Як відсканувати кілька сторінок в одну сторінку PDF?

Categories:

Документація необхідна майже кожному підприємству, будь то контракти, записи про співробітників або інформація про клієнтів.

У минулому друковані копії цих документів зазвичай зберігалися в картотеках або на полицях. З іншого боку, відсканований у цифровому вигляді PDF забезпечує кращий спосіб зберігання ваших документів і керування ними.

Проте є деякі застереження щодо сканування документів. По-перше, навігація між великими сховищами PDF-файлів у вашому локальному сховищі може бути складною, а пошук потрібного може зайняти багато часу.

Крім того, у вас можуть бути різні PDF-файли, пов’язані один з одним, які зберігаються в різних місцях на вашому пристрої.

У цих випадках об’єднання різних сторінок в один PDF може змінити правила гри. Давайте обговоримо, як об’єднати кілька сторінок в один PDF-файл, але перед цим давайте обговоримо деякі випадки, коли сканування документів є актуальним.

Коли сканування документів є гарною ідеєю?

Сканування історичних документів

Є багато причин, чому вам може знадобитися сканувати історичні документи. Можливо, ви проводите дослідження для шкільного проекту або пишете книгу.

Можливо, ви намагаєтеся відстежити своє генеалогічне дерево або зібрати воєдино історію свого будинку. Якою б не була причина, сканування історичних документів більше не є необов’язковим – це важливо.

Під час сканування історичних документів слід пам’ятати про кілька речей. По-перше, обов’язково використовуйте якісний сканер. Це забезпечить чіткість і точність сканованих зображень.

По-друге, будьте обережні зі зберіганням. Відсканувавши документи, зберігайте їх надійно та надійно. Пам’ятаючи про ці поради, сканувати історичні документи легко та цікаво!

Сканування художніх документів

У минулому, якщо ви хотіли зберегти платівку чи твір мистецтва, ви робили фотокопію або фотографію. У наш час сканування ваших документів – це скоріше важливе, ніж варіант.

Це тому, що фотокопії та фотографії з часом псуються, тоді як скановані зображення зберігаються вічно. Високоякісне сканування дає вам чіткіше зображення ваших документів, ніж фотокопіювання чи фотографування.

Крім того, сканування дозволяє керувати зображеннями та покращувати їх, щоб ви могли регулювати контрастність, вирізати небажані ділянки або навіть змінювати колірну схему.

Сканування старих документів чи творів мистецтва — чудовий спосіб зберегти їх для майбутніх поколінь! Зробіть перемикач сьогодні. Це легко і швидко, і ви не пошкодуєте.

Сканування юридичних документів

Документи, що стосуються юридичних питань, є суворо конфіденційними та життєво важливими. Коли справа доходить до їх сканування, потрібно пам’ятати про кілька речей.

По-перше, завжди переконайтеся, що у вас є резервна копія вихідного документа. По-друге, використовуйте високоякісний сканер, щоб відсканована копія була чіткою та легкою для читання.

Зрештою, збережіть скановану копію у форматі, який можна легко відкривати та редагувати, наприклад PDF або TIFF.

Сканування конфіденційних документів

Є багато причин, чому вам може знадобитися сканувати конфіденційні документи. Можливо, ви юрист, якому потрібно поділитися інформацією про клієнта з іншим адвокатом.

  8 чудових тем Mate для завантаження

Можливо, ви лікар, якому потрібно надіслати медичну документацію спеціалісту. Або, можливо, ви просто людина, яка хоче зберегти цифрові копії важливих документів.

Як ми бачили, сканування ваших документів більше не є необов’язковим. Оскільки цей процес оцифрування має стільки переваг, зрозуміло, що кожен повинен цим займатися.

Це не тільки заощадить ваш час і місце, але й захистить ваші документи від пошкоджень і зробить їх більш доступними. Отже, чого ви чекаєте? Почніть сканувати свої копії вже сьогодні!

Як я можу відсканувати документ?

Від робочого місця до перевірки майна, щоразу, коли вам потрібно відсканувати документ, у вас є два шляхи:

 • Звичайний сканер
 • Сканер мобільних додатків
 • Давайте перевіримо це детально.

  Звичайний сканер

  Звичайний сканер — це пристрій, за допомогою якого можна сканувати документи та перетворювати їх у цифрові файли. Зазвичай він складається з планшетного сканера, на який ви кладете папір, і програмного забезпечення, яке допомагає вам перевести документ у цифровий формат.

  На ринку доступні різні типи звичайних сканерів, від простих моделей, які дозволяють сканувати лише чорно-білі документи, до більш складних пристроїв, які можуть працювати з кольоровим і навіть 3D-скануванням. Ціни на звичайні сканери дуже різняться залежно від необхідних функцій і якості.

  Звичайний сканер може бути хорошим вибором, якщо вам потрібно лише час від часу сканувати документи. Однак сканер мобільного додатка може бути кращим, якщо вам потрібно переглядати документи регулярно або у великих кількостях.

  Сканери мобільних додатків

  Сканери мобільних додатків менші та портативніші, ніж звичайні сканери, оскільки вони, по суті, є іншим додатком на вашому смартфоні.

  Крім того, вони мають численні переваги перед звичайними сканерами; їм не потрібна електрична розетка, і їх можна використовувати будь-де.

  Крім того, вони зазвичай дешевші, і багато з них мають вбудовані функції редагування, які дозволяють обрізати, повертати або регулювати яскравість відсканованого документа.

  Однак питання полягає в тому, який сканер найкращий, оскільки сьогодні доступно так багато варіантів, що важко вибрати один, особливо коли деякі сканери генерують кілька PDF-файлів сканованого документа замість одного.

  Давайте розглянемо найкращі сканери мобільних додатків для об’єднання кількох сторінок в один PDF-файл.

  Фотомін

  Найкращий спосіб зберегти ваші фотографії – оцифрувати їх. Ми знаємо, що це звучить лякаюче, але за допомогою правильних інструментів ви можете відсканувати всі свої зображення всього за кілька хвилин і зберегти їх на своєму комп’ютері.

  Сьогодні ми докладніше розглянемо Photomyne і дізнаємось, що робить його одним із найкращих доступних додатків для сканування фотографій.

  Завантаження та використання програми безкоштовне. Однак ви можете перейти на преміум-членство, якщо вам потрібні додаткові функції. Програма робить знімок сторінок документа, а потім об’єднує кілька сторінок в один PDF-файл.

  На додаток до цього програма автоматично сканує та зберігає зображення для вас. Ви також можете вручну перевірити та зберегти зображення, вибравши опцію «Сканувати» в програмі. Після збереження фотографій ви можете будь-коли отримати до них доступ, увійшовши у свій обліковий запис на веб-сайті Photomyne.

    Як увійти на свій Mac автоматично без пароля

  Існує багато переваг використання Photomyne для оцифровки старих зображень. Мабуть, найбільш очевидною перевагою є те, що він дозволяє зберігати ваші старі фотографії в цілості й схоронності, не займаючи фізичного місця.

  Крім того, це також допоможе вам набагато швидше ділитися своїми старими фотографіями з родиною та друзями – все, що вам потрібно, це підключення до Інтернету. І якщо ви коли-небудь захочете роздрукувати свої фотографії, спочатку оцифруйте їх, щоб отримати набагато кращі результати.

  Якщо ви шукаєте спосіб оцифрувати свої старі фотографії, рекомендуємо скористатися Photomyne. Він простий у використанні та пропонує кілька переваг, зокрема збереження та обмін фотографіями в Інтернеті, їх редагування та покращення.

  Крім того, завдяки доступним планам передплати Photomyne ви можете оцифрувати свої старі фотографії, не витрачаючи грошей. То чому б не спробувати Photomyne сьогодні? Ви можете бути здивовані тим, наскільки сильно вам це подобається.

  iScanner

  Від візитних карток до квитанцій, від заміток до документів, сканування є важливим у нашому повсякденному житті. Більшість із нас покладалися на громіздкі та трудомісткі методи для вирішення цих завдань.

  З розвитком технологій сканування iScanner прагне надавати користувачам передові технологічні рішення та різноманітні режими сканування. Ця портативна та неймовірно швидка програма для сканування дозволяє сканувати лише одним натисканням кнопки.

  iScanner обслуговує кілька програм і може використовуватися в особистих і професійних цілях, що робить його обов’язковим для кожного, кому потрібно регулярно сканувати та зберігати важливі документи.

  Додаток дозволяє легко оцифрувати документи всього за кілька секунд. Просто помістіть документ на підставку сканера та натисніть кнопку запуску.

  Сканер автоматично відсканує документ і збереже його у форматі PDF або JPG. Ви також можете надіслати відсканований документ електронною поштою або завантажити в службу хмарного зберігання, наприклад Dropbox або Google Drive.

  Переваги використання iScanner перед іншими типами сканерів можна порахувати багатьма руками. По-перше, iScanner призначений виключно для сканування книг та інших документів, а також доступний для безкоштовного завантаження. Крім того, сканер дозволяє робити знімки сторінок, щоб ви могли швидко сканувати кілька сторінок одночасно.

  По-друге, iScanner є високоточним і може сканувати навіть найскладніші QR-коди. Інші сканери можуть мати проблеми зі скануванням частково затемнених кодів або в умовах слабкого освітлення, але iScanner ідеально працює в будь-якій ситуації.

  По-третє, iScanner дуже простий у використанні. Наведіть сканер на QR-код і натисніть кнопку. Решту зробить сканер, автоматично скануючи код і додаючи знімок до вашої бібліотеки.

  Немає необхідності вручну обрізати або редагувати зображення, оскільки iScanner зробить це за вас. Це одна з найважливіших причин, чому iScanner дозволяє легко об’єднати кілька сторінок в один PDF-файл.

  По-четверте, iScanner дуже доступний. Інші сканери можуть коштувати сотні доларів, але iScanner доступний за частку цієї ціни. Ви також можете знайти знижки на iScanner, якщо придбаєте його через певних роздрібних продавців.

    Як налаштувати робочий стіл Pantheon

  Нарешті, iScanner є одним із найдосконаліших сканерів документів. Інструменти на основі штучного інтелекту, інтегровані в додаток, можуть розпізнавати загальні елементи з ваших документів, наприклад текст, QR-код або навіть математичні рівняння.

  Цікаво, що ви навіть можете знайти рішення математичного рівняння, відсканувавши його за допомогою iScanner.

  Adobe Scan

  Ми всі знаємо, що паперовий безлад – це біль, але чи розумієте ви, скільки часу та грошей це вам коштує? Коли у вас всюди розкидані купи паперу, це не просто біль у оці – це витрачає час і енергію.

  Однак є спосіб позбутися цих куп, не турбуючись про клопоти з програмою Adobe Scan.

  Це безкоштовна програма, яка перетворює ваш телефон на потужний інструмент сканування. Наведіть камеру на документ, і Adobe Scan автоматично обріже та покращить зображення, перетворить його на PDF і збереже на вашому пристрої чи у хмарному сховищі.

  Adobe Scan полегшує роботу без паперу та організовує ваші документи. Більше не потрібно возитися зі сканерами чи копіювальними апаратами – відкрийте програму та почніть сканувати.

  Ви можете сканувати багатосторінкові документи, квитанції, візитні картки, дошки тощо кількома дотиками. Adobe Scan навіть дозволяє сканувати за поганого освітлення або здалеку.

  Однією з найцінніших функцій Adobe Scan є його здатність виявляти краї документів і автоматично їх вирівнювати. Це значно полегшує сканування документів, які не ідеально вирівняні, і позбавляє користувачів від необхідності обрізати свої скани вручну.

  Adobe Scan пропонує покращену якість зображення завдяки вбудованим алгоритмам обробки зображень. Ці алгоритми очищають відскановані зображення та роблять їх чіткішими та яскравішими. Крім того, потужні інструменти на основі штучного інтелекту спрощують об’єднання кількох сторінок в один PDF-файл.

  Ще однією чудовою особливістю Adobe Scan є його сумісність з іншими продуктами Adobe. Відскановані документи можна легко імпортувати в Adobe Acrobat для подальшого редагування або перетворення у формат PDF.

  Adobe Scan також можна використовувати в поєднанні з Adobe Creative Cloud, дозволяючи користувачам отримувати доступ до своїх сканованих документів із будь-якого пристрою, підключеного до Інтернету.

  Загалом, Adobe Scan — чудовий вибір, якщо ви шукаєте простий і ефективний спосіб зменшити безлад із паперу та позбутися старих документів.

  Це безкоштовний, простий у користуванні та швидкий спосіб допомогти вам оцифрувати всі види документів, щоб мати доступ до них із комп’ютера чи мобільного пристрою, коли забажаєте. Спробуйте сьогодні й подивіться, наскільки легшим може бути ваше життя без усього цього паперового безладу.

  Заключні слова

  Об’єднання кількох сторінок в один PDF-файл – чудовий спосіб полегшити впорядкування та зберігання документів. Це також захистить ваші документи від пошкоджень і зробить їх більш доступними.

  У цьому посібнику показано, як це зробити за допомогою комп’ютера та смартфона з найкращими сканерами, зазначеними вище, тож немає виправдання не спробувати.

  Відсканувавши всі свої сторінки в один PDF-файл, ви можете легко поділитися ним з іншими або зберегти для подальшого використання. Спробуйте сьогодні й подивіться, наскільки простіше може стати ваше життя.

  Далі ви можете перевірити програми сканера, щоб оцифрувати ваші старі фотографії.