techukraine.net Linux,Minecraft Як грати в Minecraft на Linux за допомогою GDLauncher

Як грати в Minecraft на Linux за допомогою GDLauncher

| | 0 Comments| 5:57 AM
Categories:

Хоча офіційна програма запуску Java Minecraft підтримує Linux, це не дуже добре. Якщо ви хочете використовувати кращу панель запуску на своєму ПК з Linux, перегляньте GDLauncher. Це елегантна альтернативна програма запуску Minecraft, яка чудово працює в Linux. Ось як це налаштувати.

Встановлення GDLauncher на Linux

GDLauncher має відмінну підтримку Linux і працює майже на всіх операційних системах Linux через формат універсального пакету Flatpak і AppImage (ще один універсальний формат програми для Linux). Крім того, інструмент GDLauncher є в AUR для користувачів Arch Linux для встановлення.

У цьому розділі посібника ми розглянемо три способи запустити GDLauncher у вашій системі Linux, щоб ви могли використовувати його для гри в Minecraft. Щоб почати встановлення GDLauncher, відкрийте вікно терміналу, натиснувши Ctrl + Alt + T на клавіатурі або знайшовши «Термінал» у меню програми. Потім дотримуйтесь інструкцій нижче.

Інструкція по установці Flatpak

Найкращий спосіб змусити GDLauncher працювати на Linux – це через магазин додатків Flathub як Flatpak. Причина? Flatpak працює на 99% операційних систем Linux і дає оновлення, тому GDLauncher завжди буде оновлюватися.

  Як запустити Skyrim на Linux за допомогою Wine

Щоб розпочати встановлення GDLauncher через Flatpak, встановіть середовище виконання Flatpak. Для цього встановіть пакет «flatpak» на свій ПК з Linux. Якщо у вас виникли проблеми з налаштуванням середовища виконання, дотримуйтесь цього посібника з цього питання.

Після налаштування середовища виконання Flatpak на вашому комп’ютері вам потрібно буде отримати URL-адресу магазину програм Flathub і додати її до системи. Ви можете зробити це за допомогою наведеної нижче команди віддаленого додавання flatpak.

flatpak remote-add --if-not-exists flathub https://flathub.org/repo/flathub.flatpakrepo

Після налаштування магазину додатків Flathub можна встановити програму GDLauncher. Щоб налаштувати його у вашій системі, скористайтеся наведеною нижче командою встановлення flatpak.

sudo flatpak install flathub io.gdevs.GDLauncher

Інструкції з встановлення Arch Linux

Додаток GDLauncher доступний користувачам Arch Linux в AUR як спеціальний пакет. Щоб почати інсталяцію, вам потрібно буде налаштувати пакети «base-devel» і «git» за допомогою команди pacman.

sudo pacman -S git base-devel

Після встановлення обох пакетів послідовно введіть наведені нижче команди, щоб налаштувати допоміжну програму Trizen AUR. Ця програма зробить встановлення GDLauncher на Arch Linux набагато швидшим і простим процесом.

git clone https://aur.archlinux.org/trizen.git

cd trizen

makepkg -sri

Коли Trizen запущено, скористайтеся командою trizen -S для встановлення програми.

trizen -S gdlauncher-bin

Інструкції зі встановлення AppImage

GDLauncher має AppImage, доступний на своєму веб-сайті, якщо ви вирішите його використовувати. AppImage схожий на файл «EXE» для Windows, але для Linux. Щоб програма працювала, скористайтеся командою завантаження wget нижче, щоб отримати останню версію.

wget https://github.com/gorilla-devs/GDLauncher/releases/latest/download/GDLauncher-linux-setup.AppImage

Далі оновіть дозволи за допомогою chmod.

sudo chmod +x GDLauncher-linux-setup.AppImage

Звідси відкрийте файловий менеджер Linux і двічі клацніть «GDLauncher-linux-setup.AppImage», щоб запустити його. Або введіть команду запуску нижче.

./GDLauncher-linux-setup.AppImage

Встановлення Java на Linux

Щоб грати в Minecraft на Linux за допомогою GDLauncher, вам потрібно встановити середовище виконання Java. Для цього відкрийте вікно терміналу та скористайтеся інструкціями з встановлення, щоб встановити Java на вашу ОС Linux.

  Як встановити VMWare Workstation Pro 14 на Linux

Примітка: ви також можете натиснути «Автоматичне налаштування» в GDLauncher, щоб автоматично інсталювати Java, не виконуючи наведені нижче команди.

Ubuntu

В Ubuntu ви можете встановити OpenJDK 11 за допомогою команди apt нижче.

sudo apt install openjdk-11-jdk openjdk-11-jre

Debian

Якщо ви використовуєте Debian Linux, ви можете встановити OpenJDK 8 за допомогою команди apt-get.

sudo apt-get install  openjdk-8-jre openjdk-8-jdk

Arch Linux

На Arch Linux встановіть останню версію Java за допомогою pacman.

sudo pacman -S jre-openjdk jdk-openjdk

Fedora

У Fedora Linux встановіть Java за допомогою команди dnf.

sudo dnf install java-11-openjdk

OpenSUSE

Щоб змусити Java працювати на OpenSUSE, скористайтеся командою zypper.

sudo zypper install java-11-openjdk

Використання GDLauncher

Коли Java встановлено, введіть адресу електронної пошти та пароль облікового запису Mojang. Потім знайдіть кнопку «Увійти» та натисніть її, щоб увійти у свій обліковий запис. Після входу знайдіть значок плюса в нижньому лівому куті та натисніть його, щоб додати нові екземпляри.

  Як грати в Far Cry 5 на Linux

Тут знайдіть кнопку «Виберіть версію», знайдіть «Ваніль» і виберіть версію Minecraft, у яку ви хочете грати. Щоб отримати найкращі результати, виберіть останню версію гри, оскільки вона матиме новітні функції та виправлення.

Коли ви вибрали свою версію, клацніть на стрілках, щоб повернутися на головний екран і дозволити GDLauncher завантажити гру. Коли завантаження буде завершено, виберіть Minecraft, щоб грати у свою гру!