Як відновити видалений ескіз зі сторінки нової вкладки Chrome

Categories:

На сторінці нової вкладки Chrome є швидкий набір; він містить ескізи ваших часто відвідуваних веб-сайтів, і ви можете натиснути ескіз, щоб миттєво відкрити веб-сайт. На основі вашої історії перегляду ви можете зберегти до восьми різних веб-сайтів, подібних до цього. Це надзвичайно корисна функція, і більшість браузерів мають функцію швидкого набору. І для Chrome, і для Firefox існують розширення та доповнення, які дозволяють збільшити кількість ескізів веб-сайтів, які відображаються на сторінці нової вкладки. А тепер уявіть на секунду, що ви випадково видалили мініатюру? Більшість із нас думає, що він повернеться, тому що ми продовжимо відвідувати веб-сайт, але, на жаль, у Chrome це не так. Ось що робити, якщо ви випадково видалили ескіз зі сторінки нової вкладки і хочете його повернути.

  Як налаштувати обліковий запис POP3 або IMAP в Microsoft Outlook

Ви можете опинитися в одній із двох ситуацій; ви щойно видалили мініатюру, але більше нічого не зробили. Сторінка нової вкладки все ще відкрита. У цьому випадку прокрутіть трохи вниз і натисніть опцію «Скасувати».

У другій, трохи складнішій ситуації; ви видалили мініатюру та випадково натиснули іншу, або зробили щось (що завгодно), що змусило сторінку закрити або перейти на іншу сторінку. У цьому випадку параметр скасування втрачено. Щоб відновити мініатюру, видаліть іншу та прокрутіть вниз. Замість натискання «Скасувати», натисніть «Відновити все».

Коротке пояснення того, що відбувається; здається, коли ви видаляєте ескіз із швидкого набору, Chrome відображає його в чорному списку. Незважаючи на те, що веб-сайт неодноразово з’являється у вашій історії перегляду, ескіз не повертається. Натискання опції «Відновити все» видаляє чорний список, а Chrome повторно заповнює ескіз на основі вашої історії перегляду.

  Як транслювати "Шерлок" BBC без кабелю