Як грати в Total War: ROME II на Linux

Total War: ROME II — це стратегічна відеогра, розроблена Creative Assembly та видана Sega. У ньому йдеться про історичне римське суспільство під час війни. У цьому посібнику ми покажемо вам, як запустити Total War: ROME II у вашу систему.

Total War: ROME II робочий Linux

Total War: ROME II працює на Linux, але тільки завдяки потужності Proton, яка вбудована у Linux-реліз Steam. З цієї причини нам потрібно буде розглянути, як встановити Steam на Linux, перш ніж показати вам, як запустити Total War: ROME II.

Встановити. Steam

Щоб почати встановлення Steam на Linux, відкрийте вікно терміналу на робочому столі Linux. Щоб відкрити вікно терміналу, натисніть Ctrl + Alt + T на клавіатурі. Або відкрийте вікно терміналу, знайшовши «Термінал» у меню програми.

Після того, як ви відкрили програму терміналу, дотримуйтесь інструкцій із встановлення з командного рядка, наведених нижче, щоб запустити програму Steam на вашому комп’ютері.

Ubuntu

В Ubuntu програму Steam легко встановити за допомогою наступної команди Apt.

sudo apt install steam

Debian

Тим, хто використовує Debian Linux, потрібно вручну завантажити пакет DEB Steam. Щоб почати процес завантаження, відкрийте вікно терміналу та скористайтеся командою wget downloader нижче.

wget https://steamcdn-a.akamaihd.net/client/installer/steam.deb

Після завантаження останнього пакета Steam DEB на ваш ПК Debian можна розпочати встановлення. Щоб інсталювати пакет на комп’ютер, скористайтеся такою командою dpkg нижче.

sudo dpkg -i steam.deb

Тепер, коли пакет Steam DEB повністю встановлений на вашому ПК з Linux, скористайтеся командою Apt-get нижче, щоб виправити будь-які залежності, які могли з’явитися під час процесу встановлення.

sudo apt-get install -f

Arch Linux

Якщо ви використовуєте Arch Linux, ви зможете змусити програму Steam працювати за допомогою наступної команди Pacman.

sudo pacman -S steam

Fedora/OpenSUSE

Якщо ви використовуєте Fedora або OpenSUSE Linux, ви зможете встановити Steam через джерела програмного забезпечення, включені в ці дистрибутиви. Однак випуск Steam Flatpak працює набагато краще на цих дистрибутивах, тому ми рекомендуємо замість нього встановити його.

  Як встановити Brave Browser на Linux

Flatpak

Щоб Steam працював над Flatpak в Linux, вам потрібно налаштувати середовище виконання Flatpak. Щоб налаштувати середовище виконання Flatpak на вашому комп’ютері, дотримуйтесь нашого посібника з цього питання.

Після налаштування середовища виконання Flatpak на своєму комп’ютері скористайтеся наведеною нижче командою віддаленого додавання, щоб додати магазин додатків Flathub на свій ПК. Цей магазин додатків дозволить встановити Steam.

flatpak remote-add --if-not-exists flathub https://flathub.org/repo/flathub.flatpakrepo

Налаштувавши магазин додатків Flathub, настав час встановити Steam. Використовуючи наведену нижче команду встановлення flatpak, встановіть останню версію Steam на свій комп’ютер.

flatpak install flathub com.valvesoftware.Steam

Встановіть Total War: ROME II на Linux

Тепер, коли Steam встановлено на вашому ПК з Linux, відкрийте програму та увійдіть, використовуючи свої облікові дані користувача. Потім дотримуйтесь покрокових інструкцій нижче, щоб Total War: ROME II працював на Linux.

  Як встановити Cisco Packet Tracer на Linux

Крок 1: Знайдіть меню «Steam» і натисніть на нього в Steam. Потім знайдіть параметр «Налаштування» та виберіть його, щоб відкрити область налаштувань Steam. У налаштуваннях Steam знайдіть «Steam Play» і натисніть на нього.

Усередині Steam Play поставте прапорець «Увімкнути Steam Play для підтримуваних ігор» і «Увімкнути Steam Play для всіх інших ігор». Натисніть кнопку «ОК», щоб підтвердити зміни.

Крок 2: Знайдіть кнопку «МАГАЗИН» і натисніть на неї, щоб отримати доступ до магазину Steam. Потрапивши в магазин Steam, знайдіть поле пошуку та натисніть на нього. Потім введіть «Total War: ROME II» і натисніть клавішу Enter.

  Як створити резервну копію та відновити профіль Google Chrome на Linux

Перегляньте результати пошуку Total War: ROME II і натисніть на нього, щоб додати його до свого облікового запису.

Крок 3: Знайдіть кнопку «БІБЛІОТЕКА» та знайдіть «Total War: ROME II». Знайшовши її, виберіть синю кнопку «УСТАНОВИТИ», щоб завантажити та налаштувати гру на Linux.

Коли інсталяція буде завершена, клацніть правою кнопкою миші Total War: ROME II на бічній панелі та виберіть кнопку «Властивості». Звідти знайдіть «Сумісність», поставте прапорець «Примусово використовувати певний інструмент сумісності Steam Play» і встановіть для нього значення «4.11».

Крок 4: Знайдіть кнопку «Встановити параметри запуску» та натисніть на неї. Потім вставте в нього наступний код.

PROTON_USE_WINED3D=1 %command%

Крок 5: Знайдіть зелену кнопку «ГРАТИ» ​​та натисніть на неї, щоб запустити гру. Коли ви натиснете на нього, Steam спробує налаштувати гру для Linux. Сядьте і наберіться терпіння. Коли це буде завершено, запуститься Total War: ROME II. Насолоджуйтесь!

Вирішення проблем

У вас виникли проблеми з грою в Total War: ROME II на вашому ПК з Linux? Перегляньте сторінку Total War: ROME II ProtonDB, щоб отримати допомогу.