Як відкрити файл Bin на Android

Categories:

Формат файлу Bin найважче відкрити на смартфоні. Складність відкриття таких типів файлів пов’язана з недостатнім знанням або відсутністю знань про природу та функціонування bin-файлів. Це дуже неприємно, коли файли bin не відкриваються навіть після того, як для їх завантаження використовується стільки ресурсів. У цій статті ми розповімо, як відкрити файл bin на Android і як відкрити файл bin на пристроях Windows 10. Ми також розповімо вам про конвертер файлів bin, за допомогою якого ви можете конвертувати файли bin у ваш улюблений формат. Але перш ніж йти далі, важливо зрозуміти, що саме ми маємо на увазі під файлом bin.

Як відкрити файл Bin на Android

Прочитайте цю статтю до кінця, щоб детально дізнатися, як відкрити файл bin на Android, використовуючи зображення для кращого розуміння.

Примітка. Оскільки смартфони не мають однакових параметрів налаштувань, вони відрізняються від виробника до виробника. Тому переконайтеся, що налаштування правильні, перш ніж змінювати будь-які налаштування на своєму пристрої.

Що таке Bin-файл?

Файли з розширенням .bin зазвичай називають файлами Bin. Основна відмінність між звичайними файлами та файлами .bin полягає в тому, що файли .bin кодують текстовий вміст у числові формати. Ці файли мають справу з двійковими файлами, число яких менше 2, тобто 0 і 1. Це коротша та простіша версія для запису двійкових форматів файлів.

Раніше у вас не було можливості переглядати файли формату bin на Android. Файли bin — це набір виконуваних команд для пристроїв комп’ютера. І файли bin дуже важливі, коли ви хочете отримати доступ до файлів на своєму комп’ютері. Файли bin можна відкрити декількома способами навіть на пристроях Android, але кроки слід робити обережно.

  Як використовувати Color Pop у Google Photos на Android

Як відкрити файл Bin на Android?

Файли bin зараз не використовуються часто. Якщо ви плануєте запускати ці типи файлів, вам також слід пам’ятати про небезпеку їх запуску, оскільки деякі виконувані команди можуть містити загрози та віруси, які можуть пошкодити ваші пристрої.

Ось кроки щодо того, як відкрити файл bin на мобільному пристрої:

1. Запустіть програму «Диспетчер файлів» на своєму пристрої Android.

2. Натисніть значок пошуку у верхньому правому куті.

3. Введіть .bin у рядок пошуку та торкніться потрібного результату.

4. Після вибору файлу ви отримаєте можливість вибрати формат, у якому ви хочете відкрити цей файл. Він може бути будь-якого типу, наприклад, документи, аудіо, відео чи зображення.

5. Відкрийте файл .bin за допомогою деяких програм, наприклад Браузер Chrome, MS Docs, Переглядач HTMLі т.д.

Ось як відкрити файл bin на мобільному пристрої Android.

Як відкрити файл Bin у Windows 10?

Давайте подивимося, як відкрити файл Bin на ПК/ноутбуці з Windows 10.

1. Натисніть комбінацію клавіш Windows+S, щоб відкрити панель пошуку Windows.

2. Знайдіть цей ПК і натисніть «Відкрити».

3. У верхньому правому куті знайдіть файли .bin на панелі пошуку.

4. Клацніть потрібний bin-файл, який потрібно відкрити.

Як працюють файли Bin і яка їхня структура?

Файли Bin працюють як вхідні дані для багатьох програм. Структура цих файлів значною мірою залежить від вмісту таких файлів. Деякі програми, які використовуються для резервного копіювання, також використовують цей формат файлів. Багато часу дані стискаються, що ускладнює розуміння структури. Коли дані не стискаються, їх стає важко зрозуміти; причина в тому, що це може бути у формі зображень або музики.

  Як налаштувати розмір дисплея в Android 7.0

Що таке список конвертера файлів Bin?

Ви можете конвертувати свої bin-файли в документи, PDF-файли, зображення тощо. Ось список кількох конвертерів bin-файлів.

1. AnyBurn

AnyBurn це портативна, але здатна програма для запису CD/DVD/Blu-ray. Він забезпечує фінішну пряму для створення та запису компакт-диска. Ключовими характеристиками AnyBurn є запис кожного файлу зображення CD, DVD та Blu-ray.

2. DEAMON Tools Lite

DEAMON Tools Lite допомагає монтувати файли образів дисків і емулює різні пристрої. Інструмент допомагає створювати образи оптичних дисків і впорядковувати їх за допомогою каталогу.

3. WinISO

WinISO допомагає конвертувати формати образів дисків. Ви можете монтувати відредаговані зображення, не зберігаючи їх заздалегідь, і записувати відредаговані зображення.

4. Семінар ISO

Семінар ISO розроблено спеціально для керування та перетворення зображень ISO. Ви також можете виконувати операції копіювання та запису CD/DVD.

5. Набір інструментів ISO

Набір інструментів ISO це легка та проста програма, яка може допомогти вам керувати файлами ISO. Ви можете легко керувати ISO через нього та створювати ISO-образи або копіювати ISO-образи з CD/DVD.

6. AnyToISO

AnyToISO це інструмент від CrystalIdea. Це допомагає вам конвертувати ваші файли в образи ISO, .bin, MDF, PDI, файли зображень тощо.

Чому потрібні файли .bin?

Нижче наведено список випадків, для яких потрібні файли .bin:

 • Коли ви працюєте в ІТ-службі підтримки компанії, і користувачам потрібна ваша допомога, щоб переглянути або відкрити такі файли.
 • Щоб отримати доступ до історичних даних, потрібен доступ до файлів bin, щоб переглянути історичні дані, збережені деяким колишнім користувачем.
 • Антивірусне програмне забезпечення оновлюється автоматично. Але якщо ви закрили опцію автоматичного оновлення, ви можете оновити антивірус вручну, і при цьому ви можете зіткнутися з bin-файлами.
  Як увімкнути або вимкнути заощадження даних в Android 7.0

Прочитайте цю статтю з самого початку, щоб дізнатися, як відкрити bin-файл на мобільному пристрої.

Які різні типи даних можна зберігати у файлах із розширенням .bin?

Давайте подивимося список різних типів даних, які можна зберігати у файлах із розширенням .bin.

 • Бінарні виконувані файли
 • Файл у кодуванні Macbinary
 • Бінарний файл емулятора
 • Дані гри GOG.com
 • ПЗУ гри Atari
 • ПЗУ гри Sega
 • Виконуваний файл Linux
 • Емулятор BIOS
 • Прошивка роутера
 • Дані гри Nintendo
 • Двійкові дані
 • Образ диска
 • відео

Часті запитання (FAQ)

Q1. Що таке формат файлу Bin?

Відповідь Формат файлу Bin зберігає інформацію у двійковому форматі. Він сумісний із дисковим сховищем, що дозволяє зберігати медіа на фізичному диску.

Q2. Що таке папка Bin?

Відповідь Папка Bin містить двійкові файли. Вони містять фактичні виконувані коди програм.

Q3. Що таке файл .Bin?

Відповідь Файл Bin також називається двійковим файлом, що містить інформацію, як-от зображення, відео, тексти та аудіо. Цей формат сьогодні використовується дуже рідше через меншу кількість CD та DVD.

***

Ми сподіваємося, що тепер ви маєте більш чітке уявлення про те, що таке файли .bin і як відкрити файл bin на Android і Windows 10. Ви можете повідомити нам будь-які запитання чи пропозиції щодо будь-якої іншої теми, на яку ви хочете, щоб ми написали статтю. Залиште їх у розділі коментарів нижче, щоб ми знали.