Як відсканувати візитну картку та зберегти її у своїх контактах

Світ стає безпаперовим так швидко, як нам усім хотілося б. Люди досі використовують візитні картки для обміну контактною інформацією. Часто вам потрібно більше, ніж просто ім’я та номер телефону, а візитна картка – це найшвидший спосіб дати це. Єдина проблема полягає в тому, щоб відстежувати візитну картку і, звичайно, не забути зберегти її на телефоні. Drop: Exchange business cards — це безкоштовна програма для iOS та Android, яка може сканувати візитну картку та зберігати її в контактах вашого телефону. Це програма, яка може зчитувати інформацію з картки та перетворювати її на vCard, яку можна прочитати як на iPhone, так і на телефоні Android.

  Що таке драйвери обладнання та чому вони викликають так багато проблем?

У ньому також є зручна функція «конференції», за допомогою якої картки, які ви скануєте, мають геотеги з розташуванням, у якому ви їх скануєте. Якщо в одному місці відскановано кілька карток, програма групує їх разом, припускаючи, що ви зустріли таку кількість людей під час конференція або подібна мережева подія. Ви можете використовувати програму для сканування візитної картки або для «читання» візитної картки, збереженої у вашій камері.

Сканувати картку

Завантажити Падіння і відкрийте його. Якщо у вас є фізична візитна картка, яку ви хочете відсканувати, виберіть вкладку VCARDS. Торкніться маленької кнопки сканування та дозвольте програмі використовувати вашу камеру. Розташуйте картку в камері та зробіть фото. Якщо ви вже зробили знімок картки, і вона є у вашій камері, перейдіть на вкладку Медіа та виберіть фотографію зі сховища вашого пристрою.

  Як використовувати прогресивну веб-програму Google Drive

Зачекайте, поки Drop проаналізує картку та прочитає інформацію на ній. Він може правильно ідентифікувати імена, номери телефонів, адреси та облікові записи в соціальних мережах з картки. Коли це буде зроблено, ви можете зберегти його в програмі або у своїх контактах.

Drop дозволяє вам вибрати, чи мають картки, які ви скануєте, геотеги чи ні, і чи потрібно їх автоматично додавати до ваших контактів. Ви можете змінити це в налаштуваннях програми. Торкніться значка зубчатого колеса у верхньому правому куті, щоб перейти до налаштувань програми.

Обмеження

Drop здебільшого чудово працює, однак він неправильно прочитав назву, коли я використав його для сканування карти, що означає, що OCR потребує певної роботи. Крім того, програма може розпізнавати лише одну адресу на картку. Картка, яку я відсканував, мала дві адреси та окремий набір телефонних номерів, які відповідали б двом філіям закладу. Програма змогла прочитати лише одну з них, але це може бути обмеженням у тому, як зберігаються самі контакти.

  Як встановити WordPress на сервер Ubuntu