Як від’єднати обліковий запис Steam від FACEIT

FACEIT – це кіберспортивна компанія, заснована в Лондоні в 2012 році. Компанія організовує ігрові події онлайн і офлайн на міжнародному рівні. Для геймерів Faceit схожий на соціальну платформу, де користувачі можуть ділитися подіями, що відбуваються у їхньому житті, спілкуватися з друзями, купувати товари, пов’язані з певними іграми, тощо. Faceit не лише організовує онлайн-матчі, але й піклується про те, щоб жоден користувач не обманював. Якщо ви хочете, щоб ваші інші соціальні та ігрові облікові записи були пов’язані з обліковим записом FACEIT, ви також можете увійти у свій обліковий запис FACEIT. А в налаштуваннях інтеграції ви можете підключити облікові записи Xbox, Facebook, YouTube, steam, Google та інші. Якщо ви вже підключили ці облікові записи до свого облікового запису faceit і вам потрібна допомога, щоб дізнатися, як від’єднати обліковий запис Steam від FACEIT та інших облікових записів, ця стаття допоможе вам у цьому. Тут ви дізнаєтесь, як від’єднати обліковий запис Steam від FACEIT і як змінити обліковий запис Steam на FACEIT. Також ви дізнаєтесь, як перевірити обліковий запис FACEIT за допомогою Steam ID.

Як від’єднати обліковий запис Steam від FACEIT

Для участі в ігрових подіях, які проводить FACEIT, вам необхідно створити обліковий запис на веб-сайті Faceit. І використовуючи цей обліковий запис, ви можете брати участь в ігрових подіях, які зараз відбуваються, просто з дому за допомогою Інтернету. Ви також можете використовувати свій обліковий запис Faceit, щоб спілкуватися зі своїми друзями, які грають в онлайн-ігри, а також грати разом з ними. Продовжуйте читати далі, щоб знайти кроки, які детально пояснюють, як v з корисними ілюстраціями для кращого розуміння.

  Як відтворити слайд-шоу зображень на Chromecast

Чи можете ви змінити обліковий запис Steam на FACEIT?

Ні, ви не можете змінити обліковий запис Steam на FACEIT, а також ви не можете його видалити. Змінити або видалити обліковий запис Steam з облікового запису Faceit неможливо. Тому що коли ви підключаєте свій обліковий запис steam до FACEIT, ви не побачите там опції відключення. І навіть звернувшись до служби підтримки клієнтів FACEIT, ви не зможете відключити свій обліковий запис Steam. Єдиний можливий спосіб — видалити свій обліковий запис FACEIT і створити інший, а потім пов’язати новий обліковий запис steam із цим обліковим записом. Від’єднати можна лише облікові записи Google, Xbox та інших соціальних мереж, крім Steam.

Що станеться, якщо вас забанять у FACEIT?

Це залежить від типу заборони, яку ви отримали для свого облікового запису FACEIT. Існують різні причини для отримання бану, і залежно від них різниться кількість днів. Здебільшого це або тимчасові, або постійні заборони. Тимчасова заборона на FACEIT може тривати від 1 дня до 3 місяців або навіть 6 місяців. Але постійна заборона є постійною, і користувач більше не може отримати доступ до свого облікового запису FACEIT. Користувачі отримують можливість подати апеляцію на розблокування облікового запису. І якщо їх запит буде визнано дійсним, заборона буде знята. Якщо ваш обліковий запис забанено через античіт-систему FACEIT, ваш обліковий запис буде заблоковано назавжди, і ви навіть не матимете можливості подати апеляцію.

  Як видалити члена сім’ї на PS4

Як дізнатися, який обліковий запис Steam пов’язано з FACEIT?

Щоб дізнатися, який обліковий запис Steam пов’язано з FACEIT, вам потрібно увійти у свій обліковий запис FACEIT. А для цього виконайте такі дії:

1. Відвідайте Веб-сайт FACEIT у вашому браузері.

2. Натисніть опцію ВХІД у верхньому правому куті.

3. Введіть свою адресу електронної пошти та пароль і натисніть опцію УВІЙТИ ЗА ДОПОМОГОЮ ЕЛЕКТРОННОЇ ПОШТИ, щоб увійти у свій обліковий запис FACEIT.

4. Натисніть значок із трьома крапками у верхньому правому куті.

5. Натисніть «Параметри інтеграції».

6. У меню «Налаштування інтеграції» ви зможете побачити зв’язаний обліковий запис Steam.

Як перевірити обліковий запис FACEIT за допомогою Steam ID?

Щоб перевірити обліковий запис FACEIT за допомогою Steam ID, виконайте такі дії:

1. Перейдіть до Веб-сайт FACEIT Account Finder.

2. Введіть потрібну URL-адресу Steam, яку ви можете отримати зі свого профілю спільноти, у розділі «Редагувати профіль».

3. Натисніть опцію пошуку, щоб знайти свій обліковий запис FACEIT.

4. Якщо ваш обліковий запис FACEIT знайдено, разом із даними облікового запису Steam ви побачите на екрані.

Як від’єднати обліковий запис Steam від FACEIT?

Щоб від’єднати обліковий запис Steam від FACEIT, потрібно деактивувати свій обліковий запис FACEIT, виконавши наведені нижче дії.

1. Перейдіть до Сторінка підтримки FACEIT у вашому браузері.

2. Введіть адресу електронної пошти.

3. У розділі «Причина звернення» виберіть «Керування обліковим записом і грою» > «Мій обліковий запис» > «Деактивувати мій обліковий запис».

4. Введіть ім’я або URL-адресу свого профілю FACEIT.

5. Введіть адресу електронної пошти відповідного облікового запису.

6. Виберіть гру, якщо така є, і введіть ідентифікатор гри.

7. Введіть тему, щоб видалити обліковий запис FACEIT.

8. У полі Опис поясніть деталі запиту.

  Змусьте ваш браузер використовувати Google.com і ігнорувати ваше місцезнаходження

9. Позначте всі прапорці та натисніть на ПОДАТИ можливість подати запит на видалення.

Як змінити обліковий запис Steam на FACEIT?

Ви фактично не можете змінити свій обліковий запис Steam із FACEIT.

Щоб змінити обліковий запис Steam на FACEIT, потрібно видалити поточний обліковий запис FACEIT і створити новий. Потім ви можете прив’язати новий обліковий запис Steam до нового облікового запису FACEIT. Давайте подивимося, як це зробити:

Крок I: Деактивуйте поточний обліковий запис FACEIT

Виконайте наведені вище дії, щоб деактивувати свій обліковий запис FACEIT.

Крок II. Створіть новий обліковий запис FACEIT

1. Відвідайте Веб-сайт FACEIT у вашому браузері.

2. Натисніть опцію СТВОРИТИ ОБЛІКОВИЙ ЗАПИС.

3. Введіть свою електронну адресу та натисніть «ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ ТА ГРАТИ»!

4. Правильно введіть свої особисті дані та натисніть опцію СТВОРИТИ ОБЛІКОВИЙ ЗАПИС.

5. Увійшовши у свій обліковий запис FACEIT, натисніть значок із трьома крапками > Параметри інтеграції > параметр ПІДКЛЮЧИТИ поруч із обліковим записом Steam.

6. Дотримуйтесь інструкцій на екрані, щоб пов’язати облікові записи FACEIT і Steam один з одним.

***

Сподіваємося, ви дізналися, як відв’язати обліковий запис Steam від FACEIT. Не соромтеся звертатися до нас зі своїми запитами та пропозиціями через розділ коментарів нижче. Також повідомте нам, про що ви хочете дізнатися далі.