Як відкрити посилання в VLC Player з контекстного меню Firefox

| | 0 Comments| 2:55 PM
Categories:

Ви можете слухати подкасти та дивитися відео YouTube у плеєрі VLC. На відміну від більшості медіаплеєрів, які зосереджені на відтворенні вмісту з вашого локального диска, VLC плеєр також може передавати онлайн-контент. Якщо медіаплеєр для онлайн-потоку або онлайн-відео не має функцій, перегляд у VLC Player є розумною альтернативою. Додавання посилання на програвач VLC займає трохи часу. Цей процес також не найпростіший для запам’ятовування, але Open in VLC — це надбудова Firefox, яка полегшує перегляд онлайн-відео в програвачі VLC. Він дозволяє відкривати посилання в програвачі VLC з контекстного меню. Зайве говорити, що у вашій системі повинен бути встановлений програвач VLC. Доповнення не завантажує вміст на ваш жорсткий диск.

Виправлення для рідного клієнта VLC

Перш ніж ви зможете використовувати надбудову для відкриття посилань у програвачі VLC із контекстного меню, вам потрібно встановити Open у рідному клієнті. Це невелике виправлення з відкритим кодом, яке дозволяє браузерам взаємодіяти з рідними програмами. Він доступний для Mac, Windows і Linux. Завантажте його та запустіть інсталяційний файл.

  40 смішних речей, які ви можете запитати у Siri

Відкрийте у VLC

Установіть Open у VLC у Firefox. Перш ніж ви зможете використовувати його для відкриття посилань у плеєрі VLC із контекстного меню, переконайтеся, що він може знайти файл VLC.exe у вашій системі. Відкрийте менеджер доповнень у Firefox (Ctrl+Shift+A). Перейдіть до Відкрити в параметрах VLC і введіть шлях до файлу VLC.exe у вашій системі. За замовчуванням надбудова вводить імовірний шлях, який вказуватиме на файл EXE, однак шлях може бути неправильним.

Тепер клацніть правою кнопкою миші пряму трансляцію або посилання на відео та виберіть «Відкрити у VLC» у контекстному меню.

Програвач VLC завантажить потік і почне його відтворювати.

  Кожен шум одночасно дозволяє слухати музику з усіх жанрів

Обмеження

Відкрити в VLC чудово підходить для одного відеопосилання, але не дуже добре працює зі списками відтворення. Ми перевірили це на відео та списках відтворення YouTube. Окреме відео YouTube без проблем надсилається на VLC-плеєр. Однак, коли ви надсилаєте список відтворення, відтворюється лише перше відео зі списку. Він не відтворює автоматично наступне відео зі списку, коли закінчується перше.

Доповнення має працювати з більшістю онлайн-контенту, але воно, ймовірно, припиниться, коли справа доходить до відтворення, наприклад, Netflix або Hulu. Вміст обох цих сайтів захищений авторським правом, і немає жодного способу витягти потік. Розумно припустити, що ви не зможете використовувати Open in VLC для відтворення вмісту з будь-якого сайту в програвачі VLC.

  Як вставити текстове поле в Google Docs