Як відтворити список відтворення Spotify за допомогою Alexa

Інтеграція Spotify та Alexa – це небесна пара. Ви можете слухати улюблену музику, подкасти та списки відтворення, не пов’язуючи пальцем. Якщо є якісь налаштування, щоб усе запрацювало.

Тим не менш, зв’язати дві програми легко. У цій статті ми розповімо вам про кожен етап цього процесу. Крім того, наприкінці є кілька бонусних порад, щоб у повній мірі скористатися перевагами інтеграції.

Перш ніж почати

Щоб синхронізувати Spotify та Alexa, вам потрібен преміальний обліковий запис на Spotify. Що ще важливіше, вам потрібен динамік з підтримкою Alexa, який підтримує потокове передавання з цієї музичної програми.

Власникам Amazon Echo не варто хвилюватися, оскільки кожна модель дозволяє транслювати Spotify. Те ж саме стосується деяких інших колонок, таких як Sonos One, але це не загальне правило. Найкраще ще раз перевірити, перш ніж продовжити.

Важлива примітка. У цій статті передбачається, що ви вже налаштували свій розумний динамік і ввійшли в Spotify та додаток Alexa.

Пов’язування Alexa та вашого облікового запису Spotify

Перше, що потрібно зробити, це встановити Spotify як музичний плеєр за замовчуванням для Alexa. Ось необхідні кроки.

 • Запустіть програму Alexa і натисніть значок гамбургера у верхньому лівому куті екрана.
 • Торкніться «Налаштування» унизу розсувного меню.
 • У меню «Налаштування» виберіть «Музика та подкасти» під вкладкою «Налаштування Alexa».
 • У верхній частині меню «Музика» є параметр «Посилання на нову службу». Торкніться його та виберіть ескіз Spotify у наступному вікні.
 • Потім увійдіть у свій обліковий запис Spotify через Facebook або свою електронну пошту. Тепер натисніть «ОК» у наступному вікні, щоб продовжити.
 • Коли ви входите в систему, з’являється екран дозволу з проханням надати Alexa доступ до Spotify. Виберіть «Дозволити», і з’явиться вікно з повідомленням, що ви успішно під’єднали облікові записи.
 • Тепер натисніть значок X у верхньому правому куті екрана, щоб вийти з цього меню.
 • Знову перейдіть до вкладки «Музика» в програмі Alexa; Spotify з’являється з назвою вашого облікового запису в розділі Налаштування облікового запису.
 • Потім натисніть кнопку «Служби за замовчуванням» і виберіть Spotify у розділі «Музична бібліотека за замовчуванням». Синій прапорець показує, що ви успішно вибрали програму.
 • Коли закінчите, виберіть Готово, і готово.
 • Примітка про Spotify Alexa Skill

  Ви можете завантажити та включити Вміння Spotify для використання на ваших розумних колонках. Процес встановлення та налаштування дуже схожий на описаний вище. Ви повинні бути в змозі зробити це без особливих вказівок.

  Однак навичка Spotify може бути помилковою та не відповідати на ваші запити. Швидкий спосіб впоратися з цим – перезавантажити або програмно скинути пристрій після ввімкнення навику.

  Якщо навичка все ще не відповідає, можливо, вам доведеться оновити Alexa або використовувати свій смартфон, як описано вище.

  Як відтворити список відтворення Spotify на Alexa

  Після того, як ви підключите програми та завершите налаштування, Alexa буде відтворювати музику зі Spotify за замовчуванням.

  Щоб відтворити певний список відтворення, ви повинні сказати: «Алекса, грай [the playlist name]». Зауважте, що не потрібно додавати «мій» або говорити щось на кшталт: «Алекса, грай моє [the playlist name.]». Це може заплутати додаток, і Alexa відповість, що не може цього зробити.

  Звичайно, ви також можете вибрати, який список відтворення ви хочете відтворити, прямо з програми Alexa. Це обійде голосову команду, але це ідеальний варіант, якщо ви не знаєте, який список відтворення хочете прослухати або як ви його назвали. Щоб активувати список відтворення за допомогою програми, виконайте такі дії:

 • Відкрийте програму Alexa і натисніть Play.
 • Прокрутіть розділ «Списки відтворення Spotify» і торкніться того, який ви хочете прослухати.
 • Виберіть пристрій Alexa, який відтворюватиме ваш список відтворення Spotify.
 • Ваша музика автоматично почне відтворюватися на вибраному вами пристрої. Якщо ви хочете грати з іншого джерела, ніж Spotify, просто скажіть «Alexa, грай [Name of Playlist] на Пандорі». Або виберіть список відтворення безпосередньо з програми, як ми зробили вище.

  Чудова особливість відтворення музики за допомогою Alexa полягає в тому, що ви також можете зменшити або підвищити гучність за допомогою голосових команд, перейти до треків або попросити Alexa повторити пісню. Також ви можете отримати інформацію про певну пісню в списку відтворення.

  Alexa не відтворює мій список відтворення

  Це може бути досить неприємним, коли Alexa не буде співпрацювати. Це нормально, якщо Алекса час від часу відтворює випадковий звук, тому що вона вас неправильно почула, але зовсім інакше, якщо вона взагалі не відтворить жодну з ваших пісень. Є кілька простих виправлень, якщо Alexa не співпрацює з вашими музичними запитами.

  Звичайно, перше, що вам слід зробити, це спробувати перезапустити Alexa. Але якщо це все одно не працює, переконайтеся, що Spotify встановлено як музичний програвач за замовчуванням. Для цього натисніть на три горизонтальні лінії в нижньому правому куті. Потім торкніться «Налаштування» та прокрутіть униз до «Музика та подкасти». Виберіть «За замовчуванням» і ввімкніть Spotify. Це повинно прояснити вашу проблему, якщо це проблема з’єднання.

  Якщо Alexa все ще не розуміє вас, можливо, настав час оновити назву ваших списків відтворення. Якщо ви скажете Алексі відтворити ваш «список відтворення хеві-металу», вона може повернутися з деякими випадковими звуками. Але якщо ви зміните назву списку відтворення, вона, ймовірно, відповість потрібною музикою.

  Для цього відкрийте Spotify і торкніться трьох вертикальних крапок у верхньому правому куті після натискання на список відтворення, який ви редагуєте. Торкніться назви списку відтворення та введіть новий. Потім натисніть “Зберегти”.

  Нарешті, деякі користувачі повідомили, що Alexa не активує їхній список відтворення, якщо увімкнено перемішування. Перейдіть до списку відтворення та вимкніть функцію перемішування вгорі. Якщо ви ввійшли в правильний обліковий запис, ці методи повинні виправити ваші музичні проблеми.

  Бонусні поради

  Підключення Alexa до Spotify пропонує набагато більше, ніж просто відтворення певного списку відтворення або пісні. Ось деякі команди та прийоми, які можуть виявитися корисними.

  1. Створіть процедуру Alexa для списку відтворення Spotify

  Швидше за все, у вас є улюблений список відтворення, який ви часто слухаєте. Ви можете створити процедуру, яка запускає цей список відтворення. Ось маршрут, як це зробити:

  Додаток Alexa > Значок гамбургера > Підпрограми > Значок плюс > «Коли це станеться» > Додати дію > Зберегти

  За допомогою цього ви можете сказати: «Alexa, список відтворення», і улюблений запуститься автоматично. Звичайно, ви завжди можете повернутися до розділу рутин і змінити свої налаштування. І є можливість встановити підпрограми для різних списків відтворення, хоча ви повинні переконатися, що назвали їх належним чином.

  2. Грати в Spotify Daily Mix і Discover Weekly

  Оскільки Spotify вже є вашим програвачем за замовчуванням, прослуховувати Daily Mix або Discover Weekly просто. Ви повинні сказати: «Alexa, грай + Daily Mix/Discover Weekly», і відтворення почнеться миттєво.

  І якщо вам подобається одна з пісень, які ви чуєте, командуйте: «Алекса, подобається ця пісня».

  Питання що часто задаються

  Ми включили цей розділ, щоб відповісти на інші ваші найпоширеніші запитання про Alexa та Spotify.

  Як призупинити чи пропустити пісню?

  Alexa насправді дуже корисна, коли справа доходить до виконання команд. Якщо ви хочете поставити свою пісню на паузу та знову відтворити її пізніше, просто скажіть «Алекса, призупини пісню». Коли ви будете готові слухати знову, просто скажіть «Алекса, відновіть пісню». Вона дуже добре дотримується.

  Якщо ви хочете послухати іншу пісню зі свого списку відтворення, просто скажіть “Alexa, пропусти цю пісню”.

  Чи можу я слухати Spotify на моєму Alexa без синхронізації облікових записів?

  Абсолютно! Вам не потрібно об’єднувати облікові записи, щоб слухати Spotify, але якщо ви цього не зробите, ви також не матимете повної функціональності команд Alexa. Все, що вам потрібно зробити, це підключити свій пристрій до Alexa через Bluetooth.

  Після створення пари відкрийте Spotify і почніть відтворювати свою музику так само, як і будь-який інший динамік. Якщо вам потрібно змінити список відтворення або призупинити телефон, вам доведеться зробити це зі свого телефону.

  Alexa, завершіть цю статтю

  Нарешті, має бути можливість додати певну пісню до списку відтворення. Проте ми не тестували це. Не соромтеся спробувати і сказати нам, чи це працює.

  Які списки відтворення у вас є на вашому Spotify? Ви користуєтеся іншим музичним додатком? Поділіться своїми вподобаннями з рештою спільноти TJ у розділі коментарів нижче.