковий запис PlayStation

PlayStation — це бренд відеоігор із п’ятьма домашніми консолями, двома кишеньковими комп’ютерами, медіа-центром, смартфоном, Інтернет-службою та кількома публікаціями. Коли користувачі PSN намагаються порушити кодекс поведінки, використовуючи фальшиву інформацію для створення облікового запису, участі або сприяння злочинній діяльності або обміну приватною інформацією про інших людей без їхнього дозволу, вони стикаються з призупиненням або постійним блокуванням. Якщо вам потрібна підказка про те, як розблокувати заборонений обліковий запис PSN або деактивувати заборонений обліковий запис PlayStation, ви в потрібному місці. Ми пропонуємо корисний посібник, який навчить вас, як деактивувати призупинений обліковий запис PlayStation.

Як деактивувати призупинений обліковий запис PlayStation

Дочитайте до кінця, щоб детально дізнатися про призупинений обліковий запис PlayStation і зрозуміти, чи можна деактивувати заборонений обліковий запис PlayStation.

Як деактивувати свій заблокований обліковий запис PSN?

Ви не можете деактивувати заборонений обліковий запис PlayStation. Ви не зможете знову отримати доступ до свого облікового запису, якщо його забанено, і його буде остаточно вимкнено.

  Як встановити програми та ігри на Google TV

Як дізнатися, що мій обліковий запис або консоль призупинено в PSN?

Під час спроби входу в PSN з’явиться повідомлення про помилку, коли ваш обліковий запис PlayStation призупинено. Як правило, ви отримаєте електронний лист із зазначенням причин призупинення та тривалості його дії.

Як повернути мій заборонений обліковий запис PSN?

Якщо ваш обліковий запис PSN тимчасово заблоковано, ви повернете його через 7 днів або місяць, залежно від тяжкості порушення кодексу поведінки спільноти. PlayStation може назавжди забанити вас, якщо ви отримаєте достатньо призупинень, незважаючи на неодноразові попередження.

Чи може PSN розблокувати мій обліковий запис?

Ні, команда безпеки PlayStation проводить поглиблені розслідування, перш ніж призупиняти роботу PlayStation Network. Тому призупинення є постійним і не може бути скасовано, якщо ваш обліковий запис PlayStation не призупинено через борг. Коли залишок буде сплачено, його буде знято.

Чи можу я розблокувати обліковий запис PSN?

Зв’язатися з командою підтримки PlayStation і обговорити свою справу – єдиний спосіб розблокувати обліковий запис. Однак історій успіху небагато. Вас не можна розблокувати, якщо ви порушили положення та умови PlayStation.

  6 найкращих оглядів у 2020 році

Чи заборона PSN назавжди?

Блок PSN може бути тимчасовим або постійним, залежно від тяжкості порушення.

На який час мій обліковий запис PSN призупинено?

Ваш обліковий запис PSN може бути призупинено на будь-який час від тижня до всього життя. Ви повинні були отримати електронний лист від PlayStation з інформацією про конкретний термін призупинення та додатковою інформацією про призупинення облікового запису PlayStation.

Що робити, якщо обліковий запис PS4 заблоковано назавжди?

Якщо ваш обліковий запис буде заблоковано назавжди, ви нічого не зможете з цим вдіяти. Ви не зможете отримати доступ до PlayStation Network, якщо ваш обліковий запис призупинено назавжди. Це означає, що ви не можете використовувати продукти та послуги PS4, у тому числі ті, за які ви заплатили.

  Медіаплеєр із широким набором сторонніх розширень

Ви все ще можете грати в ігри на забороненій PS4?

Ні, ви не матимете доступу до свого облікового запису, якщо вас забанять, навіть до тих ігор, за які ви заплатили, якщо це не тимчасове блокування.

Як розблокувати відшкодування платежів PSN?

Повернення платежу PSN відбувається, коли ваш обліковий запис PlayStation призупинено, якщо ви зробили покупку, а потім вирішили її скасувати. Ви повинні завершити процес підтвердження електронної пошти, щоб зняти заборону з вашого облікового запису. Потім ви отримаєте другий електронний лист із фіксованою кількістю днів для запиту на відновлення вашого облікового запису.

***

Ми сподіваємося, що цей посібник був корисним і ви змогли дізнатися, як деактивувати призупинений обліковий запис PlayStation. Якщо у вас є запитання чи пропозиції, надсилайте їх у розділі коментарів нижче. Дайте нам знати, що ви хочете дізнатися далі.