techukraine.net Linux Як грати в Path of Exile на Linux

Як грати в Path of Exile на Linux

Categories:

Шлях вигнання це безкоштовна рольова онлайн-гра для Microsoft Windows. Він зосереджений навколо світу Wraeclast і його люблять за параметри налаштування персонажів і режими PVP. Довгий час Path of Exile не працював на Linux. Завдяки таким інструментам, як Lutris, Wine і Steam Play, часи змінюються. Ось чому в цій статті ми розглянемо, як ви можете грати в Path of Exile на Linux!

Примітка: Path of Exile не був розроблений для роботи в Linux, тому майте на увазі, що інструкції, викладені в цій публікації, можуть працювати не у всіх випадках. Дотримуйтесь їх на свій страх і ризик!

Спосіб 1 – Інструкції з лутрісу/вина

Якщо ви хочете грати в Path of Exile на Linux, найкращий спосіб змусити його працювати – це скрипт встановлення Lutris.com DirectX9. У цьому розділі посібника ми розглянемо покрокові інструкції щодо роботи PoE.

Крок 1: Path of Exile — це програма для Windows, і найпростіший спосіб встановити її — через магазин Steam від Valve, тому дуже важливо, щоб у вас була встановлена ​​та готова до роботи остання версія Wine.

Сценарій автоматичного встановлення Lutris для PoE спеціально не вимагає Wine-Staging і, ймовірно, працюватиме з будь-яким випуском Wine версії 3.0.

Щоб Wine працював на Linux, перейдіть до нашого посібника зі встановлення.

  Як встановити тему Arrongin на Linux

Крок 2: Тепер, коли Wine встановлено на вашому ПК з Linux, ви повинні встановити програму керування грою Lutris на Linux. Без нього скрипт автоматичної установки працювати не буде.

Щоб встановити програму Lutris, ознайомтеся з нашим докладним підручником на цю тему! Крім того, перейдіть на офіційний сайт Lutrisнатисніть «Завантаження» та візьміть випуск для своєї ОС Linux.

Крок 3. Коли Wine і Lutris запущено на вашому ПК з Linux, настав час розпочати встановлення гри. Перейдіть до Сторінка гри Path of Exile на сайті Lutris.com.

На сторінці знайдіть «Steam (Windows)» і натисніть кнопку «Встановити», щоб запустити скрипт у Lutris.

Крок 4. Після того, як сценарій встановлення відкриється в Lutris, ви побачите попередження про те, що вам потрібно встановити Wine. Натисніть «ОК», щоб закрити його та дозволити йому продовжити роботу з інсталятором.

Крок 5: Після того, як ви відхилите попередження про Wine, Lutris негайно завантажить E-sync і версію Steam для Windows. Сядьте і наберіться терпіння, поки установник зробить свою справу.

Крок 6. Електронна синхронізація та Steam для Windows завантажуються на ваш ПК з Linux. Тепер ви повинні увійти в Steam. Натисніть «Увійти в існуючий обліковий запис» і введіть дані свого облікового запису Steam.

  Як отримати сповіщення про команди терміналу в Linux

Крок 7: Одразу після того, як ви ввійдете в Steam, інсталятор Lutris відкриє програму встановлення Path of Exile.

Натисніть «Далі», «Далі» та «Готово», щоб почати завантаження. Гра буде збережена на диску Wine C:/ на вашому комп’ютері з Linux.

Крок 8: Дозвольте завантажити Path of Exile через Steam у Wine. Коли завантаження буде завершено, натисніть «Грати», щоб почати гру!

Ви також зможете запустити Path of Exile в будь-який час, знайшовши його в меню програми на робочому столі Linux.

Спосіб 2 – Інструкції Steam Play

Інший спосіб грати в Path of Exile на Linux – це нове вбудоване програмне забезпечення для емуляції Steam, відоме як Steam Play. Отже, у методі 2 ми розглянемо, як ви можете змусити PoE працювати на Linux таким чином.

Майте на увазі, що оскільки ми використовуємо Steam Play, вам потрібно буде ввімкнути його у вашому клієнті Steam на Linux (також обов’язково ввімкніть непідтримувані ігри). Якщо ви не впевнені, як увімкнути цю функцію, зробіть собі послугу та ознайомтеся з посібником «Як грати в сучасні ігри Windows на Linux за допомогою Steam Play».

Коли Steam Play працює на вашому ПК з Linux, виконайте наведені нижче дії, щоб Path of Exile запрацював.

  Як грати в Valheim на Linux

Крок 1: У програмі Steam натисніть кнопку «Магазин» угорі, щоб перейти до вітрини Steam.

Крок 2: На вітрині Steam знайдіть поле пошуку та клацніть на ньому мишею. Потім введіть «Path of Exile» і натисніть Enter на клавіатурі.

Крок 3: У результатах пошуку натисніть «Path of Exile», щоб перевести Steam на сторінку магазину.

Крок 4: Натисніть кнопку «Відтворити гру», щоб встановити її на Linux.

Крок 5: Коли установка Path of Exile завершиться на вашому ПК з Linux, натисніть «Бібліотека», знайдіть у списку Path of Exile та натисніть кнопку «Відтворити», щоб запустити гру.

Також можна запустити гру, вибравши «Path of Exile» у меню програми.

Відмова від відповідальності: на веб-сайті ProtonDB сказано, що PoE працює на Linux, але у деяких людей є деякі проблеми. Якщо у вас виникли проблеми із запуском у Linux, обов’язково перевірте сторінку. Це допоможе вам налаштувати гру, щоб вона працювала краще під час налаштування Linux.