Як грати в карти проти людства

Categories:

Якщо є щось, що залишається цікавим і захоплюючим для людей усіх вікових груп, незважаючи на різницю між поколіннями, то це карткові ігри. Без таких ігор, як Cards Against Humanity, вечірки стають нудними, особливо коли закінчуються теми для обговорення та ігри. Але якщо ви ніколи раніше не грали в цю гру, можливо, вам цікаво, як грати в Cards Against Humanity онлайн з друзями та отримати від цієї гри максимум користі. Отже, продовжуйте читати, щоб дізнатися все про це.

Як грати в карти проти людства

Cards Against Humanity — це популярна карткова гра, яка спрямована на максимальну участь гравців. Простими словами, це гра, яка містить цікаві запитання, на які ви та інші гравці можете додавати веселі відповіді та сміятися до плачу. Отже, незалежно від того, чи є у вас похмурі жарти чи саркастичні коментарі, ця гра дає чудову можливість проявити свою смішну сторону. Якщо ви також шукаєте веселу карткову гру, щоб заповнити незручну тишу на вечірках, можливо, ви зірвали джекпот.

Вам також цікаво, як грати в цю гру, не втрачаючи душевного спокою? Якщо так, то вам буде приємно почути, що ця карткова гра – це просто. Все, що вам потрібно зробити, це виконати наступні дії:

Примітка. Незважаючи на відсутність верхньої межі, вам потрібно принаймні 4 гравці, щоб зіграти в карти проти людства.

  Як змінити аватар Microsoft Teams

1. Почніть гру, витягнувши кожному гравцеві десять білих карток. Переконайтеся, що білі картки з відповідями та чорні картки із запитаннями повернені вниз.

2. Далі будь-який гравець може розпочати гру, взявши одну картку з колоди запитань і прочитавши її вголос. Ця особа стає Царем цього раунду.

3. Тепер інші гравці мають вибрати найсмішнішу картку відповіді зі своєї колоди. Зберігайте вибрані білі картки окремо в купі обличчям донизу. Наприклад, якщо на чорній картці написано «Вибери 2», то вам потрібно вибрати 2 білі карти зі своєї руки.

4. Тепер Цар має взяти білі картки, перемішати їх і прочитати вголос. Пам’ятайте, що цар не може знати, хто яку білу картку дав.

5. Цар вибирає найкращу на свою думку, і виграшна карта отримує очко. Ви можете відстежувати свої бали, давши переможцю 1 чорну картку.

Примітка: не забудьте відкласти всі білі картки з цього раунду в окрему стопку скидання.

Тепер ви повинні повторити всі ці кроки та грати в гру Cards Against Humanity, доки хтось не виграє 5 чорних карт.

Як грати в карти проти людства онлайн?

Уникати масових зібрань і залишатися вдома стало основним правилом для всіх після COVID-19. Хоча майже все повільно повертається до нормального темпу, деякі офіси все ще працювати в системі «Робота з дому». На щастя, навчившись грати в Cards Against Humanity онлайн з друзями, ви отримаєте ідеальний довгоочікуваний шанс залишатися на зв’язку з людьми за веселою картковою грою. Просто виконайте наведені нижче дії.

1. Відвідайте чиновника Лабораторія «Карти проти людства»..

2. Поставте прапорець навпроти версії, у яку ви хочете грати:

  • Звичайна гра, вік 17+
  • Сімейне видання, вік 8+
  Roblox видаляється?

3. Далі прокрутіть униз, щоб вказати свій вік та інші запитання, які відображаються на екрані.

4. Нарешті, натисніть кнопку Start! і приготуйтеся весело провести час із веселими запитаннями та неймовірними відповідями.

Як грати в карти проти людства онлайн з друзями?

Немає сумніву, що Cards Against Humanity — найкращий спосіб вбити час. Ви можете грати в неї з друзями та сім’єю та веселитися, не виходячи на вулицю. Хоча ця гра недоступна в Інтернеті, ви все одно можете грати в подібні. Ось як ви можете грати:

1. Перегляньте офіц Веб-сайт Bad Cards на вашому ноутбуці.

2. Натисніть кнопку Нова гра.

3. Виберіть гру з доступних варіантів і натисніть «Далі» внизу сторінки.

4. Далі введіть свій псевдонім у поле Мій псевдонім: і натисніть Далі.

5А. Виберіть конфіденційність гри лише за запрошеннями, якщо ви бажаєте грати лише з друзями, і натисніть «Далі».

5B. Або виберіть опцію Public, щоб грати з будь-ким, хто в мережі.

6. Виберіть «Офіційні пакети карток» або «Користувацькі пакети карток» у «Виборі пакетів» і натисніть «Готово».

7. Нарешті натисніть «Копіювати» та поділіться кодом гри зі своїми друзями, щоб вони могли легко приєднатися до кімнати.

8. Коли всі гравці приєднаються до кімнати за вашим посиланням запрошення, натисніть «Почати гру»!

Інші онлайн карткові ігри

Окрім цього, нижче наведено інші варіанти, подібні до веб-сайту Bad Cards, щоб грати в карткові ігри онлайн з друзями та родиною:

Часті запитання (FAQ)

Q1. Яка мета гри Cards Against Humanity?

Відповідь Мета Cards Against Humanity — підсилити вашу вечірку та дати людям над чим посміятися. Тут ви отримуєте набір карток із загалом провокаційними, але веселими запитаннями, і вам потрібно відповісти на них якомога смішнішим способом.

  Як транслювати офіс без кабелю

Q2. Скільки чорних карток потрібно, щоб виграти в Cards Against Humanity?

Відповідь Вам потрібно 5 чорних карт, щоб виграти раунд у грі Cards Against Humanity.

Q3. Де я можу грати в Cards Against Humanity онлайн безкоштовно?

Відповідь Ви можете зіграти в Cards Against Humanity на будь-якому з вищезгаданих веб-сайтів.

Q4. Чи можна грати в Cards Against Humanity онлайн на телефоні?

Відповідь Ні, ви не можете грати в Cards Against Humanity онлайн на своєму смартфоні. Однак ви можете отримати доступ до інших подібних ігор через платформи, згадані раніше в статті.

Q5. Чи є у Cards Against Humanity додаток?

Відповідь Ні, наразі розробники не випустили програму для Cards Against Humanity.

***

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам зрозуміти, як грати в Cards Against Humanity онлайн або офлайн. Коли гравці зрозуміють, як працює гра, немає сумнівів, що ваша наступна домашня вечірка буде неймовірною. Повідомте нам про свої відгуки та пропозиції в розділі коментарів нижче.