Як відкрити файли .key в Windows 10

Apple не є новим у продуктивності, і вона має власний набір програм, які спільно називають iWork. iWork включає в себе процесор документів, інструмент для електронних таблиць, інструмент для презентацій і його знаменитий інструмент для редагування фільмів iMovie, серед інших програм.

Як і багато інших продуктів, інструменти Apple iWork мають власний власний формат. Формат файлу .KEY використовується Keynote, інструментом для презентації в iWork.

ключовий файл macos

Відкрийте файли .key у Windows 10

Формат .KEY несумісний з PowerPoint. Якщо ви використовуєте Microsoft Office, його програма для презентацій не зможе прочитати формат. Він може спробувати відновити файл, але це в кінцевому підсумку не вдається. Щоб відкрити файли .KEY у Windows 10, скористайтеся одним із наведених нижче способів.

  Як повторно ввімкнути сповіщення Focus Assist у Windows 10

1. Google Slides

Google Slides – це зручний інструмент, який можна використовувати, якщо ви хочете відкрити файл .KEY. Він збереже більшість форматування та замінить шрифти, які він не підтримує.

Відвідайте Google Slides і натисніть кнопку плюс, щоб створити новий файл слайда.
Перейдіть до Файл>Відкрити.
У вікні, що відкриється, виберіть вкладку Завантаження.
Натисніть Завантажити з мого комп’ютера.
Виберіть файл .KEY.
Зачекайте, поки файл завантажиться, і Google Slides відкриє його.

2. Переглянути в iCloud

Цей метод гарантує, що файл відкривається з більшістю, якщо не всім його макетом і вмістом. Єдиним недоліком є ​​те, що для його використання потрібно створити iCloud або Apple ID.

  Як перемістити вікно на інший монітор у Windows 10

Увійдіть в iCloud за допомогою свого Apple ID.
Натисніть програму Keynote.
Натисніть значок завантаження.
Виберіть файл .KEY та завантажте його.
Після завантаження ви зможете відкрити його в iCloud (у своєму браузері).

3. Перетворіть у формат PPTX

Якщо ви хочете не просто відкрити файл KEY, а й відредагувати його в Windows 10, вам потрібно буде конвертувати його у формат PPTX. Існують онлайн-додатки, які можуть виконати цю роботу; хтось працює, хтось ні.

Відвідати Хмарне конвертування.
Натисніть Вибрати файли.
Виберіть і завантажте файл KEY.
Виберіть PPTX як формат для перетворення файлу.
Завантажте конвертований формат файлу.

4. Попросіть файл PPTX

Файли Keynote неможливо відкрити в PowerPoint, однак ви можете зберегти їх як файл PowerPoint з програми Keynote. Попросіть того, хто надіслав вам файл, зберегти його як PowerPoint. Щоб зберегти його як файл PowerPoint, виконайте такі дії.

  Як об'єднати відео в Windows 10

Відкрийте файл KEY у Keynote.
Перейдіть до Файл>Експортувати як.
Виберіть у меню PowerPoint.
Виберіть, де ви хочете зберегти файл.

Висновок

Ви не знайдете багато презентацій у форматі KEY. Він не такий популярний у форматі PPTX або PDF для обміну презентаціями, тому в форматі мало підтримки редагування. Ви зможете переглядати файл у iCloud, але якщо вам потрібно відредагувати його в Windows 10, найкраще конвертувати файл із програми Keynote.