Як відкрити файли ASPX

Файли ASPX не є поширеними, але ви зіткнетеся з ними, якщо завантажите вихідний код програми, ви можете знайти в ньому файл APSX або два. Цей тип файлу може бути незвичайним для більшості кінцевих користувачів, але відкрити цей тип файлу неважко.

відкрити файли ASPX

ASPX файл

Файл ASPX створюється сервером, на якому працює ASP.Net. По суті, це веб-сторінка, але замість використання мови HTML. Він обробляється та перекладається на HTML, коли файл читається або завантажується веб-сайтом у сучасному веб-браузері.

Що стосується відкриття файлу ASPX, ви побачите, що це досить легко зробити. Для виконання цієї роботи не потрібно налаштовувати сервер або встановлювати складні програми.

  Як додати роздільник закладок у браузер

1. Відкрийте файли ASPX – веб-браузер

Файл ASPX – це в основному документ. Єдина причина, чому ви не можете його відкрити, це через його розширення. На відміну від файлу HTML, який можна відкрити за допомогою текстового редактора, для відкриття файлів ASPX потрібен переглядач PDF.

Відкрийте Провідник файлів.
Перейдіть на вкладку Перегляд.
Увімкніть параметр «Показати розширення».
Перейдіть до файлу ASPX і виберіть його.
Торкніться клавіші F2.
Змініть ASPX на PDF.
Підтвердьте, що хочете змінити формат.
Клацніть файл правою кнопкою миші та відкрийте його в сучасному браузері, як-от Chrome.

2. Використовуйте інструменти веб-розробки

Якщо перетворення файлу ASPX у PDF і відкриття його в браузері призводить до неправильного відображення файлу, замість нього можна скористатися інструментом веб-розробки. Існує багато інструментів веб-розробки, які ви можете використовувати, але якщо ви шукаєте безкоштовний, простий у встановленні та налаштуванні інструмент, ми настійно рекомендуємо використовувати Notepad++.

  Коли не варто знімати RAW-зображення

Завантажити і встановіть Notepad++.
Відкрийте Провідник файлів і перейдіть до файлу ASPX.
Клацніть файл правою кнопкою миші та виберіть у контекстному меню Відкрити за допомогою.
Виберіть Notepad++, щоб відкрити файл.

3. Онлайн-інструменти веб-розробки

Веб-програми для веб-розробки дозволяють відкривати файли ASPX у вашому браузері. Вам не потрібно конвертувати їх у PDF. Натомість веб-додаток може читати файл APSX як він є. Вам не потрібно встановлювати додаткові програми, якщо у вашій системі встановлено сучасний браузер, як-от Chrome або Firefox.

Існують спеціальні програми перегляду файлів ASPX, але це не найвражаючіші онлайн-додатки, які ви знайдете. Спробуйте використати Програма перегляду ASPX File Pro Info щоб відкрити файл ASPX у своєму браузері.

  Як грати в Roblox на Chromebook

Висновок

Якщо у вашій системі встановлено Microsoft Visual Studio, це найкраща програма для перегляду файлу ASPX. Звичайно, Visual Studio також встановить багато інших речей у вашій системі, щоб допомогти з розробкою. Якщо ви не розробник, установка Visual Studio для перегляду файлу ASPX є зайвою. Натомість спробуйте один із перерахованих нами варіантів для набагато простішого підходу.