Як грати в World Of Warcraft на Linux

World of Warcraft — надзвичайно популярна MMORPG, розроблена компанією Activision-Blizzard. Він вийшов у 2005 році і існує вже більше десяти років. Центральна концепція гри полягає в тому, щоб створити персонажа і піднятися в інтерактивний світ фентезі, виконувати квести, проводити пригоди з друзями та битися з монстрами.

Завдяки тому, що WoW є популярним, його легко запустити на альтернативних операційних системах, таких як Linux. У цьому посібнику ми покажемо вам, як ви можете грати у World of Warcraft на Linux за допомогою Wine, Lutris і DXvK. Давайте розпочнемо!

Отримання Lutris

Існує багато різних способів грати в World Of Warcraft на Linux, оскільки це одна з найпопулярніших ігор на ПК. Однак, щоб заощадити користувачів Linux від головного болю та налаштування, ми будемо використовувати сценарій автоматичного встановлення Lutris. Ідучи цим шляхом, ви зможете змусити гру працювати більш гладко.

Для сценарію встановлення Lutris необхідна установка програми Lutris на вашому ПК з ОС Linux. Щоб налаштувати Lutris, перейдіть до цього посібника. У ньому розповідається, як змусити його працювати на всіх основних дистрибутивах Linux.

Встановлення залежностей

Перш ніж ви зможете запустити сценарій Lutris WoW, ви повинні налаштувати DxVK, програму, яка може конвертувати виклики Windows DirectX11 у Vulkan. Ви також повинні встановити останню версію Wine-Staging.

Раніше wdzwdz створив статтю про те, як встановити останню версію Wine Staging на Linux. Перевірте це, і коли у вас запрацює Wine-Staging, відкрийте вікно терміналу та виконайте наведені нижче команди (специфічні для вашої ОС Linux), щоб запустити DXvK.

Примітка: щодня розробники Wine-Staging змінюють спосіб встановлення програмного забезпечення. Якщо у вас виникнуть проблеми з нашим підручником, обов’язково перегляньте веб-сайт WineHQоскільки вони також мають інформацію про те, як змусити його працювати.

Ubuntu

sudo dpkg --add-architecture i386

sudo apt libgnutls30:i386 libldap-2.4-2:i386 libgpg-error0:i386 libsqlite3-0:i386

Debian

sudo dpkg --add-architecture i386

sudo apt-get libgnutls30:i386 libldap-2.4-2:i386 libgpg-error0:i386 libsqlite3-0:i386

Arch Linux

sudo pacman -S lib32-gnutls lib32-libldap lib32-libgpg-error lib32-sqlite lib32-libpulse

Fedora

sudo dnf install vulkan-loader gnutls gnutls-devel openldap openldap-devel libgpg-error sqlite2.i686 sqlite2.x86_64

OpenSUSE

На жаль, на веб-сайті Lutris немає інформації про DXVK/Vulkan. Якщо ви використовуєте OpenSUSE і хочете пограти в World of Warcraft, пропустіть цей посібник на користь це повідомлення WineHQ. Це буде не через Lutris, і це буде не так просто, але ви зможете грати в гру!

Встановіть World of Warcraft на Linux

Тепер, коли всі залежності налаштовані на вашому комп’ютері, настав час встановити World of Warcraft на Linux. На щастя, додаток Lutris спростить налаштування WoW. Для початку відкрийте Lutris на своєму ПК з Linux і тримайте його у фоновому режимі. Потім перейдіть до посадовця Сторінка гри World of Warcraft на сайті Lutris.com.

На сторінці WoW прокрутіть вниз і знайдіть кнопку «Встановити». Натисніть його, а потім дозвольте своєму браузеру запустити сценарій у Lutris. Після цього ви побачите спливаюче вікно, яке пояснює, що таке сценарій, що вам потрібно для його успішного запуску тощо.

Натисніть «Продовжити» у початковому спливаючому вікні в Lutris, щоб продовжити процес встановлення. Дотримуйтесь інструменту встановлення майстра та використовуйте Lutris, щоб повністю налаштувати сценарій.

Коли сценарій встановлення Lutris буде завершено, він автоматично запустить програму встановлення Blizzard Battle.net, яка використовується для World of Warcraft. Перейдіть за допомогою майстра Battle.net і встановіть Battlenet, як на ПК з Windows. Коли встановлення завершиться, поверніться до програми Lutris, знайдіть плитку «World of Warcraft», клацніть її правою кнопкою миші та запустіть, щоб відкрити Battle.net.

Відкривши та запущену програму Battle.net, скористайтеся вікном входу та введіть дані користувача. Потім знайдіть «World of Warcraft» на бічній панелі та натисніть кнопку «встановити», щоб налаштувати гру на вашому ПК з Linux.

Грайте у World Of Warcraft на Linux

Після встановлення Warcraft на ваш ПК з Linux ви зможете грати в нього.

Щоб запустити WoW, відкрийте меню програми, знайдіть «Battle.net» і натисніть на нього. Звідти натисніть «World of Warcraft» у програмі, а потім виберіть кнопку «Грати», щоб запустити гру.

Крім того, ви можете запустити World of Warcraft на Linux, відкривши Lutris, а потім натиснувши «Вино» на бічній панелі. У розділі Wine знайдіть плитку WoW, клацніть на ній правою кнопкою миші та запустіть гру!