Як групувати малюнки та фігури в MS Word

| | 0 Comments| 9:14 AM
Categories:

Ви можете групувати фігури в MS Word. Це простий спосіб створювати діаграми та діаграми в текстовому процесорі та легко керувати ними. Групування кількох фігур дозволяє застосувати до них однакове форматування за один раз, і їх легше переміщувати, не порушуючи їх порядок. Ви також можете групувати зображення та фігури, хоча метод не такий простий, як для групування фігур.

Коли ви групуєте фігури, ця опція завжди є. Однак, коли ви намагаєтеся згрупувати зображення та фігури, зображення не може бути виділено, що створює враження, що неможливо згрупувати зображення та фігури. Це так, і це досить легко.

  Чому на комп’ютерах 90-х років були замки з замком і що вони робили?

Групові малюнки та фігури

Відкрийте MS Word і вставте зображення в документ. Ви можете вставити зображення, перетягнувши його, або скориставшись меню «Вставка». Далі вставте фігуру з меню «Вставка». Зараз, коли ви намагаєтеся вибрати і форму, і зображення, це не вийде. Ось тут і з’являється маленький додатковий крок.

Наведіть курсор миші на зображення, і ви побачите кнопку макета. Клацніть його та виберіть у меню, що відкриється, один з інших макетів. Квадратний макет є хорошим вибором. Повторіть для всіх зображень, які потрібно згрупувати.

Після того, як ви змінили макет, ви побачите, що можете вибрати і фігури, і зображення. Клацніть на фігурі, утримуючи клавішу Shift, клацніть зображення. Цього разу ви зможете вибрати його. Повторіть для всіх інших фігур і зображень, які ви хочете додати до групи. Після того, як усі вони вибрані, клацніть правою кнопкою миші один із вибраних елементів і виберіть у контекстному меню «Група>Група».

  Чому ви не можете встановити Flash на iPad (і що робити замість цього)

Ось і все. Рамка групи з’явиться навколо зображень і фігур, які ви згрупували разом. Ви можете перетягувати одну групу та переміщувати всі елементи в цій групі одночасно.

Щоб розгрупувати елементи, виберіть групу та клацніть її правою кнопкою миші. У контекстному меню виберіть опцію Групувати>Розгрупувати.

Зображення зазвичай вставляються як вбудовані об’єкти. Це означає, що вони будуть дотримуватися тих самих параметрів вирівнювання, що й текст перед ними. Це запобігає їх групування з формами, які набагато гнучкіші у тому, як вони вирівнюються. Ось чому спочатку потрібно змінити макет зображення, щоб воно могло вільно переміщатися, коли воно є частиною більшої групи елементів.

  Як змінити свій профіль Netflix, субтитри та мову аудіо