Як відстежити свій автомобіль онлайн

Згідно з дослідженнями автомобільного транспорту, у всьому світі використовується близько 1,4 мільярда автомобілів. Автомобіль, безсумнівно, є одним з найбільш зручних і комфортних видів транспорту в дорозі. Майже в кожному будинку в економічно розвиненій країні є автомобіль. Кажуть, що це число зросте в найближчі роки, враховуючи, наскільки автомобіль корисний для людей. З розвитком моторних технологій нові автомобілі мають додаткові функції, однією з яких є відстеження автомобіля. Відстежити місцезнаходження автомобіля в Інтернеті або за допомогою трекерів легко, і це дає вам перевагу у випадку викрадення автомобіля або взагалі стежить за місцезнаходженням вашого автомобіля. Якщо ви хтось, хто шукає, як відстежити свій автомобіль, то ви в потрібному місці. Ми пропонуємо вам ідеальний посібник, який розповість вам про різні способи, якими ви можете це зробити. Отже, не зволікаючи, давайте почнемо з переваг відстеження автомобіля та методів його здійснення.

Як відстежити свій автомобіль онлайн

Перш ніж дізнатися, як можна відстежити свій автомобіль, ви повинні знати, які переваги відстеження автомобіля. Нижче наведено переваги відстеження автомобіля.

  • Перша і головна перевага розшуку вашого автомобіля полягає в тому, що якщо його викрадуть, ви можете легко дізнатися про його місцезнаходження, що допоможе вам безпечно повернути його.
  • Ще одна перевага відстеження полягає в тому, що воно дозволяє вам контролювати свій автомобіль, коли він відправився на технічне обслуговування або якщо інший водій користується вашим автомобілем.
  • Наявність системи GPS стеження в автомобілі також може позбавити вас від страхового полісу. Компанії, як правило, пропонують додаткові знижки на автомобілі з системою відстеження, тому встановіть найкращу програму відстеження транспортних засобів для свого автомобіля, щоб отримати переваги.

Є кілька методів, які можуть допомогти вам у відстеженні вашого автомобіля, починаючи від смартфонів і закінчуючи найкращим недорогим автомобільним трекером, є багато способів переконатися, що ваш автомобіль у безпеці та схоронності, коли ви ним не керуєте. Отже, давайте розглянемо деякі з відомих методів, які можуть вам у цьому допомогти.

  Як дивитися Netflix у 1080p в Chrome і Firefox

Спосіб 1: за допомогою вбудованої системи відстеження GPS

Якщо ви хочете знати, як відстежити свій автомобіль, то найпростіший спосіб зробити це за допомогою вбудованої системи відстеження GPS. Нові та вдосконалені автомобілі оснащені GPS, який допомагає відстежувати автомобіль, навіть якщо він вимкнений. Багато автомобілів оснащені дивовижними навігаційними системами, деякі з них Nissan, Honda, Kia, Chevrolet, Ford, Audi і Maruti Suzuki. Нові та вдосконалені моделі цих компаній мають вбудовані функції відстеження для автомобілів.

Спосіб 2. Використовуйте додаток для телефону, щоб відстежити автомобіль

Додатки для телефону, які допомагають відстежити ваш автомобіль, є порятунком. Їм просто потрібен GPS і стільниковий зв’язок, щоб почати відстеження автомобіля. Іноді автомобільні компанії також надають свій корпоративний мобільний додаток власникам нових автомобілів, який допомагає їм постійно стежити за своїм автомобілем. Давайте розглянемо деякі програми для телефонів, які можуть допомогти вам знайти найкращий додаток для відстеження транспортних засобів:

1. GPS Route Finder: Maps Navigation & Directions – це популярна програма для користувачів Android для відстеження місцезнаходження автомобіля в Інтернеті. Це не тільки допомагає відстежити ваш автомобіль, але й дає змогу стежити за своєю родиною та друзями. Для використання в автономному режимі ви можете завантажити карти, щоб продовжити стеження. Ця програма доступна в магазині Google Play.

2. Відстеження транспортних засобів за допомогою GPS – це ще одна програма, яка здалеку фіксує рух автомобіля. Від швидкості до відстеження в реальному часі, він робить усе. Ви можете отримати цю програму безкоштовно в Play Store.

3. Система відстеження транспортних засобів TCS – вона постачається з системою світового класу, яка пропонує найкращі можливі послуги, як-от моніторинг за допомогою карти GPS, деталі маршруту та місцезнаходження в реальному часі. Ви можете завантажити цю програму з Google Play.

4. GPS Tracker – GPS Tracker – це програма, яку легко завантажити для користувачів Android, яка дозволяє легко визначити місцезнаходження вашого автомобіля.

  Додайте нові слова або відредагуйте поточні в словнику свого веб-переглядача

5. Trano Vehicle Tracking – відстежує місцезнаходження автомобіля, а також гарантує, що ви не перевищите швидкість. Ви можете завантажити цю програму з магазину Google Play на свій пристрій Android.

Спосіб 3. Використовуйте GPS-пристрій відстеження автомобіля

Ще один спосіб відстеження вашого автомобіля – це встановити в машину пристрій GPS. На ринку можна знайти багато пристроїв, доступних за ціною, а також дуже корисних у процесі відстеження вашого автомобіля. Якщо вам не вистачає GPS для вашого автомобіля, і вам потрібен найкращий бюджетний автомобільний трекер, тоді ми рекомендуємо вам кілька найкращих у місті:

1. Onelap Micro – Onelap Micro — це водонепроникна система GPS-відстеження, яка є однією з найкращих для контролю за вашим автомобілем. Цей невеликий і непомітний пристрій постачається з SIM-картою, що дозволяє легко відстежувати ваш автомобіль.

2. Автомобільний трекер AutoWiz OBD–GPS є ще одним відомим пристроєм, який спеціалізується на автомобілях. AutoWiz OBD також поставляється з SIM-картою та часто оновлює місцезнаходження. З його допомогою не лише ви, але й ваша родина чи друзі також можете відстежувати місцезнаходження автомобіля онлайн.

3. Acumen Tracker UC 900 – Acumen Tracker UC 900 є наступним у списку. Його можна використовувати для автомобілів і велосипедів, а також має протиугінну сигналізацію як додаткову функцію.

4. Lamrod Supreme Google Link GT02A – Lamrod Supreme Google Link GT02A можна використовувати для багатьох автомобілів і допомагає відстежувати ваш автомобіль за допомогою мобільного додатку.

5. Akari GT02A – GPS-пристрій, який є ще одним найкращим бюджетним автомобільним трекером, який можна використовувати для різних автомобілів. Akari GT02A також дає змогу перевірити історію відстеження вашого автомобіля за попередні місяці.

Часті запитання (FAQ)

Q1. Як я можу відстежити свій автомобіль за допомогою мобільного телефону?

Відповідь Щоб відстежувати місцезнаходження автомобіля онлайн за допомогою телефону, вам знадобиться програма відстеження автомобіля. Підключіть програму до системи відстеження GPS вашого автомобіля, і ви готові стежити за діяльністю вашого автомобіля.

  Як відкрити Центр керування на iPhone X

Q2. Чи можу я відстежити автомобіль іншої людини?

Відповідь Деякі програми та пристрої відстеження GPS дозволяють відстежувати автомобіль ваших друзів або родичів. Отже, так, можна відстежити машину іншої людини.

Q3. Чи можна відстежити викрадений автомобіль за допомогою VIN?

Відповідь Так, VIN стане в нагоді у випадках крадіжки. Ідентифікаційний номер транспортного засобу допомагає визначити місцезнаходження вашого автомобіля та знайти його на випадок викрадення чи іншим чином.

Q4. Чи можливо, що мою машину можна відстежити без мого відома?

Відповідь Так, цілком можливо, що ваш автомобіль можуть відстежити без вашого відома. Це можливо за допомогою пристроїв відстеження GPS, які є непомітними та майже непомітними для ока. Хоча відстежувати чиюсь машину без її відома – злочин.

Q5. Чи всі автомобілі мають системи GPS-стеження?

Відповідь Ні, не у всіх автомобілях встановлені системи GPS-стеження. Старі моделі автомобілів мають базові утиліти, тоді як нові та вдосконалені автомобілі мають вбудований GPS.

Q6. Чи можу я безкоштовно відстежити свій автомобіль?

Відповідь Так, безкоштовне відстеження автомобіля можливо за допомогою безкоштовних додатків для відстеження. Google Tracker є одним із них, який дозволяє безкоштовно та легко відстежувати.

***

Справді правильно сказати, що сучасні технології дуже допомагають, коли йдеться про соціальні проблеми, такі як крадіжки. Викрадення автомобілів – це не нове явище, і системи GPS-відстеження допомагають тримати їх під контролем. Ми сподіваємося, що цей посібник був для вас великою підмогою і ви змогли дізнатися, як відстежити свій автомобіль. Розкажіть нам, який із способів допоміг вам вирішити це питання. Крім того, якщо у вас є додаткові запитання щодо теми або цінні пропозиції, повідомте нам про них у розділі коментарів нижче, ми будемо раді відповісти.