Як відтворювати музику на Amazon Echo

Amazon Echo є основним пристроєм Alexa. Він має бути фізичним зв’язком між користувачем і віртуальним помічником Amazon, Alexa. Amazon Echo робить все, що робить Alexa. Він активується голосом, створює списки справ, встановлює будильники та відтворює аудіокниги. Він також надає інформацію в режимі реального часу про погоду, затори та новини.

Але найголовніше, що Echo здатний відтворювати музику. Однак Amazon Echo не є музичним плеєром. Ви не можете просто завантажити його улюбленими файлами MP3 і відтворити їх. Цей пристрій Alexa використовує інші служби для відтворення музики для вас. Ось інструкція, як відтворювати музику на вашому Amazon Echo.

Це все про потокове передавання

Якщо ви хочете відтворювати музику на своєму Echo зі своєї бібліотеки, ви не будете раді почути, що це не так просто і просто. Як згадувалося, Amazon Echo не є музичним плеєром. Він не має внутрішньої пам’яті, яку ви можете використовувати, і залежить від інших служб і пристроїв, щоб робити що-небудь.

Отже, ви хочете передавати музику на свій Echo в будь-який спосіб. Ви можете підключити його до ПК через Bluetooth і використовувати як будь-який звичайний Bluetooth-динамік. Але що робити, якщо на вашому комп’ютері немає Bluetooth? Що робити, якщо ви не хочете турбуватися про покупку USB-ключа Bluetooth?

Ну, основний спосіб відтворювати музику на вашому Echo — це служба потокової передачі музики. Echo було розроблено, щоб покладатися на онлайн-сервіси для відтворення музики, і це найкращий шлях.

Більше музичних послуг

Як відомо, ми живемо в епоху стрімінгу. Сьогодні на Twitch і подібних сервісах транслюється все: від телебачення та музики до відеоігор. Як сучасний пристрій, Amazon Echo найкраще працює з потоковими сервісами.

Але перш ніж перейти до того, як налаштувати потокові служби на вашому Echo, давайте подивимося, які з них є у вашому розпорядженні. На щастя, ви можете підключити свій пристрій Echo до кількох різних музичних сервісів. Це означає, що ви можете транслювати музику з Apple Music, Amazon Music, Pandora, Spotify тощо.

Звичайно, вам знадобиться активна підписка, щоб отримати доступ до більшості з них. Навіть ті, для яких потрібно створити безкоштовний обліковий запис, швидше за все, потребують підписання, перш ніж дозволити вам транслювати улюблені пісні.

Зв’язування Сервісів

Щоб отримати доступ до потокових служб через Alexa, вам доведеться спочатку підключити кожен з них. Існує єдиний спосіб пов’язувати кожну службу з вашим пристроєм Echo – через додаток Alexa.

Так, щоб підключити службу до свого Echo та використовувати більшість функцій, які пропонує пристрій, вам потрібно буде скористатися Додаток Alexa. По суті, додаток для смартфона/планшета — це ваш інтерфейс Echo. Ви можете знайти додаток Alexa у своєму магазині Google Play або App Store, залежно від того, чи користуєтеся ви пристроєм Android чи iOS.

Завантажте програму, увійдіть у свій обліковий запис, а потім зв’яжіть службу. Для цього запустіть програму Alexa і перейдіть до меню «Більше», розташованого в нижньому правому куті.

Потім перейдіть до Налаштувань і прокрутіть вниз, доки не натиснете Музика та подкасти. Amazon Music вже має бути пов’язаний з вашим додатком Alexa разом із деякими іншими потоковими службами.

Щоб додати нову, знайдіть і торкніться Зв’язати нову службу.

На наступному екрані ви побачите список підтримуваних потокових служб. Знайдіть потрібний варіант, торкніться його та виберіть Увімкнути для використання на наступному екрані.

Коли ви натискаєте «Увімкнути для використання», Alexa перенаправить вас на сторінку входу. Просто увійдіть, використовуючи ті самі облікові дані, які ви використовуєте для цієї потокової служби. Після цього буде створено навик Alexa. Якщо ви коли-небудь захочете відключити музичну службу, дотримуйтесь тих самих інструкцій, але торкніться «Вимкнути навик».

Amazon Music

Почнемо з сервісу, який вам навіть не доведеться підключати до свого пристрою Echo. Так, ми говоримо про Amazon Music. Тут є два основних варіанти підписки. Amazon Prime Music і Amazon Music Unlimited.

Amazon Prime Music — це особливо чудова ідея для пристроїв Alexa, оскільки ви вже платите за неї через свою підписку на Amazon Prime. Тож чому б не скористатися послугою, яка вже є частиною вашої підписки?

Prime Music далеко не поганий – його каталоги пристойні, і є багато цікавих списків відтворення, з яких можна вибрати та транслювати. Однак тут бракує багатьох пісень. Що дивно, так це те, що деякі пісні, навіть виконавці, яких немає на Prime Music, є на автономному Music Unlimited Amazon.

Недоліком тут, однак, є те, що ви не можете підключити Amazon Prime Music безпосередньо до свого пристрою Echo. Ви можете завантажити програму на свій смартфон/планшет, транслювати музику з пристрою та відтворювати її через Amazon Prime Music.

Тепер Amazon Music Unlimited, безсумнівно, є кращим варіантом, ніж Prime Music. На додаток до кращого музичного каталогу він має аудіо високої роздільної здатності та працює з пристроями Alexa. Це означає, що ви можете підключити цю службу безпосередньо за допомогою програми Alexa.

З безкоштовною підпискою ви отримуєте рекламу та обмежену кількість списків відтворення. Це непогано, але Spotify пропонує 50 мільйонів пісень. Платні підписки дають вам доступ до розширеного каталогу без реклами.

Apple Music

Apple почала занурюватися в стрімінгові ринки, і музика не стала винятком. Однак у цій службі цікаво те, що вона не є ексклюзивною для пристроїв Apple. Доступна програма для Android, яку ви можете знайти як посилання на свій пристрій Echo в програмі Alexa. Більше того, Windows, Chrome OS, Sonos, веб-браузери, HomePod і CarPlay підтримують цю послугу на додаток до пристроїв Apple.

Безкоштовного плану підписки немає, хоча ви отримуєте тримісячну пробну версію, що щедро, якщо чесно. Після цього ви зможете вибрати між планами Single Membership і Family Membership. Сімейний план дозволяє до 6 осіб в одному сімейному просторі iCloud.

Якщо ви ентузіаст Apple і не проти платити щомісячну плату, посилання Apple Music на ваш Amazon Echo. Звичайно, спробуйте 3-місячну пробну версію, перш ніж зробити покупку.

Spotify

Spotify це майже король потокової музики. Звичайно, конкуренція жорстка, але Spotify — це бренд, який дуже близький до того, щоб стати звичайним іменником. Повсюдність є одним з його головних результатів. Ви можете отримати доступ до нього через веб-програвач, із багатоплатформного настільного додатка, через мобільний додаток, навіть через ігрові консолі, телевізори, телевізійні приставки та розумні годинники.

Що є фантастичним у Spotify для настільних комп’ютерів, так це в тому, що він є музичним плеєром, а також потоковим сервісом. Це означає, що ви можете відтворювати файли MP3, MP4 та M4P, які є на вашому комп’ютері.

Spotify для настільного комп’ютера задовольнить більшість ваших потреб у прослуховуванні музики. На жаль, ця функція недоступна у версії мобільного додатка чи веб-програвача. Крім того, настільна програма не може відтворювати файли M4A вищої якості.

Для Spotify на Android та iOS є акуратні тексти та інформаційні функції за кадром. Однак це нічого не впливає на ваш досвід Spotify Echo, оскільки Echo — це динамік без візуального інтерфейсу.

Spotify поставляється з безкоштовною підпискою, але вона не дозволить вам підключити службу до вашого пристрою Echo. Звичайно, ви можете безкоштовно передавати аудіо зі свого телефону та відтворювати музику на Spotify, але це дещо стомлює.

Проте преміальний та сімейний плани не надто дорогі, і наявність такого чудового сервісу потокової передачі музики на вашому Echo, безсумнівно, окупається. П’ятдесят мільйонів пісень і чудові варіанти створення списків відтворення роблять Spotify одним з найкращих потокових сервісів на ринку.

Пандора

Пандора є одним з найпопулярніших сервісів потокової передачі музики. Проте, в чому він відмінний, це його плани та ціни. Хоча потокові сервіси, як правило, досить гнучкі, жоден з них не зрівняється з Pandora.

Служба потокової передачі пропонує сімейні плани преміум і преміум за такою ж ціною, як і ті, які ви можете знайти на Spotify та Apple Music. Однак у Pandora є ще один крок між безкоштовним планом і планом Premium.

Варто зазначити, що Pandora відмінно поєднується з Alexa через саму її природу. Хоча це потоковий сервіс, безкоштовна підписка дає вам відчуття, що ви слухаєте інтернет-радіо. Але найцікавіше те, що ви створюєте радіостанції. Завдяки пісням, жанрам і виконавцям, які вам подобаються, Pandora створює список відтворення саме для вас.

Вам доведеться час від часу слухати рекламу на безкоштовному плані, але це те, що надає Pandora атмосферу інтернет-радіо. Проте реклами мало, і вони тривають приблизно 15-30 секунд. Єдиним реальним недоліком для абонентів безкоштовного плану є те, що ви отримуєте обмеження на те, скільки разів вам дозволено пропускати пісні. Це може трохи дратувати.

З Pandora Plus і Pandora Premium ви отримуєте необмежену кількість пропусків і без реклами. Ви також можете зіграти будь-яку пісню, яку забажаєте. Проте за підпискою Premium ви можете ділитися списками відтворення з друзями та завантажувати необмежену кількість радіостанцій. З Pandora Plus ви можете завантажити лише чотири.

Pandora також не вистачає багатьох пісень порівняно з іншими потоковими сервісами. Не дивуйтеся, коли ви отримаєте відповідь «немає результату», коли скажете Alexa зіграти щось для вас.

Іншим недоліком є ​​те, що Pandora не пропонує стандартну якість 320 кбіт/с. Ви можете вибрати один із трьох рівнів звуку – 32 кбіт/с, AAC+, 64 кбіт/с, AAC+ і високий: 192 кбіт/с, MP3. Якщо ви не в музичній індустрії або аудіофіл, ви не повинні помічати цього, слухаючи через Echo. Крім того, весь аспект lo-fi створює відчуття, ніби ви справді слухаєте радіо.

Deezer

Цей потоковий сервіс не закрутить у вас голову. Він не пропонує жодних божевільних нових функцій, яких не мають його конкуренти. Це ваш звичайний потоковий сервіс. І саме це робить його таким унікальним.

Deezer має блискучий інтерфейс, більш зручний і чуйний, ніж той, який ви отримуєте за допомогою Spotify. І тут ми говоримо про найкращий сервіс потокової передачі музики на ринку.

Deezer успішно поєднує традиційну трансляцію музики з подкастами та радіо в прямому ефірі. Він також може похвалитися цікавими функціями, такими як тексти, наприклад. Якщо ви любите слухати подкасти або радіо, займаючись по дому, Deezer — чудовий вибір.

Ще одна цікава річ у Deezer – це те, що він є на кожній платформі. Так, це включає Amazon Echo. Ви можете створити спеціальний обліковий запис Deezer або зареєструватися за допомогою свого облікового запису Facebook або Google, що є фантастичним.

Безкоштовний план підписки Deezer може дратувати вас рекламою. Цей план не задовольнить слух аудіофіла, але 320 Кбіт/с MP3 більш ніж достатньо для більшості слухачів. Безкоштовна підписка обмежить ваші пропуски та не відтворюватиме пісні альбому в порядку, а в випадковому порядку.

Стандартний план видалить рекламу, надасть необмежену кількість пропусків і дозволить прослуховувати офлайн. О, і це дає вам якість звуку CD без втрат. Існує також сімейний план, але він став галузевим стандартом.

Припливний

Якщо ви шукаєте ексклюзивний доступ до альбомів, ранні квитки та блискучий звук без втрат CD-якості, Припливний це чудовий вибір. Завдяки цьому сервісу потокової передачі музики ви отримуєте фантастичні переваги, які ви не бачите щодня у світових потокових сервісах.

Однак основним недоліком Tidal є відсутність безкоштовної підписки. Існує план 320 Кбіт/с і план Tidal HiFi без стиснення. Ви повинні заплатити за обидва, хоча останнє дорожче, ніж сімейні плани, які пропонують інші потокові сервіси. Однак Tidal також пропонує сімейний план, а також сімейний план HiFi. Вони охоплюють до п’яти осіб, тоді як галузевий стандарт – шість.

Але те, чого ви не отримуєте з іншими послугами, — це доступ до преміум-контенту. Для вашого досвіду Echo це означає, що ви отримуєте ексклюзивний вміст для певних альбомів, перш ніж вони з’являться на інших платформах. Ще одна цікава річ — ексклюзивна трансляція концертів Tidal.

Tidal також пропонує свій великий каталог Masters, де ви можете знайти все, від альбомів Beatles до репу та гранжу. Колекція Masters також пропонує аудіопотоки студійної якості.

З огляду на це, Tidal не дозволить вам записувати потокове аудіо. Це також не дозволяє завантажувати пісні. Однак, якщо ви шукаєте якісний аудіо та ексклюзивний вміст для вашого пристрою Amazon Echo, Tidal – це майже завершена справа.

Інші способи трансляції

Скажімо, потрібна музика просто недоступна в програмі Alexa. Вам не зовсім пощастило з вашими налаштуваннями потокового передавання. На щастя, Alexa може підключатися до вашого телефону через Bluetooth (більшість моделей).

Деякі функції відрізняються, наприклад, швидкі команди («Алекса, відтвори мій чудовий список відтворення на Spotify»), але ви будете транслюватися в найкоротші терміни після правильного з’єднання.

Як підключити Bluetooth

Якщо ви хочете почати, переконайтеся, що на вашому телефоні ввімкнено Bluetooth (а якщо у вас виникли проблеми, увімкніть також Wi-Fi).

Торкніться «Пристрої» внизу програми Alexa, а потім натисніть «Echo & Alexa».

Тепер торкніться відлуння, з яким ви намагаєтеся створити пару.

Тепер торкніться «Пристрої Bluetooth».

Додаток Alexa почне шукати пристрій для з’єднання. Коли він з’явиться в списку, просто торкніться його та підтвердьте, що хочете створити пару. Тепер, коли ви почнете відтворювати музику зі свого телефону, Echo буде діяти як динамік.

Коли ви закінчите слухати, просто скажіть «Алекса, від’єднайся». А коли ви знову будете готові під’єднатися до пари, просто скажіть «Alexa, під’єднайте Bluetooth до [insert device name]».

Вибір ідеального потокового сервісу

Якщо ви хочете відтворювати музику на своєму Amazon Echo, по-перше, вам потрібно вибрати правильний сервіс потокової передачі. Ви можете пов’язати кожну з перевірених служб до свого пристрою Alexa, і вони також дещо відрізняються.

Альтернативою тут може бути потокова передача музики безпосередньо з телефону або ПК. Але це обмежує ваші можливості і не так зручно, як використання спеціального потокового сервісу.

З якою послугою ви б пішли і чому? Скільки ви готові заплатити за підписку? Перейдіть до розділу коментарів нижче та розкажіть нам про все.