Як відкрити програму або файл на новому віртуальному робочому столі в Windows 10


Віртуальні робочі столи в Windows 10 є невеликим, але важливим доповненням до настільної ОС. Ця функція чудова, і вона просить розробників і Microsoft розробити її у щось краще. Концепція існує протягом багатьох років, оскільки її підтримують як macOS, так і Ubuntu, але, здається, ніхто не хоче розвивати цю функцію у щось дійсно корисне. На щастя, є програми, які надають віртуальним робочим столам у Windows 10 більше функціональних можливостей, ніж вони поставляються з коробки. VDesk — це безкоштовна невелика програма з відкритим вихідним кодом, яка дозволяє відкривати будь-яку програму або файл на новому віртуальному робочому столі з контекстного меню. Він також підтримує аргументи командного рядка, які можуть відкрити програму або файл на певному віртуальному робочому столі. Ось як це працює.

Встановіть VDesk і в папці, до якої завантажено файл EXE, клацніть правою кнопкою миші в Провіднику файлів і виберіть опцію «Відкрити командне вікно тут». У вікні командного рядка, що відкриється, виконайте таку команду.

vdesk -install

Виконання займає всього секунду. Відкрийте вікно Провідника файлів і перейдіть до будь-якої папки з файлом або ярликом програми. Клацніть його правою кнопкою миші та виберіть опцію «Відкрити в новому віртуальному робочому столі», щоб відкрити програму на новому віртуальному робочому столі. Це призведе до перемикання на нещодавно доданий віртуальний робочий стіл, де відкриється програма.

Якщо ви хочете використовувати аргументи командного рядка, щоб відкрити програму або файл на певному віртуальному робочому столі, відкрийте вікно командного рядка в тому ж місці, де збережено файл VDesk EXE. Використовуйте наступний синтаксис;

vdesk [virtual desktop number] [App name/ file path]

Якщо ви хочете відкрити Chrome на віртуальному робочому столі 3, команда буде виглядати так;

vdesk 3 chrome

Можливість відкривати програму або файл на певному віртуальному робочому столі з контекстного меню правою кнопкою миші була б чудовою, але також можливо, що таку річ не можна реалізувати через обмеження Windows. Аргументи командного рядка досить складні для виконання, і, можливо, користувачі віддадуть перевагу надсилати програми та файли на робочий стіл за замовчуванням, але можливість відкривати програму на новому віртуальному робочому столі є чудовою. Очевидно, що з віртуальними робочими столами можна багато чого зробити, щоб зробити їх кориснішими, і ця програма є яскравим прикладом цього.

Завантажте VDesk