Як відкрити Центр керування на iPhone X

Центр управління з моменту його введення тричі оновлювався. Кілька перших змін було внесено, тому можна було додати інші елементи керування. У iOS 11 дизайн був повністю перероблений, і ви нарешті можете налаштувати Центр керування. Крім того, ця функція та те, як вона називається, залишилися незмінними, якщо, звичайно, ви не маєте iPhone X. У iPhone X немає кнопки «Додому», але кнопка «Додому» ніколи не відігравала ролі у відкритті Центру керування. На старих iPhone, проводячи пальцем знизу вгору, відкривається центр керування. На iPhone X це не працює. У iPhone X є нові жести, яких ніколи не було в інших моделях iPhone. Тепер, коли кнопку «Додому» видалено, багато звичайних жестів змінили те, що вони роблять, щоб компенсувати вилучену кнопку. Показовий випадок; ви більше не можете провести пальцем знизу вгору, щоб відкрити Центр керування на iPhone X. Жест, щоб відкрити його, є зовсім новим.

  Розшифровані процесори: розуміння імен мікроархітектур Intel

Центр керування на iPhone X

Можливо, ви помітили, що iPhone X має новий елемент інтерфейсу, який не з’являється на інших моделях iPhone. Це маленькі смужки, які називаються індикатором рядка стану та індикатором будинку. Індикатор рядка стану з’являється на заблокованому екрані, трохи під правим «вухом» iPhone X. Ці смуги вказують, серед іншого, області дії, де розпізнаються жести.

Щоб відкрити Центр керування на iPhone X, подивіться на праве вухо на заблокованому екрані. Ви помітите індикатор трохи нижче значка акумулятора. Проведіть по ньому пальцем униз.

Це відкриє Центр керування на iPhone X. Ви можете зробити те ж саме на головному екрані; просто проведіть пальцем униз від правого вуха, і відкриється Центр керування. Проведіть пальцем вгору, щоб закрити його.

  Як ділитися файлами Microsoft Teams і керувати ними в каналі

Втручання в роботу програм

У вас все ще є можливість увімкнути або вимкнути Центр керування в програмах. Якщо ви граєте в багато ігор, можливо, ви захочете переглянути це налаштування в програмі «Налаштування». На інших моделях iPhone жест згортання вгору може заважати, якщо ви граєте в гру, як-от Temple Run, тому, можливо, цей новий жест заважає іншим програмам, які ви використовуєте. Якщо так, ви можете вимкнути його відображення, коли ви проводите пальцем униз по правому вусі, коли у вас відкритий додаток. Якщо вас турбує, що цей жест заважає панелі сповіщень, не турбуйтеся. Панель сповіщень відкривається, коли ви проводите пальцем униз від центру, а не від правого вуха.

  Мікрофон не працює на Mac? Ось як це виправити