techukraine.net techukraine.net Як відповісти на електронний лист про відмову в роботі (за допомогою шаблонів)

Як відповісти на електронний лист про відмову в роботі (за допомогою шаблонів)

Categories:

Отримати відмову в роботі ніколи не приємно. Після того, як ви витратили багато часу та зусиль на підготовку до ролі, може бути важко прийняти відмову. Однак хороша новина полягає в тому, що з правильним мисленням ви можете перетворити цей негативний досвід на чудову кар’єрну можливість.

У цій статті ми розповімо вам, як професійно відповісти на електронний лист про відмову в роботі та зміцнити свою позицію як кандидата на роботу.

1. Почніть з офіційного привітання

Відповідаючи на будь-який електронний лист, завжди починайте з позитивної ноти. Офіційне привітання, наприклад, «Вітаю» або «Сподіваюся, що у вас все добре», напевно зробить вас ввічливим і ввічливим. Без офіційного привітання ви можете виглядати різко.

Ви також можете використовувати привітання, яке вказує на час доби, наприклад, «Доброго ранку» або «Доброго вечора». Однак, якщо роботодавець знаходиться в інших частинах світу, краще йти з іншими привітаннями. Незалежно від того, яке привітання ви використовуєте, переконайтеся, що воно буде коротким і лаконічним, і не перестарайтеся.

2. Покажіть свою вдячність

Незважаючи на те, що зараз після співбесід досить часто зустрічаються кандидати-привиди, ваші інтерв’юери доклали зусиль, щоб відповісти на вашу заявку на роботу. Висловіть подяку за повідомлення про прийняте рішення. Далі ви можете подякувати їм за їх час і розгляд ролі. Будьте короткими до одного або двох рядків.

Крім того, після того, як ви висловите подяку, ви також можете коротко згадати про своє розчарування через те, що ви не отримали цю роль. Це дозволить одержувачу електронного листа знати про вашу щирість і справжню зацікавленість у вакансії.

  Повний посібник для сертифікованого спеціаліста з авторизації (CAP)

3. Висловіть свої погляди на процес співбесіди

Далі ви можете написати реченням свою думку про процес співбесіди та про те, наскільки добре вона пройшла. Кілька позитивних речей, які ви помітили під час співбесіди, було б чудово згадати. Ви також можете подякувати їм за можливість познайомитися з командою та тими, хто брав участь у процесі співбесіди.

Наприклад, ви можете згадати, що ви вважаєте процес співбесіди добре структурованим і привабливим. Ви можете підкреслити свою вдячність команді за відданість досконалості та те, як це резонувало з вами. Крім того, ви можете пояснити, як технічна оцінка дозволила вам продемонструвати ваші здібності до вирішення проблем.

4. Проявіть свій інтерес до компанії

У міру просування в електронному листі повідомляйте своєму роботодавцю про ваш інтерес до компанії. Ви можете поговорити про аспекти організації, продуктів або послуг, які вам подобаються. Крім того, ви можете згадати кілька речей, які вам подобаються в їхній робочій культурі.

Це повідомить менеджеру з найму, що ви все ще зацікавлені в можливості та щиро бажаєте, щоб ви отримали цю роль. Ви можете висловити свою зацікавленість двома-трьома рядками.

5. Поділіться своєю готовністю до майбутніх ролей

Висловлюючи свою зацікавленість компанією, ви також можете вказати свою готовність розглядати вас на майбутніх посадах. Зробивши це, ви повідомите роботодавцю, що не шукаєте інших можливостей, і незабаром вони зможуть розглянути вас на нові посади.

Крім того, замість того, щоб шукати кандидата на роботу з нуля, роботодавцям буде легко вибрати серед уже зацікавлених кандидатів. Таким чином, якщо ви поділитеся своїм інтересом до компанії та майбутніх посад, ви потрапите вперед у групі кандидатів.

  Як використовувати ваш Google Home Hub як цифрову фоторамку

6. Попросіть їх надати відгук

Далі ви можете дізнатися причину відмови у роботі. Наприкінці електронного листа ви можете попросити їх надати відгук, щоб це допомогло вам під час подання заявки на інші посади та проведення співбесід. Просячи відгуків, обов’язково висловлюйте скромне прохання й не видавайтеся вимогливим.

7. Негайно надішліть електронний лист

Нарешті завершіть свій електронний лист із відповіддю офіційним підписом і перевірте його відповідним чином, щоб уникнути будь-яких помилок. Використовуйте найкращі засоби перевірки граматики, щоб виявити будь-які граматичні помилки. Хоча ви можете скасувати надсилання електронних листів у Gmail, краще запобігти будь-яким помилкам перед їх надсиланням.

Крім того, важливо надіслати відповідь якнайшвидше після отримання електронного листа. Якщо ви надто довго відповідатимете, вони можуть подумати, що ви вже не зацікавлені в цій можливості та знайшли іншу роботу. Отже, швидка відповідь демонструє ваш професіоналізм і навіть надійність, якщо незабаром з’явиться відповідна вакансія.

Шаблони для відповіді на електронний лист про відмову в роботі

Ось кілька шаблонів, до яких можна звернутися, щоб відповісти на електронний лист про відмову в роботі. Ви можете редагувати їх і використовувати відповідно до своїх потреб.

Шаблон 1:

Тема: Дякуємо за можливість співбесіди та запит на відгук

Дякую, що повідомили про своє рішення щодо найму. Хоча я розчарований через те, що не отримав цієї посади, я все одно вдячний за досвід, отриманий під час процесу, і ціную можливість провести співбесіду з вами та вашою командою.

Оскільки я завжди прагну вдосконалюватися, мені було б цікаво знати, чи можете ви надати будь-який відгук про мою роботу під час процесу співбесіди. Якщо ви можете приділити час, щоб надіслати мені відгук, я буду вдячний за будь-які ваші пропозиції.

Дякую за ваш час та увагу. Я сподіваюся, що матиму можливість пройти співбесіду на майбутні посади у вашій компанії.

  Як безпечно використовувати торрент і захистити свою особистість (огляд 2020)

Ось ще один шаблон, у якому ви можете згадати назву проекту, яку ви дізналися під час співбесіди та сподіваєтеся працювати над нею.

Шаблон 2:

Тема: Дякую, що подумали про мене – відкритий для майбутніх можливостей

Спасибі за вашу відповідь. Я ціную можливість взяти співбесіду на цю роль [role name] і я розчарований тим, що не рухаюся вперед. Хоча я не приєднаюся до вашої команди, було чудово дізнатися про роботу [mention a project name] ви робите, і познайомтеся з чудовою командою, яка стоїть за цим.

Я буду вдячний за будь-який відгук про мою кваліфікацію та продуктивність під час співбесіди. Я завжди прагну вдосконалюватись і буду вдячний за будь-яку конструктивну критику, яку ви можете запропонувати.

Дякую за ваш час. Було б приємно провести співбесіду на майбутні посади у вашій компанії.

Якщо ви шукаєте короткий і простий у виконанні шаблон, ось такий, який ви можете розглянути.

Шаблон 3:

Тема: Запит на співбесіду Відгук

Спасибі за вашу відповідь. Я хотів би оцінити можливість дізнатися про велику роботу, яку виконує ваша команда, і зустрітися з вами та вашою командою.

Хоча я розчарований результатом, я вдячний за досвід співбесіди та сподіваюся мати нові можливості у вашій компанії в майбутньому. Якщо ви можете приділити трохи часу, я буду вдячний за відгук про мою роботу під час співбесіди, оскільки це допоможе мені покращитися.

Крім того, ви можете ознайомитися з безкоштовними шаблонами, доступними на Template.netщоб легко завантажити та редагувати в Google Docs або Microsoft Word.

Витончено відповідайте на ваш електронний лист про відмову в роботі

Дотримуючись порад і використовуючи надані шаблони, ви можете професійно відповісти на електронний лист про відмову в роботі та використати це як можливість зміцнити своє становище.

Хоча відповідати на електронний лист про відмову в роботі важливо, переконайтеся, що ви продовжуєте спілкуватися та постійно шукаєте нові можливості як шукач роботи.