Як відредагувати розташування програмних клавіш на Android

Categories:

Правші становлять більшу частину населення світу. Нас так багато, що майже кожен розроблений пристрій і гаджет має нас як цільовий ринок. Більшість ноутбуків мають трекпад, розташований так, щоб правша могла ним зручно користуватися. Смуга прокрутки знаходиться з правого боку вікон. Більшість речей спрямовані на те, щоб полегшити життя правшам. Вочевидь, це несправедливо, і альтернатив мало. Android дозволяє користувачам увімкнути режим для лівої руки через налаштування розробника. Наступна версія Android, Android O, додає ще одну чудову функцію доступності, яка дозволяє редагувати розташування програмних клавіш.

Пристрої Android мають надзвичайно великі екрани. Якщо порівняти їх із лінійкою iOS, Android має більше розмірів, коли мова йде про телефони та планшети. Програмні клавіші по центру не найпростіше використовувати на великих пристроях. Ви можете змінити розташування програмних клавіш у Android O, щоб було легше використовувати на великому пристрої. Клавіші можуть бути вирівняні по центру, ліворуч або праворуч.

  Надіслати контакту повідомлення про місцезнаходження [Android]

Опція редагування розташування програмних клавіш на Android є експериментальною функцією в системному тюнері інтерфейсу користувача. Його потрібно ввімкнути, перш ніж ви зможете редагувати програмні клавіші. Увімкнувши System UI Tuner, ви зможете редагувати програмні клавіші на своєму пристрої.

Відкрийте програму Налаштування. Перейдіть до System>System UI Tuner.

На екрані тюнера системного інтерфейсу перейдіть до Панель навігації>Макет. На екрані макета у вас є чотири варіанти на вибір. Параметр Звичайний – це поточна конфігурація програмної клавіші. Програмні клавіші рівномірно розподілені по навігаційній панелі.

Компактний макет центрує програмні клавіші, щоб вони займали більше місця в середині панелі навігації. Розкладка з лівим нахилом пересуває клавіші до лівого краю екрана. Виберіть цей макет для програмних клавіш, якщо ваша ліва рука є вашою домінуючою рукою. Розкладка з правим нахилом штовхає клавіші до правого краю. Виберіть цей макет, якщо ваша права рука є вашою домінуючою рукою.

  Як підключити телефон Android до ПК з Windows 10 за допомогою програми Microsoft «Ваш телефон».

Ця функція призначена для людей, які мають великі пристрої. Google не може обмежувати виробників випускати пристрої з великими екранами, і не повинен. Саме тому він додає параметри в Android, щоб спростити використання будь-якого пристрою.

iOS має щось подібне у вигляді Reachability, яку вона додала в iOS 8, коли були запущені iPhone 6 і 6 Plus. Google має підійти до проблеми по-іншому, оскільки він не контролює дизайн обладнання для більшості пристроїв Android. Це розумний спосіб полегшити використання більших пристроїв.