Як відкрити файли EMZ в Windows 10

Час від часу ми отримуємо вкладені файли та документи з незвичайними розширеннями файлів у наші електронні листи та інші програми для обміну повідомленнями. Однак вони часто не відкриваються, коли ми намагаємося це зробити. Іноді, якщо у вас є файл EMZ, з яким вам потрібно працювати, ваш ПК може не розпізнати формат файлу і не дозволить вам його відкрити. Ця стаття покаже вам, як відкрити файли .emz, які є свого роду форматом файлу зображення. У цій статті також є кілька програм, згаданих у цій статті, щоб легко відкривати та редагувати файли EMZ. Продовжуйте читати, щоб дізнатися, як відкрити файли EMZ у Windows 10 і продовжувати роботу без перешкод.

Як відкрити файли EMZ в Windows 10

EMZ, Enhanced Metafile, є стиснутим розширенням графічного файлу. Файли EMZ – це файли зображень, які були значно стиснуті. Файли розширених метафайлів Windows – це файли EMF, які містяться у файлах EMZ. Однак деякі файли, які мають розширення файлів EMF, зберігаються у форматі Jasspa MicroEmacs Macro, який абсолютно не пов’язаний. Нижче наведено деякі функції цього формату файлів:

  • Файли EMZ — це файли EMF, стиснуті GZIP, які є графічним форматом, який використовується такими продуктами Microsoft, як Visio, Word і PowerPoint.

  • Це і ефективно, і зручно зберігати.
  • Невеликі файли зберігання можуть містити фотографії з високою роздільною здатністю.
  • EMZ тісно пов’язаний з іншими метафайлами Windows, такими як WMZ. Файл EMZ відрізняється від цього тим, що містить покращений метафайл, файл EMF, доступ до якого можна отримати, розпакувавши стиснений файл EMZ.

Тепер перейдемо до наступного розділу, який містить методи, які допоможуть вам відкрити файли EMZ.

Спосіб 1. Використовуйте Microsoft Office

Ви можете використовувати інші продукти Microsoft Office, такі як Microsoft Word, PowerPoint та Excel, щоб отримати файл EMZ.

Примітка. У Microsoft Word 2016 виконуються такі дії.

1. Натисніть клавішу Windows, введіть Microsoft Word і натисніть Відкрити.

2. Натисніть на Порожній документ.

3. Потім натисніть на меню Вставка.

4. Далі виберіть параметр «Зображення».

5. Натисніть на Цей пристрій.

6. Перейдіть до свого файлу EMZ і натисніть на нього. Потім натисніть Вставити, щоб відкрити файл EMZ в Microsoft Word.

Файл EMZ буде вставлено як зображення в документ і відкриється. Однак ви не зможете редагувати його, оскільки його не можна редагувати.

Спосіб 2: Використовуйте Adobe Photoshop

Adobe Photoshop — це найпотужніша програма для зміни зображень, доступна для професіоналів. Як результат, Adobe Photoshop є інструментом вибору для читання практично будь-якого формату файлів зображень, включаючи файли EMZ, завдяки своїй майже універсальній сумісності.

  • З легкістю Photoshop може читати файли EMZ, і ви зможете редагувати, покращувати та обробляти їх будь-яким способом.
  • Ви можете відкрити файл, спочатку запустивши Adobe Photoshop, а потім перетягнувши файл EMZ в Adobe Photoshop.
  • Після відкриття файлу ви зможете його переглядати та редагувати. Ви також можете клацнути правою кнопкою миші файл EMZ, навести курсор на параметр «Відкрити за допомогою» та вибрати Adobe Photoshop з меню.
  • Нарешті, як тільки ви закінчите переглядати та змінювати його, ви можете перетворити його на новий тип файлу за допомогою програми. Ви можете, наприклад, конвертувати файл EMZ у більш доступний формат, як-от JPG або BMP.

Спосіб 3. Використовуйте сторонні програми

Якщо у вас все ще виникають проблеми під час спроби витягнути або відкрити файл .emz, ви можете конвертувати його в різні формати файлів. Ви можете конвертувати файл у формат PNG або JPG за допомогою програмного забезпечення для конвертації зображень. І ви зможете швидко відкрити їх на комп’ютері з Windows 10. Деякі з програм, які ви можете використовувати, це XnView MP і File Viewer Plus, щоб відкрити файл .emz.

Часті запитання (FAQ)

Q1. Яке визначення EMZ?

Відповідь: Enhanced Metafile-Zipped — це абревіатура від Enhanced Metafile-Zipped. Файл EMZ, широко відомий як файл Windows Compressed Enhanced Metafile, є стисненим файлом зображення.

Q2. Як створюються файли EMZ?

Відповідь: файли EMF можна стиснути GZIP, щоб створити файл EMZ. Крім того, файли WMF можна стиснути ZIP, щоб створити файл WMZ. Файл метафайлу Windows може містити як растрові, так і векторні зображення, схожі на формат SVG. Розпакований з файлу EMZ, отриманий файл EMF є новішою версією формату файлу Microsoft Windows Metafile.

Q3. Чи безпечно відкривати файли EMZ?

Відповідь: оскільки вони є формою графічного файлу, існує незначна ймовірність, що вони зашкодять. Однак це не виключає їх сканування за допомогою грамотної антивірусної програми.

***

Сподіваємося, що ця інформація була корисною для розгляду того, як відкрити файл .emz у Windows 10. Будь ласка, повідомте нам, який метод вам найбільше підходить. Якщо у вас є запитання чи рекомендації, будь ласка, скористайтеся областю коментарів.

  Як витягти кадри з GIF у Windows 10