Як відкрити пристрої відтворення та запису в Windows 10 1803

| | 0 Comments| 12:13 AM
Categories:

З того дня, коли Windows 10 стала доступною для широкої публіки, перемістила налаштування з панелі керування в програму «Налаштування». Це було повільно через випадкові проблеми, випадково втрачені функції, які потрібно було додати пізніше, і дублювання налаштувань між двома додатками. У Windows 10 1803 параметри звуку переміщено в програму «Налаштування», і тепер ви можете налаштувати аудіопристрій для програми. Ви можете отримати доступ до панелі звуків у програмі «Налаштування», клацнувши правою кнопкою миші піктограму звуку в системному треї. На цій панелі немає тих самих налаштувань пристроїв відтворення та запису, що були на панелі керування, що було корисно.

Хороша новина полягає в тому, що ви все ще можете отримати доступ до налаштувань пристроїв відтворення та запису в Windows 10 1803. Насправді є два способи зробити це; один живе в системному треї, як завжди, а інший, звичайно, через панель керування.

  Як знайти кнопку сну на ноутбуці на Windows 10

Системний трей

У старіших версіях Windows 10, якщо клацнути правою кнопкою миші піктограму звуку, у контекстному меню відображатимуться пристрої відтворення та запису. Зараз цих параметрів немає, але ви все ще можете відкривати пристрої відтворення та запису з цього самого меню. Все, що вам потрібно зробити, це натиснути Звуки.

Відкриється вкладка «Звуки». Ви можете перейти на вкладку «Запис» або «Відтворення».

Панель управління

Налаштування також можна отримати з панелі керування, хоча Windows 10 більше не дозволяє легко отримати доступ до панелі керування. Тим не менш, найпростіший спосіб відкрити вікно пристроїв запису та відтворення – за допомогою File Explorer. У Провіднику файлів введіть наступне в адресний рядок.

Control PanelHardware and Sound

Це відкриє панель керування, де ви повинні натиснути «Звук».

  Як зареєструвати час запуску та завершення роботи в Windows

Ця панель налаштувань показує пристрої, які відключені або вимкнені. Це важливий параметр, тому його не можна зробити недоступним на деякий час і не без альтернативи. Панель «Звук» у додатку «Налаштування» є більш базовою і працює лише з пристроями, які підключені та ввімкнені.

Наразі єдине, що було втрачено, — це більш прямий спосіб відкрити ці налаштування. Тепер є один додатковий клік, тому це не так вже й багато. Справжня проблема полягає в тому, що в меню здається, ніби цього параметра немає. Він також погано розрізняє налаштування звуку та звуки. Здається, це те, що Microsoft робить часто, і це більш-менш інший недогляд з боку компанії.

  Як використовувати клавіатуру Windows на Mac