Як відновити обліковий запис Kik

Kik — одна з найкращих програм обміну повідомленнями, якою користується величезна кількість користувачів у всьому світі. У цьому додатку людям подобається спілкуватися з іншими користувачами з різних куточків світу. І є деякі користувачі Kik, які хочуть відновити обліковий запис Kik, який вони з якоїсь причини видалили. І оскільки попередні користувачі хочуть повернутися до цієї платформи, деякі користувачі мають проблеми з входом у свої поточні активні облікові записи Kik. Отже, якщо ви один із цих користувачів і хочете отримати відповіді на свої запитання, продовжуйте читати цю статтю. Далі ви дізнаєтесь, чому ви не можете увійти у свій Kik, як знайти старий обліковий запис Kik і докладні кроки для повторної активації остаточно видаленого облікового запису Kik.

Як відновити обліковий запис Kik

Ви можете увійти у свій обліковий запис Kik за допомогою облікових даних протягом 30 днів після видалення, щоб відновити його. Продовжуйте читати далі, щоб знайти докладні кроки з корисними ілюстраціями для кращого розуміння.

Примітка: оскільки смартфони не мають однакових параметрів налаштувань, вони відрізняються від виробника до виробника. Тому переконайтеся, що налаштування правильні, перш ніж змінювати будь-які налаштування на своєму пристрої.

Чому ви не можете увійти у свій Kik?

Якщо ви не можете ввійти у свій обліковий запис Kik, причинами цього можуть бути:

  • Невірне ім’я користувача та пароль
  • Неможливо отримати доступ до зареєстрованої електронної пошти
  • Помилка входу через технічні та серверні збої

Що робити, якщо ви забули пароль і електронну пошту Kik?

Якщо ви забули пароль і електронну пошту Kik, ви не зможете увійти до свого облікового запису Kik. Ви не зможете обійти екран входу, не ввівши правильні облікові дані облікового запису в поля входу. Однак ви можете скинути свій пароль Kik і легко змінити його на новий, використовуючи своє ім’я користувача Kik і електронний лист для підтвердження, надісланий на вашу зареєстровану електронну адресу з обліковим записом Kik. Але ви повинні створити новий обліковий запис, якщо у вас немає доступу до зареєстрованого облікового запису електронної пошти.

  Що означає «ITT» і як ви його використовуєте?

Як скинути пароль Kik?

Якщо ви забули свій пароль Kik або хочете отримати новий пароль для відновлення облікового запису Kik, ви можете скинути свій пароль Kik за допомогою наведених нижче дій:

Примітка. Наведені нижче кроки застосовуються як до програм Kik для Android, так і для iOS.

1. Відкрийте програму Kik на телефоні.

2. Натисніть УВІЙТИ.

3. Потім торкніться Забули?

4. Ви будете перенаправлені на сторінку запиту скидання пароля в браузері. Введіть своє ім’я користувача або адресу електронної пошти у доступне поле та натисніть Go!, як показано нижче.

5. Електронний лист із посиланням для скидання пароля буде надіслано на вашу зареєстровану електронну адресу Kik.

6. Відкрийте свою скриньку електронної пошти та торкніться листа, який ви отримали від Kik. Потім торкніться посилання Змінити пароль, як показано нижче.

7. Тепер на сторінці скидання пароля двічі введіть новий пароль для підтвердження та натисніть Go!

Тепер ви успішно скинули свій пароль Kik.

Через скільки часу Kik буде видалено?

Після того, як ви подасте запит на остаточне видалення облікового запису, Kik надішле вам електронний лист про видалення. І цей процес займає кілька днів, щоб видалити обліковий запис Kik. Крім того, ви можете відновити обліковий запис Kik протягом 30 днів, оскільки Kik зберігає копію вашого видаленого облікового запису протягом 30 днів.

Видалення Kik видаляє повідомлення?

Ні, видалення мобільного додатка Kik із вашого пристрою не призведе до видалення жодних ваших даних, у тому числі повідомлень. Однак деактивація облікового запису призведе до видалення даних вашого облікового запису Kik. Це заборонить будь-кому надсилати повідомлення з вашим іменем користувача Kik, а всі ваші повідомлення чату зберігатимуться в кеш-пам’яті на короткий період, доки їх не буде остаточно видалено.

  Які процеси можна безпечно закрити в Моніторі активності на Mac?

Як знайти свій старий обліковий запис Kik?

  • Щоб знайти старий обліковий запис Kik, вам просто потрібно буде увійти до свого облікового запису за допомогою електронної адреси або імені користувача.
  • І якщо ви не пам’ятаєте своє ім’я користувача чи адресу електронної пошти, ви можете перевірити всі свої адреси електронної пошти, а потім знайти старі листи підтвердження, які надіслав вам Kik, щоб знайти одну з облікових даних.
  • Крім того, якщо ви забули свій пароль Kik, ви можете легко скинути його, виконавши наведені нижче дії:

1. Відкрийте програму Kik і натисніть УВІЙТИ.

2. На екрані входу натисніть Забули?

3. Введіть своє ім’я користувача або адресу електронної пошти у доступне поле на сторінці запиту на скидання пароля та натисніть Go!

4. У папці вхідних повідомлень електронної пошти торкніться листа, який ви отримали від Kik, із посиланням для відновлення пароля.

5. Торкніться виділеного посилання Змінити пароль.

6. Потім встановіть новий пароль на сторінці скидання пароля та натисніть Go!

7. Поверніться до програми Kik і увійдіть до облікового запису Kik з новим паролем.

Чи можете ви повторно активувати назавжди видалений обліковий запис Kik?

Ні, ви не можете відновити або повторно активувати остаточно видалений обліковий запис Kik, оскільки дані вашого облікового запису видаляються зі сховища Kik після деактивації.

Як ви можете відновити видалений Kik?

Якщо ви видалили або деактивували свій обліковий запис Kik, вам потрібно лише ввійти в обліковий запис за допомогою облікових даних протягом 30 днів після видалення, щоб відновити його. Облікові записи Kik, видалені або неактивні більше 30 днів, втрачають усі дані, які вони зберігають на серверах. Отже, вам доведеться знову увійти у свій обліковий запис Kik, щоб повністю відновити його.

Як повторно активувати свій старий обліковий запис Kik?

Вам потрібно буде увійти у свій обліковий запис Kik, щоб повторно активувати його. Це стосується лише облікових записів, які були деактивовані менше ніж на 30 днів. Цей метод не працюватиме з обліковими записами, для яких минуло 30 днів після завершення видалення.

  Як запустити невідомий додаток, не змінюючи налаштування Gatekeeper

Як отримати старі фотографії з Kik?

Іноді через деякі збої, скидання телефону або помилково старі чати та фотографії видаляються з Kik. Але є спосіб відновити старі картинки на телефоні. Прочитайте наш посібник із відновлення програм і налаштувань на новому телефоні Android із Google Backup, щоб дізнатися, як отримати старі зображення з програми Kik.

Скільки часу потрібно для деактивації облікового запису Kik?

Kik зберігає дані вашого облікового запису, наприклад профіль і чати, протягом короткого періоду часу. Отже, для деактивації облікового запису Kik потрібно кілька днів. Після деактивації облікового запису у вас є 30 днів, щоб повністю відновити обліковий запис Kik і дані.

Як зв’язатися зі службою підтримки Kik?

Зв’язатися з Kik можна за допомогою таких способів:

  • Ви можете зв’язатися зі службою підтримки Kik через [email protected] Згадайте проблему, з якою ви зіткнулися, і надішліть її на електронну адресу служби підтримки. Команда підтримки Kik зв’яжеться з вами та надасть рішення вашої проблеми.
  • Відвідайте довідковий центр Kik у своєму браузері, щоб вибрати варіанти, які найбільше стосуються вашої проблеми, і отримати миттєві відповіді на них.
  • Ви також можете зв’язатися зі службою підтримки Kik і надіслати запит щодо вашої проблеми або будь-який інший запит, пов’язаний з обліковим записом, зі спадного меню, як показано нижче.

***

Отже, ми сподіваємося, що ви зрозуміли, як знайти та відновити обліковий запис Kik з детальними кроками, які вам допоможуть. Ви можете повідомити нам будь-які запитання щодо цієї статті або пропозиції щодо будь-якої іншої теми, на яку ви хочете, щоб ми написали статтю. Залиште їх у розділі коментарів нижче, щоб ми знали.