techukraine.net techukraine.net Як грати в ігри Jackbox онлайн за допомогою Zoom

Як грати в ігри Jackbox онлайн за допомогою Zoom

| | 0 Comments| 5:08 AM
Categories:

Крута річ про Цифрові вечірні ігри Jackbox лише одна особа має володіти ними та керувати ними. Щоб грати з друзями та родиною, ви можете просто поділитися з ними своїм екраном у Zoom. Потім вони можуть грати в гру через будь-який браузер на будь-якому смартфоні, планшеті чи комп’ютері.

Ідеальна онлайн-гра для вечірок

Ігри Jackbox були розроблені для особистих вечірок. Кілька людей збираються біля екрана, відкривають веб-сайт на своїх смартфонах, а потім усі можуть грати. Володіти нею має лише той, хто розміщує гру.

За допомогою Zoom (або будь-якої іншої програми для спільного використання екрана) ви можете транслювати екран, щоб усі могли його бачити та грати в ігри Jackbox онлайн.

Незалежно від того, чи пишете ви сімейні жарти, змагаєтеся з грубими малюнками чи намагаєтеся з’ясувати, хто бреше про те, що є таємним інопланетянином, ігри Jackbox — чудова платформа для соціальних ігор. Зараз вони особливо корисні, оскільки пропонують цікавий спосіб спілкування з родиною та друзями.

  Як відформатувати SD-карту в ExFat в Ubuntu

Як почати грати

Ігри джекбокс зазвичай поставляються в «Party Packs» із півдюжини цифрових ігор. Кожен з них розрахований на від 4 до 10 гравців. Набори — це найефективніший спосіб розпочати вечірку Jackbox. Більшість пакетів Party Pack також час від часу продаються. Ви також завжди можете придбати певні ігри окремо, де вони доступні.

Ці ігри є мультиплатформенними, тому вони запускаються на будь-якому пристрої: від ПК з Windows і Mac до ігрових консолей і телеприставок. Ви можете знайти офіційні продукти Jackbox на Steam, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One, Nintendo Switch, Apple TV і iPad, Amazon Fire TV, Humble Store, Fanatical, Epic Games, Comcast Xfinity, Mac App Store і Android TV .

Щоб розпочати роботу з Jackbox через Zoom, придбайте потрібні ігри або пакети Jackbox у будь-якому цифровому магазині на вашому ПК або Mac. Наприклад, ви можете купити їх у Steam, або Епічні ігри або додаток Магазини. Знову ж таки, вам потрібно купити гру лише один раз — ваші друзі та родина можуть грати безкоштовно, навіть якщо у них немає копії.

  Як використовувати Google Maps на смарт-годиннику Samsung Galaxy

Встановіть гру на свій комп’ютер (більше нікому не доведеться цього робити, щоб грати). Коли він запрацює, ви готові транслювати його своїм друзям та родині через Zoom. Ви також можете використовувати будь-яке інше програмне забезпечення для спільного використання екрана, яке вам подобається, зокрема Steam Remote Play Together.

Як грати в ігри Jackbox на Zoom

Коли ваша гра Jackbox запущена на вашому ПК або Mac, ваші друзі повинні бачити ваш екран, щоб грати в гру. Це легко зробити на Zoom; просто натисніть «Завантажити» у розділі «Клієнт Zoom для зустрічей» на веб-сайті, а потім встановіть його.

  Як контролювати панель меню вашого Mac за допомогою Bartender

Натисніть

Увійдіть у свій обліковий запис Zoom у програмі, а потім натисніть «Нова зустріч».

Натисніть

Коли зустріч відкрита, натисніть «Запросити», щоб надіслати запрошення всім, до кого ви хочете приєднатися. Коли всі присутні на зустрічі Zoom, натисніть «Поділитися екраном».

Натисніть

У спливаючому вікні виберіть гру Jackbox, яку ви запускаєте на своєму комп’ютері. Переконайтеся, що ви ввімкнули опцію «Поділитися звуком комп’ютера», щоб ваші друзі могли почути гру, а потім натисніть «Поділитися».

Клацніть гру Джекбокс, клацніть поле поруч із

Після того, як ви поділитеся своїм вікном гри Jackbox, всім іншим потрібно буде відкрити власні браузери, перейдіть до Jackbox.tv, і введіть чотирибуквенний код, який відображається на екрані. Після того, як усі будуть у грі та зможуть бачити ваш екран, ви готові грати в Jackbox!