Як грати в Tridle

| | 0 Comments| 4:31 PM
Categories:

У той час як Wordle є справжньою OG серед ігор-головоломок, багато інших таємничих словесних ігор було запущено після його посилання. Усі ці ігри-головоломки захоплюють і викликають звикання. Гравці повинні вгадати таємничі слова в коробках, схожих на сітку. Ці ігри не лише надають підказки, але також деякі з них також дозволяють користувачам грати в гру знову. Однією з таких ігор є Tridle, яка дозволяє розважатися головоломками скільки завгодно довго. Якщо ви новачок у грі та хочете знати, як грати в Tridle на Wordle 2, ви потрапили на правильну сторінку. У сьогоднішньому посібнику зі словесної гри Tridle ми дізнаємося про всі основи гри. Крім того, ми проллємо світло на те, що таке гра Tridle, правила, яких слід дотримуватися, граючи в неї, деякі трюки, які можуть допомогти вам перемогти в грі, і, що більш важливо, усі незначні деталі, які потрібні гравцям, щоб досягти успіху. Отже, давайте почнемо з нашого посібника та дізнаємося все про цю гру Wordle із 3 букв.

Як грати в Tridle

Про те, як грати в Tridle на офіційному веб-сайті та в Tridle на Wordle 2, ви дізнаєтеся далі в цій статті. Продовжуйте читати, щоб дізнатися про це докладніше.

Що таке Tridle Game?

Тридл базується на своєму популярному аналогі Wordle, який є грою-головоломкою зі словами. У грі гравець намагався вирішити три головоломки (Triple Wordle) одночасно. Гра також взяла посилання з інших ігор, таких як Dordle (2) і Quordle (4).

  • У цій грі гравці повинні відгадати три послідовних слова.
  • Користувачі отримують 8 спроб розгадати три слова.
  • Усі три таємничі слова мають окремі сітки, присвячені їм.
  • Кожна сітка працює точно так само, як і в сітці Wordle.

  • Кожне слово також відповідає тим самим правилам, що й у Wordle.

  • У грі представлені кольори: зелений, оранжевий і чорний.

Де грати в гру Tridle Word?

Як і в інші ігри-головоломки, у цю гру можна грати онлайн. Для цієї гри-головоломки немає офіційного додатка. Гравці, які зацікавлені в грі, можуть відвідати офіційний сайт Tridle онлайн. Ви можете отримати доступ до веб-сайту з кількох пристроїв, включаючи настільний комп’ютер, ноутбук, мобільний телефон або навіть планшет.

Як грати в Tridle на Wordle 2?

Сітка Tridle містить більше квадратів, ніж Wordle. Однак вам не потрібно про це хвилюватися, вам потрібно зосередитися на трьох словах, які можуть допомогти вам виграти гру. Щоб дізнатися більше про те, як грати, виконайте наведені нижче дії.

Примітка. Ви можете оновити сторінку, щоб зіграти в іншу гру.

1. Щоб грати в гру на своєму пристрої, запустіть Веб-сайт Tridle і прочитайте інструкцію.

2. Потім клацніть піктограму X, щоб розпочати гру.

3. Тепер, коли дошка з’явилася, просто введіть своє припущення та натисніть Enter.

4А. Якщо є якісь правильні літери, вони відображатимуться зеленого кольору під час гри в Tridle.

4B. Якщо вони правильні, але знаходяться не в тому місці, то літери стануть помаранчевими.

4C. Якщо літери не відображаються в правильному слові, вони стануть чорними.

5. Тепер знову вгадайте слово, використовуючи підказки з попередньо введеного слова.

6. Повторюйте процес, доки слова не будуть правильні.

Примітка. Ви можете продовжувати вгадувати правильні слова протягом 8 спроб.

Після завершення гри ви також можете поділитися своїми результатами з друзями.

Як я можу поділитися результатами Tridle?

Після того, як ви завершите свою загадку зі словами в грі, ви також можете поділитися своїми результатами з друзями в Інтернеті. Ви також можете скопіювати свої результати в буфер обміну та поділитися цим скопійованим результатом на будь-якій платформі соціальних мереж.

1. Після завершення гри Tridle натисніть «Поділитися результатами».

2. Скопіюйте свій результат і поділіться ним як публікацією на Facebook.

Ось як поділитися результатами після гри в Tridle.

Які поради та підказки для гри Wordle з трьох літер?

Хоча грати в гру надзвичайно легко, є кілька порад і прийомів, якими ви можете скористатися, щоб досягти успіху в ній і виграти. Ці поради також підвищать вашу ефективність у грі.

  • Щоб розпочати гру, вам потрібно спочатку добре розробити стратегію свого першого слова. Важливо, щоб ви почали з такого слова, яке допоможе вам чітко вгадати наступний хід. Ваше перше слово може допомогти вам з деякими важливими підказками. Ви можете вгадати свої перші слова з голосними в них, оскільки це надзвичайно корисно. Наприклад, використання AUDIO, AULIO, ADIEU, LOUIE та OUIJA може стати чудовим поштовхом.
  • Ви також можете розпочати гру Wordle із 3 літер зі слів, що містять 5 абсолютно різних букв. Це може допомогти вам із підказками набагато краще. Більшість слів із 5 літер, які використовуються, містять літери A, E, I, T, O, U та S. Деякі приклади, які ви можете використовувати в грі, це ULTRA, RAISE та ROATE.
  • Наступна порада, яка може допомогти вам у грі, це перевірити 3 сітки з особливою увагою. Майже кожен, хто грає в гру, може переключити свою увагу на всі 3 сітки одночасно. Це не що інше, як відволікання, яке може ще більше ускладнити розгадування слів. Отже, у цьому випадку спробуйте зосередитися на одній сітці та спочатку розв’язати її, а потім переходити до наступної.
  • Ще один трюк, який може вам дуже допомогти в цій грі слів, це перевірити всі її рішення. У грі є набір слів із 5 букв, які зазвичай використовуються як відповіді. Для початку ви можете вибрати три випадкових слова зі списку.

Як перевірити відповіді гри Tridle Word?

Вибір перших трьох слів зі списку найбільш часто використовуваних слів у цій грі-головоломці може вам дуже допомогти. Наступні кроки допоможуть вам знайти цей список слів:

1. Відкрийте браузер на комп’ютері та відвідайте Веб-сайт Tridle де ви граєте в гру Tridle.

2. Клацніть сторінку правою кнопкою миші та виберіть у меню Перевірити.

3. Потім на правій панелі сторінки клацніть вкладку «Елементи».

4. Потім натисніть Ctrl + F і введіть трислова в рядок пошуку.

5. Тепер знайдіть виділене слово та клацніть його правою кнопкою миші.

6. Натисніть Копіювати адресу посилання.

7. Тепер вставте адресу посилання в нове вікно браузера.

8. Ви отримаєте список слів, які можна використовувати, щоб розпочати гру.

Чи можу я знову зіграти в Tridle?

Так, ви можете грати в гру знову в тому ж браузері. Ви можете або оновити браузер, або просто вибрати «Продовжити», а потім «Грати знову», коли завершите поточну гру. Ви також можете грати в неї кілька разів на день із абсолютно новою сіткою для вирішення.

Чи можу я отримати більше 8 відгадок у грі?

Ні, ви не можете отримати більше 8 припущень у Tridle. Зазвичай достатньо 8 відгадок, щоб розгадати три слова в грі. Однак, якщо вам здається, що їх недостатньо, ви можете скористатися розділом порад і підказок, наданим у посібнику вище.

Чи є в Tridle режими гри?

Ні, Tridle має лише один режим гри. Однак ви можете грати в цю гру більше ніж один раз на день або кілька разів, якщо хочете.

До якої категорії належить ця гра?

Tridle лежить під щоденною грою Wordle. Гра рекомендована людям усіх вікових груп. Ви також можете знайти подібні ігри в Інтернеті з такою ж концепцією.

Що таке Wordle 2?

Wordle 2 — це безкоштовна онлайн-гра-головоломка, де гравці можуть вгадати приховане слово за шість спроб. Слово складається з 5 букв і зазвичай містить просту відповідь.

***

Отже, ми сподіваємося, що ви зрозуміли, як грати в Tridle і як грати в Tridle на Wordle 2 з докладними кроками для вашої допомоги. Ви можете повідомити нам будь-які запитання чи пропозиції щодо будь-якої іншої теми, на яку ви хочете, щоб ми написали статтю. Залиште їх у розділі коментарів нижче, щоб ми знали.

  Як скасувати план передоплати ATT