Як відправити подарунки з App Store на iOS

App Store на iOS має чудову функцію подарунків, за допомогою якої ви можете придбати будь-яку програму, а нещодавно покупку в програмі, і подарувати її другу. Відправляти подарунки з App Store досить просто; вам потрібен дійсний спосіб оплати та Apple ID того, кому ви хочете надіслати подарунок.

Правила дарування

Перш ніж надсилати подарунки з App Store, вам потрібно знати кілька речей; подарунки не підлягають поверненню. Не має значення, чи ваш друг завантажить програму, чи він уже має її. Якщо пізніше ви вирішите, що не хочете витрачати гроші, ви не зможете отримати відшкодування.

Передарування немає. Після того, як ви витратили гроші на програму, вона не повертається, і ви не можете повторно подарувати незатребуваний подарунок.

Ви отримаєте чек про покупку, і ваш друг також дізнається, що це ви надіслали його. Відправити анонімні подарунки неможливо.

Ви можете дарувати лише платні програми, але не безкоштовні, це само собою зрозуміло.

Подарунки, куплені в магазині однієї країни, не можна обміняти в інших країнах. Наприклад, якщо ви подаруєте програму з магазину у Великобританії другу, який користується магазином у США, вони не зможуть його використати. Оскільки це подарунок, вони можуть змінити країну свого Apple ID, викупити свій подарунок і повернутися до власного регіонального магазину.

Подарунки з App Store

Ви можете надсилати подарунки з App Store зі свого iPhone або iPad. Відкрийте додаток App Store на своєму пристрої та перейдіть на сторінку програми, яку ви хочете подарувати. Торкніться кнопки додаткових параметрів поруч із цінником програми. У меню, що відкриється, торкніться «Додаток для подарунків». Введіть Apple ID для того, кому ви хочете надіслати програму, введіть своє ім’я та повідомлення.

Ви можете вибрати момент доставки подарунка. За замовчуванням він доставляється, коли ви його надсилаєте, але ви можете змінити дату. Торкніться «Далі», виберіть дійсний спосіб оплати, і все готово.

Для покупок у програмі можливості обмежені. Apple дозволила розробникам увімкнути подарунки для покупок у програмі, але це нещодавня подія. Пройде деякий час, перш ніж ви зможете відправити покупки в додатку як подарунки. Свята вже не за горами, тому навряд чи зараз буде додана підтримка подарунків для покупки через додаток. Дайте цьому місяць або принаймні кілька тижнів, щоб розробники могли додати підтримку нової функції.