Як відкрити свою стрічку підписок на TikTok

| | 0 Comments| 6:36 PM
Categories:

Ключові висновки

 • Відкрийте вкладку «Підписки» в TikTok, провівши пальцем праворуч або торкнувшись «Підписки» у верхній частині екрана.
 • У стрічці «Підписки» відображаються публікації з облікових записів, на які ви підписалися, а в стрічці «Друзі» — публікації з облікових записів, які підписалися на вас.
 • Налаштуйте налаштування наступного списку та зробіть його приватним, щоб контролювати, хто може бачити облікові записи, на які ви підписалися. Ви також можете налаштувати сповіщення про публікації.

Стандартна стрічка TikTok показує як рекомендовані дописи, так і дописи тих, на кого ви підписані. Але що, якщо ви просто хочете бачити публікації від людей, на яких ви підписалися? Ось як знайти стрічку, на яку ви підписалися, у TikTok.

Як відкрити свою стрічку підписок на TikTok

Відкривши TikTok, ви перейдете на сторінку For You (FYP). Виконайте наведені нижче дії, щоб перейти на наступну вкладку:

 • Відкрийте TikTok і проведіть пальцем праворуч, доки не перейдете на вкладку «Підписки». Кількість разів, які вам потрібно провести, залежатиме від того, чи доступний TikTok Shop у вашому регіоні.
 • Крім того, ви також можете просто торкнутися Підписка у верхній частині екрана. Він розміщений сірими прозорими літерами над відео, яке ви переглядаєте.
 • Тепер ви можете прокручувати список публікацій з облікових записів, на які ви підписалися.
 •   7 Потужний GIF-редактор для відео TikTok, Instagram або YouTube techukraine.net

  Яка різниця між стрічкою підписок на TikTok і стрічкою друзів?

  У вашій стрічці підписок на TikTok відображатимуться публікації з усіх акаунтів, на які ви підписалися. У вашій стрічці друзів відображатимуться публікації з облікових записів, які підписалися на вас.

  Якщо ви подивіться на своїх читачів або список читачів, ви побачите праворуч на деяких облікових записах напис «Друзі». Хоча ваша стрічка підписок також може включати публікації ваших друзів у TikTok, у вашій стрічці друзів не відображатимуться публікації з облікових записів, які не підписалися на вас.

  Ви можете отримати доступ до стрічки друзів, торкнувшись вкладки «Друзі» в нижньому меню програми.

  Майте на увазі, що всі ваші канали на TikTok все одно показуватимуть вам рекламу, репости та час від часу пропонований вміст. Іноді це може дратувати, але це також корисний спосіб відкривати новий вміст.

    Де знайти біографію в TikTok?

  Як змінити налаштування списку підписок на TikTok

  Ви можете налаштувати деякі параметри свого наступного списку, наприклад зробити його приватним і налаштувати параметри сповіщень.

  Звичайно, якщо ви хочете просто розширити або скоротити свій список читачів, ви можете підписатися або скасувати підписку на користувачів TikTok.

  Як зробити ваш список підписок приватним у TikTok

  Під час перегляду вашого профілю інші користувачі можуть торкнутися вашого списку підписок, щоб побачити, на кого ви підписалися. Але що, якщо ви не хочете оприлюднювати цю інформацію? Ви можете зробити свій наступний список приватним, щоб інші люди не могли торкатися, щоб переглянути його.

  Виконайте ці дії, щоб зробити ваш наступний список приватним.

 • Відкрийте TikTok і перейдіть у свій профіль.
 • Торкніться трьох смужок у верхньому правому куті свого профілю, а потім виберіть Налаштування та конфіденційність.
 • Натисніть «Конфіденційність», а потім «Підписки».
 • Виберіть Тільки я.
 • Ви також можете зробити весь свій обліковий запис TikTok приватним, якщо вам потрібна додаткова конфіденційність.

  Як змінити сповіщення про публікації для облікових записів, на які ви підписані

  Наприклад, TikTok може надсилати вам сповіщення, коли ваші облікові записи, на які ви підписалися, публікують або починають транслювати. Щоб налаштувати ці сповіщення, виконайте такі дії:

    Як отримати фільтр No Beard на TikTok
 • Торкніться значка з трьома смугами у верхньому правому куті вашого профілю.
 • Натисніть «Налаштування та конфіденційність», а потім виберіть «Сповіщення».
 • Виберіть Публікації з облікових записів, на які ви підписалися. Потім ви можете перемкнути сповіщення для окремих облікових записів або опцію Отримувати сповіщення про публікації з облікових записів, на які ви підписалися.
 • Найчастіше користувачі змінюють налаштування сповіщень, тому що намагаються позбутися надокучливих сповіщень TikTok. На щастя, TikTok дозволяє легко редагувати ці налаштування прямо в програмі.

  Стрічка «Підписки» спрощує перегляд саме тих TikToks, які вам цікаві, і дозволяє створювати власну стрічку для себе. А доступ до каналу легко отримати прямо з вашої головної сторінки для вас, тож ви можете перемикатися між ними, коли забажаєте щось змінити.

  Використання різних каналів може зробити використання TikTok веселішим і цікавішим. А враховуючи, наскільки легко перемикатися між ними, чому б і не зробити вам?