Як відстежувати місцезнаходження облікового запису Instagram

Categories:

Щороку мільярди людей користуються відомою соціальною мережею Instagram. Кожну секунду додається новий обліковий запис. Instagram — це чудова платформа соціальних мереж, якою користується багато людей у ​​всьому світі. Однак інколи вам може знадобитися знати, як відстежувати місцезнаходження облікового запису Instagram або знайти місцезнаходження користувача Instagram або відстежувати його дії. Якщо вам потрібна додаткова інформація про те, як відстежувати обліковий запис Instagram, ми покажемо вам, як це зробити, і розв’яжемо всі ваші сумніви та запитання.

Як відстежувати місцезнаходження облікового запису Instagram

Продовжуйте читати далі, щоб знайти докладні кроки, які пояснюють, як відстежувати місцезнаходження облікового запису Instagram і знайти місцезнаходження користувача Instagram з корисними ілюстраціями для кращого розуміння.

Чи можете ви дізнатися, хто є власником облікового запису Instagram?

Ні, немає точного способу визначити, хто є власником облікового запису з понад 1,2 мільярда активних користувачів Instagram щомісяця. На жаль, на платформі є багато акаунтів Instagram. Створюючи свій профіль, користувачі можуть вибрати будь-яке ім’я та ім’я користувача для свого облікового запису, що полегшує створення підроблений акаунт. Ось чому немає остаточного способу дізнатися, хто є власником облікового запису Instagram. Однак є певні методи, з якими ви познайомитеся, дочитавши статтю до кінця.

Чи можете ви відстежити IP-адресу видаленого облікового запису Instagram? Чи можете ви відстежити обліковий запис Instagram?

Ні, ви не можете відстежити деталі видаленого облікового запису IG. Якщо ви державна установа, ви можете надіслати запит у Meta (яка є материнською компанією Instagram), але отримати інформацію не дуже надійно. Навіть якщо вам вдалося відстежити це місце, ви зіткнетеся з багатьма проблемами, оскільки вам доведеться шукати всю будівлю з тисячами пристроїв, що займає багато часу. Це також дорого і зазвичай вимагає судового рішення з доказами. Однак ви можете відстежити живий обліковий запис Instagram. Щоб отримати додаткові відомості, ви повинні прочитати всю статтю, щоб зрозуміти, як відстежувати місцезнаходження облікового запису Instagram.

  Як побачити, що комусь подобається в Instagram

Як відстежити місцезнаходження облікового запису Instagram? Як знайти чиєсь місцезнаходження в Instagram?

Люди мають свої причини відстежувати чиєсь місцезнаходження в Instagram, ми не хочемо обговорювати цю поведінку, і зосереджуємося лише на тому, як відстежувати місцезнаходження облікового запису Instagram. Є способи відстежити чиєсь місцезнаходження.

Спосіб 1. Перевірте розташування повідомлень

Instagram пропонує корисну вбудовану функцію пошуку місцезнаходження, яка дозволяє користувачам безкоштовно вказувати своє місцезнаходження на фотографіях і історіях, коли вони публікують у своїх облікових записах Instagram. Ви бачите, що багато публікацій мають опцію розташування, де користувач може відображати місце розташування на своїх фотографіях і історіях. Ви можете скористатися цією опцією, якщо зробите наступні прості кроки:

Примітка. Цей метод призначений для публічних облікових записів. Якщо хочеш переглядати приватний обліковий запис Instagram, вам потрібно надіслати запит на підписку та дочекатися схвалення.

1. Відкрийте програму Instagram на своєму Android і iOS пристроїв.

2. Торкніться вкладки пошуку на нижній панелі.

3. Введіть бажане ім’я користувача облікового запису, місцезнаходження якого ви хочете знати.

4. Торкніться їхніх останніх завантажених фотографій, і ви побачите їх місцезнаходження під їхнім іменем користувача.

Тож легко відстежити місцезнаходження чийогось облікового запису в Instagram, перевіряючи останні публікації та оновлення історій.

Спосіб 2. Використовуйте програми сторонніх розробників

Багато сторонніх інструментів дозволяють відстежувати чиєсь місцезнаходження в Instagram на ринку. Деякі з них вимагатимуть перевірки та опитування людьми. Ось кілька кроків, які вам потрібно виконати, якщо ви хочете знати, як отримати IP-адресу зі свого облікового запису Instagram.

Примітка. Для демонстрації ми використали інструмент IP Logger.

1. Запустіть програму Instagram на своєму пристрої.

2. Перейдіть до потрібного профілю користувача Instagram, чий IP ви хочете знати. Потім торкніться піктограми з трьома крапками біля імені користувача.

  12 найкращих планувальників Instagram для використання [Free and Paid]

3. Натисніть Копіювати URL профілю.

4. Перейти до IP Logger або подібні веб-сайти.

5. Вставте посилання на панель і натисніть Створити коротке посилання. Після цього буде створено нове посилання.

Надішліть посилання людині, місцезнаходження якої ви хочете знати, і було б розумно сказати їй, що ви хочете, щоб вона побачила чудове зображення за цим посиланням. Коли вони натиснуть на нього, оновіть сторінку на веб-сайтах реєстраторів, які ви використовували, і ви отримаєте IP-адресу цього користувача Instagram.

Примітка. Вам може знадобитися ввімкнути параметр приховування ботів, щоб отримати їхній єдиний справжній IP.

За допомогою цих простих кроків ви знаєте, як отримати IP-адресу зі свого облікового запису Instagram.

Чи можна шукати в Instagram за номером телефону?

Так, усі ви повинні знати про те, що ми можемо знайти друзів в Instagram за допомогою рядка пошуку, просто ввівши їхні імена користувачів. Але що робити, якщо ви не знаєте ім’я користувача? Знайти людину в Instagram, не знаючи її імені, досить складно.

Більшість із нас не знають, що Instagram також дозволяє шукати наших друзів за допомогою номера телефону. Але пошук буде успішним тільки в тому випадку, якщо обліковий запис людини пов’язаний з номером. Вам цікаво як?

Нижче наведено кілька кроків для пошуку користувача IG за номером телефону.

1. Перейдіть у свій профіль Instagram і торкніться піктограми гамбургера в правому куті.

2. Натисніть Налаштування.

3. Тепер виберіть Обліковий запис.

4. Натисніть Синхронізація контактів.

5. Увімкніть перемикач для параметра Підключити контакти.

6. Закрийте програму, а потім знову перейдіть до Налаштувань, як описано вище.

7. Тепер відкрийте Instagram і торкніться піктограми Знайти людей на екрані свого профілю.

8. Тут ви можете побачити людей, які синхронізували свої облікові записи з номерами, які є у ваших контактах.

Прочитайте цю статтю з самого початку, щоб дізнатися, як визначити місцезнаходження користувача Instagram.

Як знайти номер телефону за обліковим записом Instagram?

Багато разів хтось із наших знайомих може використовувати обліковий запис Burner лише для того, щоб бути в курсі того, що ми робимо в Instagram. Чи не було б добре знати, хто є власником облікового запису Instagram? Прочитайте наш посібник далі Як отримати чийсь номер телефону з Instagram, щоб детально знати про процес.

  Як виправити мою історію Instagram, яка застрягла під час публікації/відправлення (повний посібник)

Як відстежувати власників облікових записів Instagram?

Якщо ви хочете дізнатися, хто створив або володіє обліковим записом Instagram, ви можете скористатися кількома методами. Нижче наведено методи, якими ви можете спробувати дізнатися про власників облікових записів Instagram.

  • Запитуючи їх безпосередньо або переглядаючи їхній профіль у пошуках підказок, використовуючи адресу електронної пошти або номер телефону облікового запису, щоб спробувати дізнатися, хто є власником.

  • За допомогою пошукових систем людей. Ви можете дізнатися про людину, яку шукаєте. Прочитайте наш посібник про 10 найкращих веб-сайтів пошуку людей, щоб дізнатися про людину, яку ви шукаєте.
  • Використовуйте інші веб-сайти соціальних мереж, щоб дізнатися про них. Так буває, що іноді люди змінюють своє ім’я через Instagram. Тому пошук в інших соціальних мережах може допомогти вам дізнатися про цю людину.
  • За допомогою зворотного пошуку зображень. Це дасть вам підказку щодо профілю людини щодо того, ким вона є. Ви можете прочитати наш посібник про те, як змінити пошук зображень в Instagram, щоб дізнатися більше.

***

Сподіваємося, ви дізналися про те, як відстежувати місцезнаходження облікового запису Instagram і знаходити місцезнаходження користувача Instagram. Не соромтеся звертатися до нас із своїми запитами та пропозиціями через розділ коментарів нижче. Також повідомте нам, про що ви хочете дізнатися далі.