Як відремонтувати лук в Minecraft

Minecraft: чи звучить ця назва? Це добре відома гра створення, яка дозволяє геймерам будувати що завгодно. Це цифрова версія Lego, де можна використовувати будівельні блоки для створення речей. Ця гра дуже захоплива, тому що вони дозволяють вам контролювати все. Поки ви тримаєте свої думки на ногах, ви ніколи не втомитеся від гри. Оскільки він настільки популярний і цікавий, помилки, помилки чи незнання неминучі. Шукаєте, як відремонтувати лук в Minecraft? Тоді ви в потрібному місці. Крім того, ви дізнаєтеся, як полагодити лук в Minecraft за допомогою ковадла і виправити лук в Minecraft за допомогою столу для крафта.

Як відремонтувати лук в Minecraft

У Minecraft є різноманітна кількість корисних предметів, які допомагають у процесі створення. Одним з таких предметів є лук, який використовується для полювання на тварин, щоб отримати їжу, для захисту себе та для вбивства ворогів. Ця неймовірна зброя може бути пошкоджена під час пригод, і це не погано. Однак, якщо ви не знаєте, як його відремонтувати, він може розчарувати вас, коли він зламаний. Ви добре знаєте, що в Minecraft так багато корисних предметів. Кожен предмет має конкретну точку, яка називається HP або точка попадання. Тепер ця точка прямо пропорційна використанню, що означає, що кожен раз, коли ви використовуєте лук, він зменшує кількість очок, які в надмірній мірі вичерпуються і спричиняють поломку.

Якщо ви зробили гідне ковадло, ви вже на півдорозі закінчили процес ремонту лука. Після цього є дві техніки, як повністю відремонтувати лук в Minecraft:

  • Перший спосіб пояснить, як полагодити лук в Minecraft за допомогою ковадла.
  • Другий спосіб – закріпити лук в Minecraft за допомогою столу для крафта.
  • Крім цих двох, ви також можете використовувати точильний камінь, щоб закріпити лук.
  Як знайти початкову вартість для світу Minecraft на Windows 10

Спосіб 1: Використовуйте Anvil

Тут слід звернути увагу на деякі моменти, наведені нижче:

  • Якщо у вас в інвентарі більше двох зачарованих луків, то ви можете використовувати два таких лука, щоб створити сильніший лук за допомогою ковадла. Цей лук зменшує ваші XP; однак створений лук має більшу міцність і потужність, ніж будь-який з ваших попередніх луків, які ви використовували досі! Сильніший. Однак для цього виступу вам потрібен принаймні 30 рівень ковадла.
  • Крім того, ви можете комбінувати один звичайний лук і один зачарований лук в слотах інвентарю, що робить вас міцним луком.

Перш ніж дізнатися, як закріпити лук за допомогою ковадла, дайте нам знати, як його створити.

Крок I: Створіть ковадло в інвентарі

Процедура створення ковадла досить проста і є важливим кроком у тому, як відремонтувати лук в Minecraft. Ось як це зробити.

Примітка: окремий предмет, необхідний для виготовлення ковадла, – це залізний злиток.

1. Запустіть Minecraft на своєму пристрої.

2. Відкрийте Craft Table, натиснувши клавішу E.

3. Тепер перетягніть і сформуйте певний візерунок, використовуючи чотири залізні злитки і три залізні квадрати, як показано на малюнку.

Примітка: якщо у вас немає залізних злитків, знайдіть і отримайте принаймні 31 залізну руду. Потім за допомогою печі зробіть кілька необхідних залізних злитків із знайденої залізної руди.

4. Тепер перетягніть і помістіть щойно побудоване ковадло в інвентар.

Крок ІІ: Використовуйте ковадло, щоб закріпити лук

Виконайте наведені нижче інструкції, щоб виправити лук в Minecraft за допомогою ковадла. Обов’язково дотримуйтесь інструкцій, щоб виправити лук в Minecraft за допомогою ковадла.

  Що таке версія Minecraft Bedrock?

1. Запустіть Minecraft, як це було зроблено раніше.

2. Відкрийте Anvil зі свого інвентарю, клацнувши по ньому.

2. На інвентарі Наковадла перетягніть і скиньте лук покращення на перший слот.

3. Потім перетягніть і помістіть відремонтований лук на наступний слот.

4. Тепер перетягніть отриманий лук в інвентар.

Спосіб 2: Використовуйте таблицю для крафта

Якщо ви не зацікавлені або не маєте необхідних інгредієнтів для обробки першим способом, скористайтеся цим способом. Стіл для крафта ефективніше ремонтує основні луки. Проте зверніть увагу, що цей спосіб підходить не всім і пов’язаний з обмеженням столу для крафта, який використовується лише для крафтових цілей і не підходить для зачарованих луків. Виконайте ці кроки, щоб скористатися столом для крафта для ремонту лука в Minecraft.

Примітка: цей метод ефективний лише для звичайних луків, а не для зачарованих. Це пов’язано з обмеженням столу для рукоділля, який створює лише звичайний лук, навіть якщо ви заповнили прорізи зачарованими.

1. Відкрийте Minecraft на своєму пристрої.

2. Відкрийте Craft Table, натиснувши клавішу E.

3. Тепер перетягніть два звичайних бантика до столу для рукоділля.

4. Тепер перетягніть і помістіть отриманий лук в інвентар.

Тепер ви можете використовувати остаточний бант без проблем.

Спосіб 3: Використовуйте точильний камінь

Виконайте наведені нижче дії, щоб використовувати Grindstone.

Крок I: Створіть точильний камінь в інвентарі

Якщо у вашому інвентарі немає точильного каменя, ви можете створити його, виконавши наступні кроки:

1. Запустіть Minecraft на своєму пристрої.

2. Відкрийте Craft Table, натиснувши клавішу E.

3. Тепер перетягніть і покладіть дві дубові дошки, дві палиці та одну кам’яну плиту за певним шаблоном, як показано на малюнку.

  Що я повинен додати в свою базу виживання в Minecraft

4. Тепер перетягніть і помістіть новозбудований точильний камінь в інвентар.

Крок ІІ: Використовуйте точильний камінь, щоб закріпити лук

Щоб використовувати точильний камінь, вам потрібно поєднати два схожих предмета, наприклад, два залізних лука або два залізних меча. Цей інструмент відремонтує елементи та видалить покращення. Якщо ви все ще бажаєте відремонтувати та видалити покращення, ви можете виконати наведені нижче дії, щоб відремонтувати лук в Minecraft.

1. Запустіть Minecraft на своєму пристрої.

2. Відкрийте точильний камінь з інвентарю, клацнувши по ньому.

3. Тепер перетягніть два звичайних лука на доступні слоти.

Примітка: уникайте розміщення бантиків, оскільки це може видалити покращення.

4. Тепер перетягніть і помістіть отриманий лук в інвентар.

Часті запитання (FAQ)

Q1. Скільки видів луків існує в Minecraft?

Відповідь В ігрових елементах Minecraft є два типи луків. Це звичайні луки і зачаровані луки.

Q2. Чим корисний лук?

Відповідь Лук — це зброя для стрільби, яка використовується для стрільби у ворогів. Це також рятує вас від атак. Наразі його довговічність становить 384. Вам потрібно відновити його, коли він подолає, виправивши чари, відновивши їх за допомогою певних матеріалів або об’єднавши два пошкоджених предмета в Minecraft.

Q3. Чи можна відновити застряглі стріли?

Відповідь Так, стріли можна отримати, якщо вони вдарять і застрягнуть на твердих блоках. Однак він має певні обмеження. Постріл стріли повинен здійснюватися через зачарований лук з Infinity або гравця з творчим режимом або моба.

***

Сподіваємося, цей посібник був корисним, і ви дізналися, як відремонтувати лук в Minecraft. Будь ласка, залишайте свої запити чи пропозиції в розділі коментарів, наведеному нижче. Також повідомте нам, що ви хочете дізнатися далі.