Як відновити видалений обліковий запис Instagram

Instagram є однією з найбільш зростаючих соціальних мереж на сьогоднішній день. Це допомогло багатьом впливовим особам створити свою спільноту в Інтернеті. Проте, якщо ваш обліковий запис буде видалено, для багатьох із них буде великий хаос. Тому ця стаття допоможе вам дізнатися, чи можна відновити видалений обліковий запис Instagram або навіть відновити остаточно видалений обліковий запис Instagram.

Як відновити видалений обліковий запис Instagram

Ви все одно не можете отримати остаточно видалений обліковий запис Instagram, і навіть Instagram не може допомогти вам повернути обліковий запис. Однак ви можете відновити видалений обліковий запис Instagram протягом 30 днів після видалення, виконавши кроки, зазначені далі в цій статті.

Що відбувається, коли обліковий запис Instagram видалено?

Щоразу, коли обліковий запис Instagram видаляється:

  • Вся інформація, пов’язана з обліковим записом, видаляється з серверів Instagram.
  • Усі фотографії, відео, ролики та інші медіа видаляються з облікового запису назавжди.
  • Також видаляються всі підписники, а лайки та коментарі видаляються.

Примітка. Усі згадані вище носії видаляються назавжди і не можуть бути відновлені в будь-якому випадку.

Чому видалення облікового запису Instagram займає місяць?

Instagram має потужний процес видалення. Після того, як ваш обліковий запис буде видалено, ви все одно не зможете його повернути. Таким чином, Instagram дає вам 30 днів після початку процесу видалення. Якщо ви передумаєте за цей період часу, ви можете знову ввійти в систему та зберегти свій обліковий запис від остаточного видалення.

Чи видаляються ваші повідомлення, коли ви видаляєте Instagram?

Ні, що стосується видалення програми, жоден із ваших медіафайлів, зокрема повідомлень, фотографій, барабанів або відео, не буде видалено після видалення програми з пристрою Android. Але якщо ви видалите свій обліковий запис Instagram назавжди, то повідомлення та всі інші медіа будуть видалені назавжди і їх неможливо буде відновити.

  Як завантажити всі свої фотографії з Instagram

Що бачать ваші підписники, коли ви видаляєте Instagram?

Якщо говорити про видалення програми, то для ваших підписників не буде змін. Вони все одно зможуть бачити ваш обліковий запис і медіа, розміщені в ньому. Але якщо ви видалили свій обліковий запис Instagram назавжди, ваші підписники не зможуть шукати ваш обліковий запис в Instagram, і, отже, не зможуть побачити будь-який із ваших завантажених медіа.

Чи можу я відновити видалений обліковий запис Instagram?

Так, ви можете відновити свій обліковий запис Instagram протягом 30 днів після процесу видалення. На жаль, ви не можете отримати остаточно видалений обліковий запис Instagram, і навіть Instagram не може допомогти вам повернути обліковий запис.

Як відновити видалений обліковий запис Instagram?

Виконайте наведені нижче дії, щоб відновити видалений обліковий запис Instagram, якщо ви також видалили програму:

1. Відкрийте програму Play Store на своєму пристрої.

2. Знайдіть Instagram у рядку пошуку та натисніть Встановити.

3. Потім відкрийте програму.

4. Натисніть «Увійти» та введіть свої облікові дані, щоб увійти до свого облікового запису. Ваш обліковий запис буде негайно відновлено.

Як відновити остаточно видалений обліковий запис Instagram?

Якщо ваш обліковий запис видалено назавжди, що означає, що пройшло 30 днів після видалення, ви не можете відновити остаточно видалений обліковий запис Instagram. Навіть команда підтримки Instagram не може повернути вам це. Вам доведеться створити новий обліковий запис Instagram, якщо ви хочете продовжувати використовувати платформу Instagram.

  Як контролювати, хто може коментувати ваші публікації в Instagram

Як відновити видалений обліковий запис Instagram без пароля?

Якщо ви щойно видалили свій обліковий запис в Instagram і хочете відновити видалений обліковий запис Instagram протягом 30 днів після видалення, але ви забули свій пароль, ви можете виконати наведені нижче дії, щоб відновити його:

1. Відкрийте програму Instagram.

2. Торкніться опції Увійти.

3. Потім натисніть Отримати довідку щодо входу.

4. Введіть своє ім’я користувача, адресу електронної пошти або телефон у полі та натисніть Далі, як показано.

5. Якщо ваш обліковий запис не буде видалено остаточно, ви побачите три варіанти:

  • Надішліть електронний лист
  • Надішліть SMS
  • Увійдіть за допомогою Facebook

Торкніться одного з доступних для вас.

6А. Якщо ви торкнетеся опції Надіслати електронний лист, електронний лист із посиланням для скидання пароля буде надіслано вам на ваш зареєстрований ідентифікатор електронної пошти.

6B. Якщо ви торкнетеся Надіслати SMS, код підтвердження буде надіслано вам у текстовому повідомленні. Ви повинні ввести його в програму Instagram, і ви зможете увійти.

6C. Якщо ви торкнетеся «Увійти через Facebook», вам потрібно ввести дані для входу в обліковий запис Facebook, який пов’язаний з вашим обліковим записом Instagram.

Мій обліковий запис Instagram було деактивовано. Зв’яжіться з довідковим центром!

Якщо Instagram деактивує ваш обліковий запис, то під час входу ви побачите можливість оскаржити, що Instagram помилково видалив ваш обліковий запис. У цьому випадку ваш обліковий запис буде перевірено повторно. Якщо він виявляється несправним, він залишається деактивованим. Ви також можете прочитати Правила спільноти Instagram, перш ніж звертатися за повторною перевіркою.

  Збереження фотографій Instagram на вашому мобільному пристрої та на робочому столі

Чи можу я повторно активувати свій обліковий запис Instagram через 1 рік?

Так, якщо ви тимчасово вимкнули свій обліковий запис Instagram, ви можете повторно активувати його навіть через рік. Для цього немає обмежень у часі.

Як повторно активувати свій обліковий запис Instagram після видалення?

Тут є три умови:

  • Якщо ви тимчасово вимкнули свій обліковий запис Instagram, ви можете ввести свої облікові дані на сторінці входу в Instagram, щоб повторно активувати свій обліковий запис у будь-який час.
  • Відповідно до Політики видалення Instagram, у вас буде 30 днів, щоб увійти знову після процесу видалення. Якщо ви пропустите цей період часу, неможливо повернути цей обліковий запис. Рахунок зникне назавжди.
  • Якщо Instagram деактивував ваш обліковий запис, оскільки ви порушили правила спільноти, вам доведеться почекати, поки ваш обліковий запис буде деактивовано. Скажімо, 30 днів. Тоді ви зможете повернути свій обліковий запис лише через 30 днів.

Скільки порушень потрібно, щоб отримати бан в Instagram?

Instagram в основному надсилає 3 попередження на ваш обліковий запис, якщо ви порушуєте правила спільноти. Якщо ви не внесете необхідні зміни навіть після двох попереджень, ваш обліковий запис буде видалено або деактивовано залежно від ваших порушень.

Як довго Instagram залишатиме мій обліковий запис вимкненим?

Політика реактивації Instagram дуже сувора. Вони можуть вимкнути ваш обліковий запис на термін від 1 тижня до 1 місяця.

***

Сподіваємося, ви дізналися про те, як відновити видалений обліковий запис Instagram. Не соромтеся звертатися до нас із своїми запитами та пропозиціями через розділ коментарів нижче. Дайте нам знати, про що ви хочете дізнатися далі.