Як відновити незбережені або перезаписані файли Microsoft Excel

| | 0 Comments| 2:00 AM
Categories:

Ви коли-небудь втрачали файл Excel через те, що випадково закрили його, не зберігши? Або тому, що у вас зламався комп’ютер? Це дуже засмучує, але вам не потрібно починати спочатку.

Існує кілька способів відновлення незбережених файлів Excel. Можливо, ви не отримаєте останню версію з усіма останніми змінами, але це набагато краще, ніж починати з нуля. Давайте розглянемо ці методи відновлення, щоб побачити, як вони виконуються.

Відновлення файлів Excel у Windows

Існує три основні методи відновлення незбережених і перезаписаних файлів із Excel. Якщо ви закриєте незбережену книгу, можливо, ви зможете відновити її за допомогою функції Excel «Відновити незбережені книги».

Відновлення незбережених робочих книг Excel

Якщо ви якимось чином втратили доступ до незбереженої робочої книги Excel, не хвилюйтеся — ми за вами. Виконайте наведені нижче дії, щоб відновити будь-який файл Excel, який ще не було збережено.

 • Відкрийте будь-яку книгу Excel.
 • Перейдіть у меню «Файл» > «Відкрити» та натисніть «Останні», щоб переглянути всі файли Excel, які ви раніше відкривали на настільному комп’ютері чи ноутбуці.
 • У нижній частині екрана ви побачите кнопку «Відновити незбережені книги».
 • Натисніть цю кнопку, і ви побачите список незбережених файлів.
 • Тепер просто двічі клацніть будь-який файл у провіднику, щоб відкрити його.
 • Якщо вам пощастить, ваш файл буде там, і ви можете просто завантажити його для резервного копіювання знову. Негайно збережіть його.

    8 великих недоліків покупки MacBook

  Відновити попередні версії з історії файлів

  Якщо ви не використовуєте OneDrive, ви все ще можете відновити перезаписані документи Excel. Якщо ви ввімкнули історію файлів у Windows, ви можете використовувати її для пошуку старіших версій.

  Не знаєте про історію файлів? Перегляньте наш посібник із відновлення втрачених файлів у Windows і ввімкніть його сьогодні. Ви будете раді, що зробили. Якщо ви ввімкнули історію файлів, просто перейдіть до свого файлу в Windows Explorer. Клацніть файл правою кнопкою миші та виберіть Відновити попередні версії:

  З’явиться нове вікно, у якому ви побачите всі попередні версії, які можна відновити.

  Однак якщо ви створювали резервну копію своїх даних, можливо, ви зможете відновити свій документ Excel.

  Відновлення перезаписаних файлів Excel із OneDrive

  Якщо ви зараз не зберігаєте файли Excel у OneDrive, це може переконати вас почати. OneDrive зберігає історію версій, яку ви можете переглядати та відновлювати, коли забажаєте. Ви можете зберігати їх де завгодно, але папка «Документи» здається логічним місцем.

  Цей процес легко виконати через інтерфейс браузера OneDrive. Щоб відновити незбережений файл Excel із OneDrive, виконайте такі дії:

 • По-перше, голова до onedrive.live.com.
 • Клацніть папку, у якій ви зберегли файл (у нашому випадку це Документи).
 • Тепер знайдіть документ, який ви шукаєте, і клацніть його правою кнопкою миші.
 • Виберіть Історія версій. Тепер ви побачите список версій, збережених OneDrive. На щастя, ви навіть зможете попередньо переглянути кожну версію.
 • Знайдіть потрібний документ і виберіть «Відновити», щоб перезаписати поточну версію документа, або «Завантажити», щоб завантажити копію цієї версії.
 •   Як робити фотографії, які завжди у фокусі

  Безсумнівно, Microsoft OneDrive — чудовий інструмент для зберігання та обміну файлами. Немає про що турбуватися, якщо ви регулярно створюєте резервні копії своїх офісних файлів у цій потужній хмарній службі.

  Якщо ви ще новачок і хочете почати, рекомендуємо переглянути наш посібник із чудовими порадами для користувачів OneDrive.

  Відновлення файлів Excel у macOS

  Відновлення незбережених або перезаписаних файлів Excel дещо відрізняється на Mac. Ви можете використовувати той самий процес, щоб відновити попередні версії з OneDrive, якщо ви їх там зберігали. Це найпростіший шлях.

  Якщо ви не використовуєте OneDrive і не маєте резервних копій своїх документів, у вас є багато варіантів. Відновити файли Excel у macOS набагато простіше, ніж це було раніше, і ви можете спробувати кожну з наведених нижче порад.

  1. Спробуйте отримати доступ до останніх файлів у Excel

  Найпростіший спосіб відновити незбережені або перезаписані файли Excel на вашому Mac — за допомогою самої програми. Ось кроки, які ви повинні виконати, щоб досягти цього:

 • Відкрийте програму Excel на комп’ютері.
 • Натисніть меню «Файл», а потім виберіть «Відкрити останні». Ви побачите це в лівій частині екрана.
 • Якщо є нещодавно використані аркуші Excel, ви знайдете список у розділі «Останні». Виберіть файл, який хочете використати, і виберіть Відкрити.
 • Відновивши файл Excel, переконайтеся, що ви зберегли його в місці, яке ви можете запам’ятати. Також варто регулярно створювати резервні копії вашого Mac, щоб уникнути проблем із файлами, до яких ви захочете отримати доступ. Прочитайте наш посібник про те, як створити резервну копію вашого Mac на Time Machine або iCloud, щоб вас не спіймали.

    Якість даних: вичерпний посібник

  2. Відновіть файли Excel за допомогою Finder

  Ще один спосіб спробувати відновити файли Excel на вашому Mac – за допомогою програми Finder. Для цього ви можете спробувати два різні варіанти.

  Перше, що ви можете спробувати, це отримати доступ до папки Recents:

 • Відкрийте програму Finder на своєму Mac.
 • На панелі інструментів ліворуч виберіть Останні.
 • Якщо ви не бачите свій файл, спробуйте знайти будь-які ключові слова, які ви пам’ятаєте, за допомогою панелі пошуку.
 • Крім того, спробуйте скористатися наведеними нижче кроками, щоб відновити файл, який ви не можете знайти.

 • Знайдіть «Excel» у рядку пошуку Finder.
 • Знайдіть назву файлу, який ви намагаєтеся знайти. Якщо його можна відновити, ви повинні побачити його в результатах пошуку.
 • Урок: часто зберігайте та створюйте резервні копії всього

  Хоча ці методи відновлення видалених і перезаписаних файлів Excel можуть працювати, вони можуть бути кращими. Це може зайняти досить багато часу, і вони не обов’язково отримають ту версію електронної таблиці, на яку ви сподівалися.

  Найкраще, що ви можете зробити, це регулярно зберігати (і автоматично зберігати) файли Excel; те саме стосується й інших програм, якими ви користуєтеся. В ідеалі ви зберігатимете аркуші в кількох місцях (наприклад, ви можете зберігати файли як у OneDrive, так і на зовнішньому жорсткому диску). Таким чином, ви завжди матимете доступ до них, якщо один із варіантів не вдасться.