techukraine.net techukraine.net Як грати в ігри Pokémon на вашому iPhone або iPad

Як грати в ігри Pokémon на вашому iPhone або iPad

| | 0 Comments| 10:25 PM
Categories:

Компанія Pokémon випустила кілька найпопулярніших ігор, які коли-небудь прикрашали ігрову спільноту. Ці епічні ігри датуються 1996 роком і вплинули на наше дитинство. Але вам не потрібно припиняти гру в Pokémon лише тому, що у вас більше немає Game Boy.

Насправді, є багато способів грати в Pokémon на вашому iPhone, незалежно від того, чи шукаєте ви найновіші ігри для iOS або класичні пригоди, такі як Pokémon Red і Pokémon Blue. Нижче ми пояснимо всі ваші варіанти — емулятори, програми для веб-переглядача та ігри з App Store — тож ви зможете миттєво ознайомитись із ними.

Ключові висновки

 • Грайте в класичні ігри Pokémon на своєму iPhone за допомогою емуляторів, наприклад Delta. Найкращий спосіб встановити їх через AltStore.
 • Після встановлення емулятора на iPhone вам потрібно буде отримати Pokémon ROM, щоб грати на ньому. Вони широко доступні безкоштовно в Інтернеті.
 • Крім того, є багато нових ігор Pokémon, доступних для завантаження в App Store, наприклад Pokémon GO або Pokémon UNITE.

Емулюйте класичні ігри Pokémon на своєму iPhone

Найкращий спосіб грати в класичні ігри Pokémon на вашому iPhone — завантажити та встановити емулятор. Це тип додатка, який імітує комп’ютерну систему, наприклад стару ігрову консоль. Завдяки найкращим емуляторам для iPhone ви можете грати в ігри Game Boy, Game Boy Color, Game Boy Advance і Nintendo DS на своєму iPhone. Новіші консолі, такі як Nintendo Switch, зазвичай недоступні для емуляції, оскільки ваш iPhone не має достатньої обчислювальної потужності.

Як встановити емулятор на iPhone

На жаль, Apple не дозволяє використовувати емулятори в App Store. Але є багато альтернативних методів, які можна використати для встановлення емулятора на вашому iPhone. І жоден із них не вимагає від вас попереднього джейлбрейку пристрою.

Для гри в Pokémon на iOS найкращим емулятором є Delta, iNDS або браузерний емулятор Eclipse. Усе це безкоштовне, і разом вони дозволяють грати в ігри Pokémon з усіх наступних консолей:

 • Game Boy або Game Boy Color
 • Game Boy Advance
 • Nintendo 64
 • Nintendo DS
  7 порад, як зробити Інтернет більш читабельним на iPhone

Більшість емуляторів мають відкритий код, що означає, що вони безкоштовні та легальні для використання, навіть якщо Apple це не подобається. Найнадійніший спосіб отримати емулятор на iPhone – це встановити AltStore на сполучений комп’ютер. Не хвилюйтеся — це простіше, ніж здається. Фактично, у нас є ще одна публікація, яка пояснює, як саме встановити емулятори на вашому iPhone.

Де взяти Pokémon ROM для вашого iPhone

Після того як ви встановите емулятор на свій iPhone, вам все одно потрібна версія програмного забезпечення гри, у яку ви хочете грати. Вони називаються ПЗУ. Хоча емулятори безкоштовні та легальні для використання, ПЗУ не такі прості. Якщо ви вже маєте гру на законних підставах, у деяких випадках вам дозволено створити її власну версію ПЗУ з метою резервного копіювання. однак, Правові поширені запитання Nintendo означає, що навіть таке архівне використання є незаконним.

Незалежно від того, як ви їх отримали, оскільки відеоігри захищені авторським правом, для вас є злочином ділитися ПЗУ з кимось іншим. Тим не менш, все, що потрібно, це пошук Google, щоб знайти будь-які ПЗУ, які ви шукаєте, якими поділилися інші люди.

Грайте в Pokémon у Safari за допомогою Game Play Color

Якщо інсталяція емулятора на вашому iPhone здається надто складною, ви можете натомість віддати перевагу використанню веб-емулятора. Game Play Color — найкращий варіант для цього.

Вам все одно потрібно завантажити ПЗУ для ігор Pokémon, у які ви хочете грати. Але вам не потрібно стрибати через стільки обручів, щоб цей емулятор працював на вашому iPhone.

Game Play Color – це найпростіший спосіб почати грати в Pokémon на вашому iPhone. Ось як це зробити:

 • Завантажуйте будь-які ПЗУ, у які хочете грати, і зберігайте їх на Диску Google.
 • Відкрийте Safari на своєму iPhone і завантажте Гра «Кольор». веб-сайт.
 • Торкніть «Відтворити зараз», потім торкніть кнопку «Поділитися» та виберіть «Додати на головний екран» > «Додати».
 • Ви повинні побачити піктограму програми Game Play на головному екрані.
 • Запустіть програму Game Play, а потім увійдіть у свій обліковий запис Google Drive. Щоб синхронізувати обліковий запис, вам потрібно буде скопіювати код доступу, який він надасть.
 • Game Play шукає на вашому Диску Google сумісні ПЗУ та показує їх на екрані. Торкніться гри, у яку хочете пограти, щоб завантажити її.
 •   Як виправити Crackly Audio та інші проблеми зі звуком Mac

  Ігри Pokémon в App Store

  Більшість із вас, ймовірно, хоче повернутися до класичних ігор Pokémon, наведених вище. Але ми також хотіли звернути увагу на деякі інші ігри Pokémon, які можна завантажити безпосередньо з iOS App Store.

  Pokémon GO

  Pokémon GO вибухнув на сцені в 2016 році, захопивши заголовки новин і відновивши всесвітню любов до франшизи Pokémon. Це гра доповненої реальності, яка використовує камеру на вашому iPhone, щоб дозволити вам знаходити покемонів у реальному світі. Ви можете зібрати понад 900 покемонів, змагатися в битвах у тренажерному залі та змагатися один на один з командою Rocket.

  І що найкраще, Pokémon GO спонукає вас вийти на вулицю та досліджувати околиці в пошуках найкращих покемонів.

  Завантажити: Pokémon GO (Доступні безкоштовні покупки через додаток)

  Pokémon Masters EX

  У цій грі новий підхід до досвіду покемонів: ви збираєте різних тренерів покемонів, а не самих покемонів. Оскільки кожен тренер вже поєднується з певним покемоном, ви отримуєте почасти від обох.

  Pokémon Masters є більш епізодичним, ніж класичні ігри, із серією розділів, які потрібно пройти, і періодичними подіями всієї гри. Завдяки цьому його легко брати та опускати, але йому, безумовно, не вистачає відчуття пригод, яке ви, ймовірно, очікуєте від ігор Pokémon.

  Завантажити: Pokémon Masters EX (Доступні безкоштовні покупки через додаток)

  Покемон квест

  Ця гра Pokémon у стилі куба заохочує вас створити ідеальну команду, ретельно вибираючи найкращі рухи та здібності, щоб поповнити свій загін. Це інша гра, ніж те, до якої ви, мабуть, звикли з Pokémon, але це не робить її менш захоплюючою.

  Збирайте різні предмети, прикрашайте свій базовий табір і намагайтеся зловити всіх 150 оригінальних покемонів. Неважко присвятити цій грі багато годин.

    Як видалити обліковий запис DeviantArt

  Завантажити: Покемон квест (Доступні безкоштовні покупки через додаток)

  Покемон ЄДНАЙТЕСЯ

  Pokémon UNITE — це все про битви, що дозволяє вам брати участь у битвах на командній арені з чотирма іншими тренерами. Ви можете битися з дикими покемонами або протиборчими командами в квесті, щоб підвищувати рівень, розвиватися та набирати очки.

  Кожен матч триває за 10-хвилинним таймером, протягом якого вам потрібно зібрати енергію від перемоги над покемонами, яку ви потім накопичуєте, переносячи її на ворожу базу.

  Завантажити: Покемон ЄДНАЙТЕСЯ (Доступні безкоштовні покупки через додаток)

  Покемон сон

  Автор зображення: Покемон

  Pokémon Sleep — це не стільки гра, скільки спосіб гейміфікації сну. Поклавши iPhone на подушку під час сну, Pokémon Sleep відстежуватиме всілякі показники вашого сну та складатиме для вас звіт. Коли ви прокинетеся вранці, ви навіть побачите, що зібрали кілька покемонів навколо себе в додатку.

  У грі ви об’єднаєтеся з покемонами, які мають подібний до вас тип сну. Потім ви можете тренувати їх протягом дня або досліджувати своїх покемонів, щоб заповнити новий Sleep Dex.

  Завантажити: Покемон сон (Доступні безкоштовні покупки через додаток)

  Змішайте свої ігри з деякими викликами Pokémon

  Тепер ви знаєте, як насолоджуватися Pokémon на своєму iPhone. Незалежно від того, встановлюєте ви емулятор чи пробуєте сучасну гру Pokémon, на вашому пристрої iOS вас чекає багато цікавого. Як ви, мабуть, знаєте, перемогти в іграх Pokémon не особливо складно. Найбільше задоволення приносить дослідження світу та відкриття нових істот, яких можна додати до своєї команди. Але якщо цього звучить недостатньо, ви можете додати завдання, щоб оживити гру.

  Звичайно, ми всі знаємо, що найбільше завдання — зловити кожного покемона. Але чи знали ви про виклик Nuzlocke або Monotype challenge? Існує безліч захоплюючих випробувань покемонів, які ви можете поставити собі, щоб довести свою майстерність у класичних іграх. Кожне випробування обіцяє змінити ваш спосіб гри та подарувати абсолютно новий рівень задоволення.