Як відкрити та зберегти файли DMG у Windows [+8 Tools]

Categories:

Ви коли-небудь переносили дані з комп’ютера macOS на Windows і бачили унікальні формати файлів?

Одним із форматів, які походять від macOS, є DMG. Щоб пояснити найпростішим чином, файл DMG — це файл образу диска, який використовується для програмного забезпечення macOS. DMG — це новіша версія попереднього формату файлів IMG, який використовувався для Mac Classic.

Тепер, якщо у вас є файл DMG на комп’ютері з Windows і ви не знаєте, як його відкрити та зберегти, ця публікація для вас.

Зміст

Чому ви хочете відкрити файл DMG в ОС Windows?

Ви бажаєте відкрити файл DMG у своїй Windows може бути різними, але я думаю, що поширеними причинами є:

 • Ви щойно перенесли свої дані з macOS до ОС Windows за допомогою файлу резервної копії.
 • Ваш клієнт надіслав вам ці файли для розпакування.
 • Ви завантажили файл DMG з Інтернету.

У всіх наведених вище випадках, якщо ви не можете відкрити файл, це може бути дуже неприємно.

Читайте також: архівувати, розархівовувати, захищати та ділитися файлами на Mac за допомогою WinZip

Як відкрити файли DMG в ОС Windows?

Це може здатися заплутаним, як витягти файли DMG. Хоча ваш розумний мозок може підказати вам конвертувати їх у .ZIP, є простіший спосіб отримати до нього доступ.

Відповідь полягає в тому, щоб використовувати інструменти екстрактора DMG. Давайте перевіримо найкращі варіанти, які можна використовувати для негайного відкриття файлів DMG.

Інструмент від Reincubate, DMG Extractor, є ідеальним рішенням вашої проблеми. Він миттєво відкриває файли DMG на вашому комп’ютері Windows, витягуючи пакет. Щоб відкрити зашифровані та незашифровані файли, потрібно лише кілька клацань.

Ви можете видобувати файли DMG розміром понад 4 ГБ. Під час усього процесу вам не потрібні будь-які технічні знання чи навички високого рівня. Це рішення надзвичайно просте у використанні та безкоштовно для завантаження.

Не кажучи вже про те, що він легкий, тому зовсім не навантажує ваш комп’ютер. Діє швидко.

Ви можете завантажити та використовувати DMG File Extractor у кількох версіях Windows, включаючи 10, 8, 7 і нижче.

Його високо оцінюють серед користувачів, оскільки він виконує те, що обіцяє, і робить це дуже добре. Фактично, він також має вражаючий набір функцій, таких як:

 • Звіт про кількість успішних і невдалих результатів після вилучення
 • Можливість витягувати кілька файлів DMG одночасно
 • Можливість витягувати лише для читання та стиснуті файли DMG
 • Різні параметри пошуку для вилучення даних у пакеті
 • Розпакуйте електронні листи DMG із вкладеннями

Незважаючи на таку кількість потужних функцій, DMG File Extractor залишається простим у використанні інструментом для мас.

Легко відкривайте файли macOS на комп’ютері з Windows за допомогою DMG File Extractor, найсучаснішого інструменту, який вирішить вашу проблему.

Це допомогло понад 100 тисячам людей роздобути файли DMG на їхніх комп’ютерах Windows, і я вважаю, що це досить хороші цифри, які свідчать про їх блиск.

Він відкриває всі типи файлів DMG, включаючи захищені паролем. У ньому немає шпигунського чи рекламного програмного забезпечення, тому ви можете повністю на нього покластися. Насправді такі компанії, як Microsoft, Intel і IBM, довіряють цьому інструменту.

Ви можете спробувати їх демо-версію, перш ніж платити за платну версію програмного забезпечення.

Щоб почати роботу з FreeViewer DMG File Extractor, потрібно виконати лише три прості кроки. Це легке програмне забезпечення, яке добре справляється зі своєю роботою навіть у безкоштовній версії. Ви можете спробувати безкоштовну версію, перш ніж вибрати платну версію, яка, на мою думку, є досить щедрою з боку виробників.

Ось деякі з багатьох функцій цього інструменту:

 • Розпакуйте кілька файлів одночасно
 • Перетворення файлів прихованих зображень у формат для читання та запису
 • Ефективно шукайте в пакеті за допомогою фільтрів
 • Миттєво збережіть вибрані дані на пристрої Windows

FreeViewer DMG File Extractor можна використовувати в усіх версіях Windows.

7-Zip

Я вважаю, що цей інструмент не потребує представлення, оскільки ми всі використовували 7-Zip для різних цілей. Це безкоштовне рішення, яке було у сфері «видобутку» багато років, і воно ще не розчарувало.

Він має високий ступінь стиснення та працює з усіма версіями Windows. Той факт, що це відкритий код, дає вам повну свободу вибору того, що ви можете з ним робити.

Крім величезної кількості форматів файлів, які він підтримує, ви можете легко витягувати файли DMG і миттєво переглядати або зберігати їх на комп’ютері Windows.

Zipware

Простий, швидкий і безкоштовний – це слова, які найкраще описують Zipware, безкоштовний інструмент архівування для Windows. Він підтримує всі основні формати, включаючи новий формат RAR5 і, звичайно, файл DMG, який ми прагнемо.

Він розроблений, щоб бути простим, але потужним, тому що він може впоратися з малим, а також великим стисненням без потовиділення. Він надзвичайно універсальний, і ви можете робити з ним майже будь-що, не турбуючись про те, що він може вийти за межі його потенціалу.

Підтримка перетягування, видобування захищених паролем файлів і сканування на віруси – це деякі з багатьох функцій Zipware.

Розстібніть блискавку

Як випливає з назви, Unzipper може розпакувати будь-який файл. Розпакування файлів DMG є лише однією з багатьох можливостей цього легкого рішення. Він має простий інтерфейс користувача, який легко зрозуміти.

Ви також можете встановити автоматичне видобування, тобто подвійне клацання стисненого файлу; він автоматично витягне його для вас.

Це надзвичайно вражаючий інструмент, але шокуюче те, що ви можете використовувати його абсолютно безкоштовно.

TransMac

TransMac від Acute Systems — це рішення преміум-класу для видобування та збереження файлів DMG на комп’ютері Windows. Окрім їх видобування, ви можете створювати, стискати, розширювати та навіть розділяти файли DMG.

Інструмент має дуже простий макет, який усуває будь-яку плутанину, на відміну від багатьох модних програм. Саме тому, наскільки ефективним є TransMac, ZDNet, Tucows і Softpedia оцінили його на 5/5.

Заключні слова

Незалежно від того, чому ви хочете видобути файли DMG на своєму комп’ютері з Windows, наведені вище інструменти дозволять вам зробити це найбільш легко. Більшість із них дозволяють вам використовувати інструмент безкоштовно.

Далі дізнайтеся, як відкрити файл EPS на Windows і Mac.