Як відкрити та переглянути зображення HEIC у Windows 10

| | 0 Comments| 4:07 PM
Categories:

Apple оголосила про підтримку нового формату файлів, що заощаджує простір для зображень і відео з запуском iOS 11 і macOS High Sierra. Якщо у вас є iPhone, це має бути iPhone 7 або новішої моделі, щоб формат працював. Якщо у вас старіший телефон, ваші фотографії продовжуватимуть зберігатися у форматі JPEG. Новий формат файлу називається HEIC, і, як і всі нові формати файлів, його підтримка обмежена. Windows ізначально не підтримує цю функцію, тому для їх перегляду потрібно конвертувати зображення у формат JPEG. Якщо ви не проти встановлення закодованого, ви можете встановити OpenTrans HEIC та відкривати та переглядати зображення HEIC на робочому столі Windows.

  Як копіювати або переміщувати файли та папки в Windows 10

OpenTrans HEIC встановлює кодек у вашу систему, тому теоретично будь-який засіб перегляду зображень, який підтримує кодек, повинен мати можливість відкрити файл HEIC. Ми протестували його за допомогою IrfanView та за допомогою програми Windows Photo Viewer. IrfanView не зміг відкрити файл, однак програма перегляду фотографій Windows змогла відкрити його без проблем.

Перегляд зображень HEIC у Windows

OpenTrans HEIC це безкоштовний кодек. Завантажте та встановіть його. Після встановлення перейдіть до папки з файлом HEIC. Клацніть файл правою кнопкою миші та в контекстному меню виберіть Відкрити за допомогою. Розгорніть список програм і виберіть Windows Photo Viewer. Якщо ви використовуєте Windows 10, вам може знадобитися ввімкнути Windows Photo Viewer, перш ніж ви зможете його використовувати.

  Як змінити країну в додатку Windows Store

Файл відкриється в програмі без перешкод. Кодек радить закрити всі програми перед його встановленням, і ви повинні дотримуватися цього. Хоча інсталяція все одно може завершитися успішно, якщо у вас відкриті інші програми, є ймовірність, що щось піде не так. Краще просто закрити програми, а потім перейти до встановлення.

Файли HEVC

Кодек не працює для відеофайлів. Apple також представила формат файлу HEVC для відео на iOS 11 для пристроїв iPhone 7 і новіших версій. Цей код призначений виключно для формату зображення, тобто файлів зображень HEIC.

Існують інші кодеки HEIC, доступні для Windows, однак вони коштують грошей. Єдина відмінна особливість цього кодека полягає в тому, що він безкоштовний і працює ідеально. Він працює лише з програмою Windows Photo Viewer, а не з програмою «Фотографії» у Windows 10. Само собою зрозуміло, що якщо у вас є старіша версія Windows, цей кодек працюватиме так само добре, як і в Windows 10.

  30 найкращих CSV-редакторів для Windows