techukraine.net techukraine.net Як відстежувати зміни в Google Keep за допомогою історії версій

Як відстежувати зміни в Google Keep за допомогою історії версій

| | 0 Comments| 12:45 AM
Categories:

Поверніться до попередньої копії нотатки та скористайтеся перевагами історії версій у Google Keep.

Історія версій нотатки Google Keep допоможе вам побачити зміни в нотатці з часом. Подібно до природи простої програми, Google зберігає історію версій якомога простішою. Давайте подивимося, як знайти старіші версії нотаток Google Keep.

Як використовувати історію версій у Google Keep

Щоб перевірити історію версій нотатки Google Keep, потрібно виконати лише п’ять кроків або менше.

 • Відкрийте keep.google.com у браузері комп’ютера.
 • Виберіть конкретну нотатку, яку хочете відкрити.
 • У нижній частині нотатки виберіть Більше (три крапки) > Історія версій.
 • Виберіть версію, яку хочете переглянути, і натисніть «Завантажити», щоб зберегти документ HTML на робочому столі.
 • Перейдіть до місця збереженого документа та відкрийте замітку у форматі HTML за допомогою браузера.
 •   Як IoT трансформує індустрію роздрібної торгівлі

  Якщо ви включили будь-які файли зображень у нотатку Google Keep, вони не будуть включені в історію версій. Ви можете лише переглянути та відновити текст.

  Наразі ця функція розгортається в усьому світі та працює лише у веб-версії Google Keep. Підтримка Android та iOS може з’явитися пізніше, оскільки Google Keep завжди рекомендується для нотатників у дорозі.

  Не дозволяйте обмеженням забрати корисність

  Функція історії версій Google Keep наразі є елементарною. Ви не можете «відкотити» нотатку до попередньої версії клацанням миші. Ви можете скопіювати вміст із завантаженої старішої версії та вставити його в поточну нотатку як обхідний шлях. Зробити це із завантаженого HTML-файлу, а не як частину нотатки, трохи ускладнює роботу. Крім того, він не охоплює зображення, тому, якщо ви використали фотографію в нотатці, ви не зможете повернутися до її попередньої версії.

    11 найкращих хостингів Magento для вашого інтернет-магазину

  Ця функція є пізнім доповненням до програми для нотаток із таким хорошим досвідом. Але ми можемо припустити, що це тому, що Google Keep сприймається як нескладний і миттєвий інструмент для створення нотаток без надмірностей.

  Важливість історії версій у Google Keep

  Історія версій нотатки Google Keep — це не лише відстеження змін. Якщо ви використовуєте Google Keep для запису ідей і співпраці з товаришами по команді, то оглядаючи минулі версії, ви можете побачити, як еволюціонували ваші нотатки. Спільні нотатки або списки можна відстежити до попередньої версії та перевірити на точність або будь-які зміни в контексті. Але скасування будь-якої помилки або відновлення втраченої інформації часто є найважливішим використанням історії версій, оскільки тепер ви можете повернутися в минуле.

    7 найкращих інструментів перевірки цитат для покращення ваших досліджень