Як відновити драйвер в Windows

| | 0 Comments| 10:24 PM
Categories:

Оновлення драйвера на комп’ютері не завжди виходить добре. Іноді вони вносять помилки або просто не працюють так добре, як версія, яку вони замінили. На щастя, Windows дозволяє легко повернутися до попереднього драйвера в Windows 10. Ось як.

Хоча оновлення драйверів зазвичай проходять досить добре, це не завжди так. Часто оновлені версії вводять нові функції або виправляють помилки, але іноді вони приносять нові проблеми. Ці проблеми можуть варіюватися від низької продуктивності до дивної поведінки до системних помилок. Як правило, ми не рекомендуємо оновлювати драйвери, якщо у вас не виникли конкретні проблеми або вам потрібні особливі функції, які ви знаєте, що оновлення виправляє або містить. Іншими словами, не лагодити те, що не зламано. Проте іноді вам захочеться встановити нові драйвери і ризикнути. Ось як відновитися, коли цей шанс не окупиться.

  Як змінити своє ім’я на екрані входу в Windows 10

Як відкотити драйвер

Під час відкоту драйвера Windows видаляє поточний драйвер, а потім повторно встановлює попередню версію. Зверніть увагу, що Windows зберігає попередню версію драйверів лише для цієї мети, але лише попередню версію — вона не зберігає архів навіть старіших драйверів, щоб ви могли вибрати.

Примітка. Щоб відкотити драйвер, потрібно ввійти в обліковий запис з правами адміністратора. Крім того, ця функція недоступна для драйверів принтера.

Як і для будь-якої іншої такої процедури, ми рекомендуємо створити резервну копію комп’ютера перед початком роботи.

Відкрийте Диспетчер пристроїв, натиснувши Windows+X, а потім клацнувши опцію «Диспетчер пристроїв» у меню досвідчених користувачів.

  Як швидко перемикатися між віртуальними робочими столами на Windows 10У вікні «Диспетчер пристроїв» знайдіть пристрій, який викликає у вас проблеми (можливо, вам доведеться розгорнути категорію), клацніть пристрій правою кнопкою миші, а потім натисніть команду «Властивості».Перейдіть на вкладку «Драйвер» у верхній частині вікна, а потім натисніть «Відкат драйвера».Windows видає попередження та запитує, чому ви повертаєтеся до попереднього драйвера. Натисніть відповідь, а потім натисніть «Так». Якщо ви відчуваєте потребу, ви можете залишити детальну відповідь у полі Розкажіть нам більше, розташованому внизу вікна.Потім Windows автоматично відновить ваш драйвер до попередньої версії, що може зайняти до 5-10 хвилин, залежно від розміру драйвера. Драйвери відеокарти набагато більші, і їх відкат потрібно довше. Ваш комп’ютер може перезавантажитися, після чого на вашому комп’ютері буде працювати попередня версія драйвера.

  Як налаштувати власну швидкість вентилятора на ПК з Windows 10