Як відновити втрачений пароль Roblox

Якщо ви навіть чули про Roblox; популярна платформа для створення ігор і ігор, то ви повинні знати, скільки людей грає в неї щодня. Ті, хто вже навчився створити обліковий запис Roblox, мабуть, отримають задоволення від цього. Однак, якщо ви є користувачем, який втратив свої облікові дані для входу в Roblox, ви, напевно, переживаєте за свій обліковий запис. Якщо ви втратили пароль Roblox, не хвилюйтеся, оскільки у мене є рішення для вас. Тож продовжуйте читати, поки я покажу вам, як відновити втрачений пароль Roblox.

Вхід у Roblox: відновити втрачений пароль

Незалежно від того, чи ви забули свій пароль чи ім’я користувача, чи ваш обліковий запис зламано, і ви не можете увійти, ми спробуємо з’ясувати, як ви можете повернути пароль свого облікового запису Roblox та відновити доступ до свого облікового запису. Крім того, ми також обговоримо кілька порад, яких слід дотримуватися, щоб уникнути втрати пароля Roblox в майбутньому.

Як завжди, ви можете використовувати наведений нижче зміст для навігації по цій статті.

Що потрібно перевірити, перш ніж продовжити

Хоча ви, мабуть, хвилюєтеся, щоб відновити втрачений пароль, перед тим, як ми почнемо, потрібно перевірити кілька речей. Обов’язково пам’ятайте про ці дві важливі речі.

1. Електронна пошта/номер телефону для відновлення

Контактна інформація, як-от електронна адреса для відновлення або номер телефону, є вашим запасним планом для більшості облікових записів на випадок, якщо ви втратите облікові дані для входу. Якщо ви дотримувалися нашого посібника з входу в Roblox, ви повинні знати, як створити метод відновлення. Однак, якщо ви не знайшли часу, щоб додати його, то, на жаль, ви не зможете відновити свій втрачений пароль Roblox звичайним способом. Не хвилюйтеся, оскільки нижче я також покажу вам, як зв’язатися зі службою підтримки Roblox для отримання додаткової допомоги.

2. Доступ до облікового запису електронної пошти

Якщо ви, на щастя, додали електронну адресу або номер телефону для відновлення до свого облікового запису Roblox, тоді наша робота стала набагато простішою. Однак переконайтеся, що у вас є доступ до вашого облікового запису електронної пошти/номера телефону, про який йде мова, щоб ми могли ввійти в систему та відновити ваш втрачений пароль Roblox.

3. (Необов’язково) Google Authenticator

Хоча цей аутентифікатор не потрібен для скидання вашого втраченого пароля Roblox, я також навчу вас, як увімкнути двоетапну перевірку нижче. Якщо ви хочете зробити це після відновлення пароля, обов’язково завантажте та встановіть Google Authenticator (Android|iOS) і тримайте його під рукою.

  Остаточний посібник з очищення ваших Icky AirPods

Як відновити втрачений пароль Roblox за допомогою електронної пошти/номера телефону

Якщо ви додали електронну адресу або номер телефону, щоб скинути пароль для Roblox, ось як діяти.

1. Щоб почати, перейдіть на портал (веб-сайт) Roblox Recover Password.

2. Натисніть вкладку Пароль, щоб переконатися, що ви відновлюєте правильні облікові дані.

3. Введіть свою адресу електронної пошти в порожнє текстове поле нижче та натисніть Надіслати. Якщо ви додали номер телефону, клацніть підказку про номер телефону нижче та зробіть те ж саме. Після цього ви побачите вікно підтвердження, яке підтверджує, що лист надіслано.

Примітка. Якщо ви використовуєте номер телефону, переконайтеся, що ви вибрали свою країну зі спадного меню. Це важливо для того, щоб Roblox надсилав шестизначний код безпеки з правильним префіксом країни.

4. Тепер настав час увійти до свого облікового запису електронної пошти та перевірити наявність пошти від Roblox. У моєму випадку він надійшов майже відразу і буде виглядати так, як показано нижче. Якщо ви ввели номер телефону, перевірте свої повідомлення на наявність шестизначного коду. Натисніть на кнопку Скинути пароль, щоб перейти на відповідну сторінку.

Примітка. Якщо ви не отримали електронного листа від Roblox, обов’язково перевірте папку зі спамом.

5. Настав час створити новий пароль. Обов’язково подумайте про сильний. Ви можете використовувати генератор паролів, щоб отримати безпечну комбінацію. Обов’язково запишіть цього разу. Після завершення натисніть кнопку Надіслати.

Тепер ви відразу потрапите на домашню сторінку Roblox і зможете побачити свій профіль. Вітаємо, ви щойно скинули свій втрачений пароль Roblox! Тепер ви можете використовувати сторінку входу Roblox з новим паролем, який ви встановили.

Зв’яжіться зі службою підтримки Roblox

Якщо ви не додали електронну адресу або номер телефону для відновлення до свого облікового запису, вам доведеться застрягти в процесі підтвердження. Однак не хвилюйтеся, тому що це також можна обійти. Для цього нам потрібно буде звернутися в службу підтримки Roblox за допомогою. Для цього виконайте наведені нижче дії.

1. Щоб почати, перейдіть на офіційну сторінку підтримки Roblox (веб-сайт). Тепер ви побачите форму перед собою. Давайте перейдемо до заповнення.

  Як інтегрувати асану зі Slack

2. Хоча ви можете пропустити своє ім’я користувача Roblox або навіть своє ім’я, не забудьте ввести адресу електронної пошти, щоб система підтримки зв’язалася з вами.

3. У розділі «Відомості про проблему» натисніть відповідну платформу. Для втраченого пароля ви можете вибрати будь-який. Я буду вибирати ПК.

4. У категорії довідки виберіть Обліковий запис зламано або Не вдається ввійти. Тепер відкриється підкатегорія.

5. У підкатегорії натисніть «Забули пароль». Ви навіть можете скористатися вікном опису, щоб дати більш детальний опис своєї проблеми.

6. Після завершення натисніть кнопку Надіслати, щоб надіслати запит на підтримку.

І це все! Тепер ваш квиток підтверджено, і з вами зв’яжеться служба підтримки Roblox за допомогою електронної пошти, яку ви вказали у формі. Підтримці Roblox зазвичай потрібно 24-48 годин, щоб повернутись до користувачів, тому все, що вам потрібно зробити, це почекати. Якщо ви надасте правильну інформацію, ви зможете отримати доступ і відновити втрачений пароль Roblox досить швидко.

Увімкніть двоетапну перевірку

Тепер, коли ви відновили свій втрачений пароль Roblox, настав час підкріпити свій обліковий запис додатковим захистом. Roblox підтримує двоетапну перевірку, що означає, що після введення пароля вам потрібно буде ввести код через сумісний аутентифікатор. Цей код швидко змінюється і його можете побачити лише ви. Щоб дізнатися, як увімкнути його, виконайте наведені нижче дії.

1. На сторінці Roblox клацніть гвинтик Налаштування, а потім натисніть Налаштування.

2. На вкладці Параметри, що з’явиться, натисніть вкладку Безпека, щоб перейти до двох факторів.

3. Щоб продовжити, натисніть прапорець біля опції програми Authenticator.

4. Тепер вас попросять ввести пароль. Зробіть це та натисніть кнопку Продовжити. Тепер відкриється спливаюче вікно.

5. Відкрийте програму аутентифікації та натисніть кнопку «Плюс». Потім ви можете вибрати Сканувати QR-код або Ключ налаштування. Я виберу QR-код.

6. Вирівняйте код за відображеним штрих-кодом, і він негайно розпізнає аутентифікатор.

7. Знайдіть код Roblox у своєму аутентифікаторі та введіть його в порожнє текстове поле на вашому ПК. Потім ви можете натиснути кнопку підтвердження, щоб завершити процес.

8. Тепер ви побачите свої коди відновлення. Це коди, які вам доведеться використовувати, якщо ви втратите доступ до аутентифікатора. Збережіть ці коди десь, оскільки це єдиний раз, коли ви їх побачите. Після завершення натисніть на прапорець і натисніть Закрити.

  Як видалити нещодавно переглянуті шоу Netflix

І все готово! Наступного разу, коли ви входите у свій обліковий запис Roblox, ви зможете використовувати свій аутентифікатор, знаючи, що у вас є додатковий рівень безпеки.

Загальні поради та підказки щодо безпеки облікового запису

Тепер, коли ви повернули втрачений пароль Roblox, не забудьте пам’ятати про наступні поради, щоб не втратити його знову.

1. Створіть надійний пароль

Насправді це стосується не лише вашого облікового запису Roblox, а й усіх інших. Незалежно від того, де знаходиться ваш обліковий запис, завжди створюйте надійний пароль, який неможливо легко зламати. Хорошим практичним правилом є створення пароля, який складається з букв, цифр і символів. Це забезпечує більш міцну безпеку. І коли ви все-таки створите його, зафіксуйте його в пам’яті та переконайтеся, що ви його не забудете. Ви можете використовувати менеджер паролів, щоб безпечно зберігати свої паролі.

2. Уникайте ділитися своїм обліковим записом Roblox з іншими

Якщо ви дійсно не довіряєте іншій людині, уникайте надання іншим користувачам облікових даних для входу Roblox. Це гарантує контроль над вашим обліковим записом лише за вами. Крім того, якщо ви все-таки поділитеся своїм паролем, не забудьте змінити його пізніше, щоб майбутній доступ третьої сторони був заблокований.

3. Завжди увімкніть 2FA

За умови, що ви дотримувалися нашого розділу про двофакторну автентифікацію вище, ніколи не вимикайте його. Крім того, переконайтеся, що нікому не ділитеся резервними кодами автентифікації, оскільки всі вони одноразові.

Легко відновіть втрачений пароль для входу в Roblox

Таким чином, ви можете відновити втрачений пароль Roblox і легко увійти в Roblox знову. Сподіваємося, ви змогли просто використати електронну адресу або номер телефону для відновлення, щоб скинути пароль. Однак, якщо вам довелося звернутися до служби підтримки Roblox, щоб повернути свій обліковий запис, обов’язково додайте контактну інформацію для відновлення, щоб захистити вас від таких проблем у майбутньому. Тим часом, тепер, коли у вас повернувся обліковий запис, спробуйте деякі з найкращих страшних ігор Roblox. Крім того, якщо у вас виникнуть проблеми під час скидання даних для входу в Roblox, повідомте нас у коментарях.