Як відновити небажані SMS в iOS 11

Categories:

Ми говорили про нову функцію фільтрації SMS в iOS 11. Ви можете фільтрувати небажані SMS в iOS 11 за допомогою правильної програми фільтрації. Усі ваші спам-повідомлення перейдіть на вкладку небажаних SMS у програмі Повідомлення. Ви ніколи не бачите сповіщення для цих повідомлень, і вони не потрапляють у вашу папку “Вхідні”. Функція вражає, і все, крім програм, може робити помилки. Ось як ви можете відновити небажані SMS в iOS 11 і повернути їх у папку «Вхідні».

Білий список відправника

Хороший додаток для фільтрації SMS повинен мати функцію білого списку. Якщо ви фільтруєте небажані SMS на своєму iPhone, то ви робите це за допомогою програми. Перевірте, чи програма має функцію білого списку, і використовуйте її, щоб відновити небажані SMS-повідомлення та повернути їх у папку «Вхідні».

  Як додати імена до облич, ідентифікованих за допомогою програми «Фотографії» в iOS 10

Зберегти як контакт

Програми для фільтрації SMS використовують різні параметри, щоб визначити, чи є SMS спамом чи ні. Одним із цих параметрів є перевірка, чи є відправник контактом чи ні. Це може здатися лінивим підходом, але він має сенс. Навіть Apple використовує цей самий параметр, щоб зупинити спам iMessage. Він просто відфільтровує iMessages від невідомих відправників.

Якщо у вас є програма для фільтрації SMS, яка неправильно визначила повідомлення як небажане, просто додайте відправника як контакт, і повідомлення може бути переміщено до папки “Вхідні”.

Видаліть додаток

Як ми вже згадували, відправник у ваших контактах — це не єдиний спосіб, за допомогою якого програми фільтрують спам-повідомлення. Якщо додавання відправника до ваших контактів не видаляє його з вкладки небажаних SMS, а програма не має функції білого списку, вам доведеться видалити програму та спробувати інший.

  Як iOS 13 розблокує потенціал NFC

Після видалення програми ви можете видалити ланцюжок повідомлень. Якщо той самий номер надішле вам SMS знову, воно не буде відфільтровано. У деяких випадках до імені відправника може бути додано “Можливий спам” або щось подібне. Щоб уникнути цього, додайте відправника до своїх контактів після видалення програми, яка його відфільтрувала.

Фільтрувати небажані SMS-повідомлення не так просто, як фільтрувати iMessage. Критеріїв «контакт чи ні» недостатньо. Коли програми намагаються відфільтрувати повідомлення на основі вмісту повідомлення, їм не завжди вдається це зробити правильно. Ця функція нова, і програмам знадобиться час, щоб покращити свій алгоритм. До цього часу вам слід уникати програм, які не мають функції білого списку. Багато з цих програм є платними, тому обов’язково спробуйте програму з пробним періодом. Випробувальний період допоможе вам оцінити, наскільки розумна програма розпізнає спам, перш ніж платити за нього.

  Цей твік дозволяє намалювати скріншоти iOS перед їх збереженням [Cydia]