Як відхилити дзвінок з екрана блокування на iPhone

| | 0 Comments| 11:01 PM
Categories:

Коли ви отримуєте вхідний дзвінок на свій iPhone, ви не завжди бачите кнопку «Відхилити». Іноді все, що ви отримуєте, – це варіанти Нагадати мені, Повідомлення та Слайд, щоб відповісти. Кнопка «Відхилити» відсутня. Це відбувається щоразу, коли ви отримуєте дзвінок на заблокованому iPhone. Якщо ваш iPhone розблоковано, ви побачите кнопки «Відхилити» та «Прийняти», а також кнопки «Нагадати мені» та «Повідомлення». Це, по суті, означає, що немає кнопки, яка дозволяє відхилити дзвінок із заблокованого екрана на iPhone. Це справедливо, якщо ми говоримо про м’які екранні кнопки. Ви можете відхилити дзвінок із заблокованого екрана, але ця опція не відображатиметься на вашому екрані.

  Як (і чому) запустити Microsoft Word з командного рядка

Відхилити дзвінок з екрана блокування

iPhone

Можливо, ви знаєте, що якщо натиснути кнопку сну/пробудження на правій стороні вашого iPhone, вхідний дзвінок припиняється. Якщо ви двічі швидко натиснете цю саму кнопку, дзвінок буде відхилено. Якщо на вашому iPhone налаштовано голосову пошту, дзвінок перейде на голосову пошту. Це працюватиме на всіх моделях iPhone від iPhone 4 до iPhone X.

Apple Watch

Якщо у вас є Apple Watch, ви отримуєте сповіщення про вхідні дзвінки. Попередження про дзвінки містять кнопку «Відхилити», тому все, що вам потрібно зробити, це натиснути на неї, і дзвінок буде відхилено.

Навушники Apple

Якщо ви під’єднали навушники Apple Earbuds до iPhone, ви можете натиснути й утримувати середню кнопку, щоб відхилити дзвінок із заблокованого екрана. Вам потрібно тримати його лише дві секунди. Навушники дадуть вам звуковий зворотній зв’язок, щоб повідомити, що дзвінок відхилено.

  Як зменшити інтенсивність білого кольору на вашому iPhone

Схоже, що неможливо відхилити вхідний дзвінок із заблокованого екрана за допомогою AirPods. Власна сторінка підтримки Apple Airpods лише перелічує, як ви можете прийняти вхідний дзвінок за допомогою AirPods. AirPods дозволяють відповісти на вхідний дзвінок, але відхилення не підтримується.

Дивно, чому Apple вирішила не показувати кнопку «Відхилити» на заблокованому пристрої. На iOS 11 користувачі можуть отримати доступ до таймера, вмикати та вимикати мобільні дані, відтворювати музику, фотографувати, увімкнути режим «Не турбувати» тощо із заблокованого телефону. За умови, що всі ці функції не становлять загрози безпеці, але також не є можливість відхилити дзвінок із заблокованого екрана. Кінцевим результатом цього є те, що люди спантеличені, чому вони іноді бачать кнопку відхилення, а іноді ні.

  Додайте примітки до електронної пошти або ланцюжка розмов [Chrome]