Як відкрити файли DWG на ноутбуці

Categories:

Архітектори, проектувальники та інженери використовують різні типи розширень файлів для зберігання своєї роботи.

Архітектори та інженери спеціалізуються на кресленнях будівель і двовимірній і тривимірній векторній графіці. Тому їм потрібно зберігати свою роботу у файлі, сумісному з програмами автоматизованого проектування. Розширення файлу називається файлом DWG. Ми детально обговоримо файли DWG і кроки для їх відкриття.

Що таке файли DWG?

Файли DWG пов’язані з програмами автоматизованого проектування (CAD). В першу чергу вони були названі як абревіатура слова малювання. Цей тип файлу складається з дво- та тривимірної векторної графіки. Іншими словами, програма для малювання Auto CAD використовує розширення файлу DWG. В основному проектувальники, архітектори та інженери використовують цей тип файлів, щоб вони могли розробляти проекти та ескізи.

Кілька інших типів файлів пов’язані з розширенням .DWG. До них належать .bak, .dws, .dwt, .sv$. Передача креслень між програмами проста завдяки сумісності цього формату з багатьма системами 3D-креслення та САПР. Однак деякі програми перегляду DWG не можуть відкрити всі типи через наявність кількох версій формату.

Яка користь від файлів DWG?

Основним використанням файлів DWG є створення спеціалізованих креслень і проектів для багатьох галузей промисловості. Багато фахівців покладаються на файли DWG, щоб втілити плани в реальність: від інженерів, які вивчають найновіші технічні характеристики нового проекту, до архітекторів і містобудівників, які проектують громадські зони.

Ви можете відкрити файл DWG за допомогою спеціального програмного забезпечення САПР. Щойно ви відкриєте файл DWG, у ньому, ймовірно, з’явиться кілька складних шарів технічних характеристик, креслень і діаграм.

Ця «відкрита, але запатентована» структура використовується в різних галузях, наприклад у цифровій інженерії, як основа для нових ініціатив. Можливий ступінь деталізації має вирішальне значення для допомоги інженерам і архітекторам у візуалізації їхніх проектів. Багато програм, зокрема Illustrator у Adobe Creative Cloud, можуть читати файли.

  Як заблокувати клітинки на основі кольору в Microsoft Excel

Як відкрити файли DWG?

Якщо ви не хочете вносити зміни у файл DWG, є безмежні варіанти відкриття та перегляду. Програма перегляду DWG є ідеальною програмою для відкриття файлів. Правильний засіб перегляду DWG є бездоганним, і зазвичай у вас не виникне жодних проблем із їх переглядом.

Ось деякі інструменти, які можна вибрати для відкриття файлів DWG.

Autodesk

Autodesk має програму перегляду файлів DWG для Windows під назвою DWG TrueView. Це абсолютно безкоштовно. Не тільки це, але вони також мають безкоштовний онлайн-переглядач файлів DWG під назвою Autodesk Web, який сумісний з будь-якою операційною системою. Окрім цього, повні програми Autodesk, такі як AutoCAD, Design Review і Fusion 360, також розпізнають формат файлу DWG.

Ключові риси:

AutoCAD web — це онлайн-версія AutoCAD, яка ідеально підходить для перегляду файлів DWG. Вам не потрібно встановлювати його, оскільки він базується на Інтернеті. Інтерфейс став простішим, у цій версії доступні всі знайомі інструменти для креслення AutoCAD. Крім перегляду, ви також можете відкривати, створювати та оновлювати файли DWG. Він також має функцію швидкої співпраці. Ви можете зібрати свою команду для перегляду та редагування креслень САПР.

Цей інструмент добре працює з Microsoft One Drive, Google Drive, Autodesk Drive тощо. Оскільки він працює на основі браузера, встановлення не вимагає жодних труднощів. Цей інструмент відкривається в ОС Chrome, мобільних додатках і операційних системах, як-от Windows і Mac.

Ця версія рекомендована для зручності перегляду та оновлення файлів DWG.

Microsoft Visio

Microsoft Visio допомагає створювати візуальні елементи, які легко зрозуміти. Ви можете вибрати з безлічі попередньо розроблених шаблонів, початкових схем і трафаретів, доступних у настільному комп’ютері та веб-програмі Visio. За допомогою Visio ви можете створювати похвальні блок-схеми з цією функцією. З Microsoft Visio ви можете використовувати величезну бібліотеку фігур, трафаретів і шаблонів для створення потужних блок-схем.

Ключові риси:

 • Співпрацюйте в режимі реального часу
 • Це доступніше, ніж будь-коли раніше
 • Забезпечує конфіденційність і безпеку корпоративного рівня

Ви також можете створювати організаційні діаграми, щоб можна було візуалізувати команду, ієрархію або структури звітності. Потім ви можете поділитися ними зі співробітниками, командами та зацікавленими сторонами. За допомогою точних масштабованих шаблонів і інструментів ви можете створити соціально ізольовану робочу станцію, макет роздрібного магазину, новий дім тощо, спостерігаючи за його функціональністю, естетичною привабливістю та потоком.

  Як перевірити вільний дисковий простір на Mac

Використовуйте різноманітні шаблони розв’язання проблем і візуалізації рішень, такі як діаграми риб’ячої кістки та SWOT-аналіз, щоб зробити мозковий штурм легким і практичним. Завдяки вибору мережевих шаблонів, форм і інструментів для з’єднання ви можете оптимізувати процес проектування системи та показати, як усі пристрої та мережі працюють разом.

Adobe Illustrator

Adobe Illustrator — ідеальний інструмент для проектування та перегляду векторної графіки. Його використовують як графічні дизайнери, так і архітектори для створення двовимірної та тривимірної векторної графіки. Це програмне забезпечення також використовується для перегляду, створення та оновлення файлів DWG.

Ви можете запросити інших через хмару для перегляду проекту, навіть якщо вони не є членами Creative Cloud. Програмне забезпечення має панель навчання в додатку. Це допоможе вам знайти достатню кількість вмісту, з якого можна надихнутися, а також навчальні посібники, які допоможуть покращити ваші навички.

Ключові риси:

 • Спільне використання проекту
 • Панель навчання в додатку
 • Автоматична активація шрифту
 • Покращені 3D ефекти

Забудьте про сповіщення про відсутність шрифту. Illustrator автоматично знаходить відсутні шрифти та активує всі доступні шрифти зі шрифтів Adobe. Тепер ви можете надати своїм векторним малюнкам тривимірний вигляд за допомогою абсолютно нових функцій.

Corel Draw

Corel Draw — це графічний пакет, який ідеально підходить головним чином для рекламних щитів, комплексного брендингу, презентацій макетів дизайну та великомасштабних дизайнів для друку. CorelDraw — ідеальний інструмент, якщо ви працюєте з кількома сторінками. Його також можна використовувати для відкриття файлів у форматі DWG.

Ключові риси:

 • Професійне програмне забезпечення для 3D і 2D креслень
 • Підтримка галузевих стандартів для файлів .DWG, .STL, .PDF і .CDR
 • Співпраця та обмін проектами, які економлять час
 • Налаштування та опціональна автоматизація

За допомогою цього програмного забезпечення ви можете створити унікальні ілюстрації, вивіски, логотипи, креслення тощо. Це також дає змогу співпрацювати зі своїми клієнтами та колегами та отримувати зворотний зв’язок у реальному часі.

  Як знайти дешеві авіаквитки за допомогою Google Flights

Швидкий перегляд DWG

DWG Fast View дозволяє відкривати креслення САПР у основних браузерах. Вам не потрібно нічого встановлювати. Це кросплатформний інструмент. Ви можете отримати доступ до свого проекту одночасно з браузера, мобільного та комп’ютера.

Ключові риси:

 • Перегляд креслень CAD онлайн
 • Кросплатформенний додаток
 • Професійний, інтелектуальний преміум-акаунт

За допомогою преміум-версії цього інструменту ви можете отримати хмарне сховище 5G і опцію розширених групових привілеїв. Ви можете керувати своїми малюнками та синхронізувати їх у веб-браузерах, на мобільних пристроях і ПК.

ShareCAD

ShareCAD — це онлайн-сервіс, який можна використовувати для перегляду файлів CAD і 3D-моделей. Це безкоштовний веб-інструмент. Це підтримує величезну кількість форматів CAD. Ви можете переглядати та також завантажувати понад 25 найбільш використовуваних 2D і 3D форматів, включаючи DWG.

Ключові риси:

 • Підтримує велику кількість форматів CAD
 • Безкоштовно
 • Доступно на всіх пристроях
 • Легко встановлюється на веб-сайті

Цей інструмент є веб-інтерфейсом, тому не потребує встановлення. Крім того, це безкоштовно. Ви можете отримати зручний доступ до цього веб-інструменту з будь-якого пристрою, незалежно від місця розташування. Це доступно на всіх платформах, включаючи Windows, MAC, Linux, Android тощо. Крім того, ви можете вставити цей засіб перегляду САПР на свій веб-сайт за допомогою одного рядка коду.

Підводячи підсумки!

Відкриття розширення файлу DWG може здатися вам складним, оскільки воно не читається в усіх програмах. Можливо, ви не знаєте, як відкривати файли DWG. Однак вищезазначені інструменти можуть допомогти вам легко відкрити це розширення файлу, і ви зможете отримати безперебійний робочий процес.