Як відновити зображення перегляду в пошуку зображень Google

Якщо ви використовуєте Google Images, і, ймовірно, це робите, ви помітите невелику безшумну зміну в інтерфейсі. Раніше була кнопка «Переглянути зображення» поруч із кнопками «Відвідати», «Зберегти», «Переглянути збережені» та «Поділитися», коли ви натискали зображення в результатах. Google видалив його без жодних пояснень, чому. Якщо ми припустимо, що Google зробив це з міркувань DRM, це все ще досить безглуздо. Видалення View Image у пошуку зображень Google не захищає людей від порушення авторських прав. Це просто робить отримання реального зображення двоетапним процесом. Якщо ви пропустили кнопку, ви можете скористатися розширенням View Image для Chrome, щоб повернути її.

Оновлення: The Переглянути зображення розширення тепер доступне у Веб-магазині Chrome і це також доступний для Firefox. Все, що вам потрібно зробити зараз, це встановити розширення/доповнення, і все готово. Він також повертає кнопку “Пошук за зображенням”, яку Google видалив.

  Як повернути старий дизайн Gmail

Переглянути зображення в Google Image

Розширення View Images виконує те, що воно заявляє, але, на жаль, розробник ще не зробив його доступним у Веб-магазині Chrome. Таким чином, ви отримуєте розпаковану версію розширення, яку потрібно завантажити. Запустити його не складно, і для цього не потрібні спеціальні навички, але цей процес ви, можливо, не знайомі.

Перш за все, перейдіть до Перегляньте сторінку Image Github і завантажте zip-файл зі сторінки Release. Розпакуйте zip-файл.

Далі відкрийте Chrome і введіть наступне в адресному рядку або просто натисніть кнопку з трьома крапками у верхньому правому куті та перейдіть до Додаткові інструменти> Розширення.

chrome://extensions/

Тут поставте прапорець «Режим розробника», а потім натисніть кнопку «Завантажити розпаковане розширення».

  Як встановити та використовувати розширення в новому Microsoft Edge

У діалоговому вікні, що відкриється, виберіть папку, до якої ви розпакували заархівований файл, і все готово. Вам не доведеться робити це щоразу, коли ви запускаєте Chrome, однак час від часу Chrome може попереджати вас про те, що ви використовуєте розширення в режимі розробника, і запропонувати вам їх вимкнути.

Коли ви відвідаєте пошук зображень Google і виберете один із результатів, ви побачите кнопку Переглянути зображення, як зазвичай.

За словами розробника, це розширення використовує хак, і воно може зрештою перестати працювати, якщо Google вирішить виправити його. Якщо це станеться, ви все одно можете клацнути правою кнопкою миші зображення та вибрати «Відкрити зображення в новій вкладці». Цю опцію не вилучено, але вона не настільки очевидна і не така зручна, як кнопка Переглянути зображення.

  Як записати екран за допомогою Microsoft PowerPoint

Користувачам, які віддають перевагу іншим браузерам, доведеться обійтися опцією «Відкрити зображення в новій вкладці» в контекстному меню. Ми шукаємо подібне доповнення для Firefox і Edge і оновимо цю публікацію, коли знайдемо те, що працює досить добре.