Як відкрити список програм у Windows 11

Microsoft не закінчила експериментувати з меню «Пуск». Меню «Пуск» у Windows 8 було не чим іншим, як катастрофою і стало однією з найгірших критиків ОС. Згодом Microsoft довелося «виправити» це, але в Windows 11 з’явилося нове меню «Пуск», яке відрізняється від меню «Пуск» у Windows 10, Windows 8 і Windows 7. Для користувачів буде час навчання і, можливо, дещо люті.

Список програм у Windows 11

Список програм у Windows 11

Меню «Пуск» у Windows 11 відрізняється, однак у ньому все ще є список програм, тобто список кожної окремої програми, встановленої в системі. Користувачі можуть натиснути та відкрити додаток. Трюк полягає в тому, щоб зрозуміти, як отримати доступ до списку програм.

Відкрийте список програм у Windows 11

До списку програм легко отримати доступ, але не так легко знайти, оскільки нове вікно меню «Пуск» 11 все ще показує закріплені програми (плитки більше не є річчю).

Натисніть кнопку Пуск або Windows на панелі завдань, щоб відкрити меню «Пуск».
Натисніть Усі програми у верхньому правому куті.
Ви побачите список програм. Прокрутіть його та виберіть програму, яку потрібно відкрити.

Список програм швидкого набору

Меню «Пуск» у Windows 11 відрізняється, але воно все ще має функції з меню «Пуск» Windows 10. Швидкий набір перенесено. Якщо ви клацнете літеру в списку програм, наприклад, A, ви перейдете до швидкого набору. Клацніть іншу літеру, наприклад, F, і ви перейдете до розділу програм, які починаються з букви F. Це значно полегшує перегляд.

Отримати меню «Пуск» Windows 10 у Windows 11

Існує злом реєстру, який зміг відновити меню «Пуск» Windows 10 у Windows 11. Хоча на той час він працював, його було заблоковано Microsoft. Це не несподівано, і ви, ймовірно, побачите, що це станеться з великою кількістю інших налаштувань, пов’язаних з реєстром, які будуть виявлені, коли Windows 11 знаходиться в бета-версії.

До того моменту, коли Windows 11 стане загальнодоступною, вона буде працювати зовсім інакше, ніж зараз на етапі попереднього перегляду.

Висновок

Меню «Пуск» у Windows 11 поділено на розділи з закріпленими додатками, які з’являються у верхній частині з можливістю прокручування. Цей розділ можна прокручувати, що означає, що закріплення програми до меню «Пуск» дещо втратить свою корисність. Якщо до меню «Пуск» закріплено занадто багато програм, вони з’являться на наступній «сторінці», і користувачам доведеться прокручувати їх, щоб відкрити їх. Папки або групи програм також видалено. Будемо сподіватися, що панель пошуку працює достатньо добре, щоб конкурувати з Spotlight на macOS. Якщо це так, ви можете виявити, що використовуєте його для відкриття програм.