Як відновити випадково видалені уподобання та закладки в Microsoft Edge

У всіх нас були моменти розчарування, коли ви випадково забили свої закладки, але, на щастя, їх легко відновити.

Якщо ви випадково видалите вподобання з панелі пошуку, панелі вибраного або сторінки вибраного, Microsoft Edge дозволить вам відновити його, і це дуже простий процес.

Як відновити випадково видалені вподобання в Edge

Якщо ви випадково видаляєте вподобання зі сторінки вибраного, Edge надає вам можливість скасувати його відновлення. Натисніть кнопку Скасувати у верхньому правому куті, щоб повернути його.

Однак ви можете не побачити опцію скасування, якщо ви видалили вподобання через панель уподобань або панель пошуку. У цьому випадку вам доведеться відновити їх зі сторінки вибраного:

 • Клацніть піктограму у формі зірки з трьома горизонтальними лініями, що проходять через неї у верхньому правому куті. Крім того, ви можете натиснути комбінацію клавіш CTRL + Shift + O.
 • Натисніть три горизонтальні крапки (Додаткові параметри) у меню «Вибране».
 • Потім натисніть «Відновити видалені вибрані».
 • Тут ви можете переглянути список вибраного, який ви видалили за останні 28 днів.
 • Щоб відновити певний улюблений елемент, розгорніть вкладену папку, у якій він збережений, поставте прапорець біля нього та натисніть «Відновити».
 • Ви можете відновити лише вибране, видалене протягом останніх 28 днів. Крім того, вибране має бути синхронізовано перед видаленням.

  На момент написання статті мобільний додаток Edge не пропонує можливості відновлення видалених улюблених. Однак ви можете відновити вибране, видалене через мобільну програму з браузера Edge на робочому столі. Таким чином, якщо ви випадково видалите улюблене з мобільного додатка, ви можете увійти в браузер Edge на робочому столі та відновити його, дотримуючись інструкцій вище.

  Легко відновлюйте видалені вибрані

  Коли ви випадково видаляєте улюблене в Edge, це не означає, що воно зникло назавжди. Сподіваємось, тепер ви чіткіше розумієте, як їх відновити. Отже, відновіть видалені улюблені з великою легкістю.