Як відредагувати файл VCF в Windows 10

Categories:

Програми та служби електронної пошти, а також програми для обміну повідомленнями можуть зберігати список людей, яким ви часто спілкуєтеся. Більшість програм і служб дозволяють експортувати цих людей, тобто ваших контактів, а також імпортувати їх з інших програм і служб. Існує безліч програм для електронної пошти та обміну повідомленнями, і не всі вони підключаються один до одного. Тому контакти експортуються та імпортуються як файли VCF. Програми електронної пошти та обміну повідомленнями можуть редагувати файли VCF, однак, якщо ви хочете відредагувати файл VCF без електронної пошти або програми для обміну повідомленнями, ви можете зробити це з деякими обмеженнями.

Редагувати файл VCF

Ви можете використовувати практично будь-який текстовий редактор для редагування файлу VCF. Щоб відкрити файл у Windows 10, клацніть його правою кнопкою миші та виберіть параметр Відкрити за допомогою. Виберіть «Блокнот» зі списку програм, або якщо ви віддаєте перевагу набагато чистіший інтерфейс для редагування файлу VCF, ви можете використовувати Notepad++.

  Як перевірити, чи підтримує ваша система HDR у Windows 10

Вміст файлу VCF буде відрізнятися залежно від того, на якому додатку, службі чи пристрої створено контакт. Наприклад, вміст файлу VCF для контакту, експортованого з iCloud, можна побачити на знімку екрана нижче. Контакт був спочатку створений на iPhone, тому ви бачите Apple Inc./iOS 11.1//EN у файлі.

Примітка: деяку інформацію було відредаговано для конфіденційності.

Якщо вам потрібно змінити номер телефону, ім’я або електронну адресу, ви можете легко знайти ці поля у файлі. Існує деяка інформація, яку ви не зможете редагувати, наприклад, у вмісті файлу вище ви можете побачити, що є поле під назвою «X-Activity-Alert», яке призначене для спеціального сповіщення, яке було налаштовано для контакту на iPhone. Це поле не можна редагувати, і воно не буде присутнім у файлі VCF для контакту, експортованого з Gmail.

  Як увімкнути захист від програм-вимагачів у Windows 10

Після редагування файлу ви можете просто зберегти зміни за допомогою комбінації клавіш Ctrl+S. Це працює лише для текстової інформації, наприклад, імена, номери телефонів тощо. Файли VCF також містять зображення, тобто зображення профілю, і це не те, що ви можете редагувати за допомогою будь-якого текстового редактора. Якщо ви, по суті, хочете відредагувати зображення, збережене для контакту, вам доведеться пройти через програму електронної пошти, як-от Outlook, або службу, як-от Gmail Contacts, яка має інтерфейс для редагування цього конкретного поля. Підійдуть як мобільні, так і настільні програми/послуги, але оскільки ви маєте справу з файлом VCF, найпростіше імпортувати його на робочий стіл.

  Як переглянути глобальні комбінації клавіш у Windows 10

Якщо ви редагуєте файл VCF, слід уважно ставитися до того, як інформація синхронізується. Більшість служб і програм синхронізують контакти десь в Інтернеті, тому зміни можуть бути перезаписані.