techukraine.net Windows Як відновити кеш значків у Windows 10

Як відновити кеш значків у Windows 10

| | 0 Comments| 11:28 PM
Categories:

Windows 10 показує попередній перегляд файлів певних типів у Провіднику файлів. Для інших файлів він використовує загальну піктограму, наприклад, жовту піктограму папки для представлення папок. Цей значок використовується не лише для папок у Провіднику файлів. Ви побачите, що його використовують і в інших місцях. У Windows 10 є кеш піктограм, який він підтримує та посилається щоразу, коли потрібно відобразити піктограму. На жаль, кеш значків може бути пошкоджений, і коли це сталося, це, серед іншого, порушується з меню «Пуск», панеллю завдань і навіть у Провіднику файлів. Щоб це виправити, вам потрібно перебудувати базу даних кешу значків. Ось як.

Відновіть кеш піктограм

Це не призведе до втрати даних, але вам слід закрити всі відкриті програми та файли. Якщо є якісь незавершені роботи, які потрібно зберегти, спочатку збережіть їх.

  Як зупинити скидання налаштувань програми Windows 10 за замовчуванням

Відкрийте командний рядок з правами адміністратора і виконайте наведені нижче команди по одній. Як тільки ви побачите блимаючий курсор у командному рядку і зможете ввести його знову, ви можете запустити наступну команду.

ie4uinit.exe -show

taskkill /IM explorer.exe /F

DEL /A /Q "%localappdata%IconCache.db"

DEL /A /F /Q "%localappdata%MicrosoftWindowsExplorericoncache*"

Тепер вам потрібно запустити останню команду, однак ця команда перезапустить вашу систему, коли ви знову торкнетеся Enter, тому збережіть все, що вам потрібно.

shutdown /r /f /t 00

Після того, як ви повернетеся на робочий стіл, Windows 10 почне відновлювати кеш піктограм. Команди в основному зробили, що вони видалили пошкоджений кеш значків, який після перезапуску Windows 10 почне відновлюватися. Windows 10 може відновити кеш значків, якщо він був видалений, однак він не видаляє його, якщо він пошкоджений, тому користувачам потрібно втрутитися, щоб виправити помилку.

  (ВИРІШЕНО) Принтер друкує лише половину сторінки в Windows 10

Ви можете помітити, що після перезавантаження в Windows 10 деякі речі спочатку працюють повільно. Ваша операційна система буде поступово створювати базу даних, і повільність повинна зникнути.

Це повинно виправити велику кількість помилок, які спричиняє пошкоджений кеш піктограм, однак у деяких випадках це не принесе користі. Якщо кеш значків був пошкоджений іншим процесом, і він продовжує пошкоджувати його знову, вам потрібно або з’ясувати, що це спричинило, або вам потрібно створити новий обліковий запис користувача. Новий обліковий запис користувача — це надійний спосіб виправити проблеми з меню «Пуск», панеллю завдань, центром дій і кешом піктограм. Це набагато простіше, ніж скинути Windows 10, тому що вам не потрібно знову встановлювати програми.

  Як об’єднати та розділити Windows програми в macOS Sierra